راهنمای برند کاشی پرنیان

هنر در تمامی دنیا از جمله ایران از قدمت بالایی برخوردار بوده که یکی از محبوب ترین هنر ها بدون شک سفالگری به شمار می‌رود. هنر سفالگری به بلندی تاریخ و تمدن ایران قدمت داشته که اشیاء تاریخی به جای مانده از عصر قدیم تاییدی بر این مورد به شمار می‎‌رود. با پیشرفت هنر سفالگری در ایران و دنیا شاهد ظهور یک هنر تازه به نام کاشی بوده ایم که از گذشته تا امروز از طرفداران بالایی برخوردار بوده است.

در گذشته معمولا از کاشی برای بخش حمام ، کف حوض ، حیاط ، نمای ساختمان و مساجد و… مورد استفاده قرار گرفته اما امروز کاربردی بسیار گسترده از خود نشان داده که از محبوبیت بالای این هنر نشات می‌گیرد.

در همین راستا بوده که برند کاشی پرنیان از سال 1382فعالیت خود را به صورت گسترده در زمینه طراحی و تولید انواع کاشی و سرامیک با طراحی منحصر به فرد و با بالاترین کیفیت آغاز کرده است. در واقع گروه کاشی پرنیان با در نظر گرفتن علایق عموم مردم و توجه به سبک کاشی اروپایی در کشور بوده که توانسته به یک مرجع رسمی برای پاسخگویی به نیاز افراد مشکل پسند گردد.

در واقع وجه تمایز تولیدات برند کاشی پرنیان در مقایسه با سایر نمونه های موجود در بازار های داخلی و خارجی مربوط به بخش تولید محصولاتی با سبکی جدید و ظاهری جذاب بوده تا بتواند در زمانی کوتاه به یک برند معتبر تولید کننده در گروه کاشی و سرامیک تبدیل شود.

در نظر داشته باشید که سرامیک واژه یونانی بوده که به معنای کاشی پخته شده بوده و برای کاشی هایی با ساختار پخته شده و لعاب کاری شده به کار می‌رود. با در نظر گرفتن این مورد بوده که می توان بیان کرد تولیدات برند کاشی پرنیان در سبک کاشی و سرامیک با ساختاری مقاوم بوده که در راستای کارکرد در دکوراسیون داخلی منزل و فضای باز، نمای خارجی ساختمان کاربردی اساسی از خود نشان می‌دهد.

برند کاشی پرنیان در پروسه تولید محصولات باکیفیت خود گرایش به طرح هایی نوآورانه ، مدرن و اصیل داشته و از اصول اصلی انتخاب سبک ظاهری تولیدات این برند به شمار می رود.

امروزه استفاده از کاشی و سرامیک دیواری کاربردی گسترده یافته به طوری که این گروه از محصولات به یک رقیب جدی برای کاغذ دیواری تبدیل شده اند. در واقع طراحی جذاب و چشم نواز تولیدات برند کاشی پرنیان با در نظر گرفتن تنوع بالا و طیف گسترده رنگبندی استفاده شده در آن ها موجب شده تا برای چیدمان داخلی محیط منزل نظیر بالکن ، سالن پذیرایی ، راهرو ها ، سرویس بهداشتی و …. انتخابی ساده را تجربه نمایید.

البته گستردگی تولیدات این برند کاشی و سرامیک با در نظر گرفتن تنوع فوق العاده بالایی که در زمینه قیمتی داشته امکانی ایجاد کرده تا متناسب با بودجه خود بتوانید زیبایی منحصر به فردی را در منزل خود تجربه کرده و لذت ببرید. در نظر داشته باشید سبک و کیفیت تولیدات برند کاشی پرنیان به میزانی بوده که تقاضای بازار برای استفاده از محصولات کاشی پرنیان از بازار های داخلی فراتر رفته به سطح منطقه و جهان رسیده است.

لازم به تاکید بوده که سبک های استفاده شده برای کاشی و سرامیک های دیواری برند پرنیان موجب ایجاد یک تحول عظیم در سبک ظاهری دکوراسیون داخلی مدنظر شما بوده که با در نظر گرفتن این نکته که تولیدات برند پرنیان از دو گروه کاشی و سرامیک مات و براق بوده ، برای تمامی فضاها با هر میزان ابعادی کاربردی حیرت انگیز از خود نشان می‌دهند.

انواع سبک محصولات تولید شده در برند کاشی پرنیان

حال که به طور جامع با سبک و سابقه کار برند کاشی پرنیان آشنا شده و تا حدودی می توانید متناسب با سلیقه خود یک نمونه را برای خرید در نظر بگیرید ، نیاز بوده تا در این مرحله به صورت جامع و کلی با سبک محصولات تولید شده تحت برند کاشی پرنیان و دسته بندی کلی محصولات این گروه تولید کننده کاشی و سرامیک آشنا شوید.

در همین راستا بیان می‌کنیم که محصولات تولید شده تحت برند کاشی پرنیان به پنج گروه مختلف طبقه بندی می‌شود. گروه اول تولیدات این برند کاشی به نام کاشی لوکس عرضه شده است. این نوع کاشی دارای دو نوع کاشی دیواری و سرامیک کف پرسلان بوده که بخش دیواری آن به صورت دوپخت تحت استانداردهای روز اروپایی با خاک سفید و با لعابی خاص و ویژه و با کیفیت در سایز 90*30 سانتی متر تولید می‌شود.

و بخش کف آن با تنوع ابعادی بیشتر در سایز های 30*30 ، 60*60 ، 80*80 و 60*120 سانتی متر با درصد جذب آب کم به صورت پرسلان تولید می‌شود که از نظر طراحی و کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی است.

گروه دوم تولیدات این برند کاشی به نام کاشی وی آی پی به بازار عرضه شده است. کاشی های تولیدی در برند وی آی پی برای دو بخش دیوار و کف طراحی و تولید شده که سبک دیواری آن در ابعاد 90*30 و 60*30 سانتی متر به صورت تک پخت و با فرمول سرامیک بدنه قرمز می باشد تا شما پنل هایی استاندارد و زیبا برای دیوارپوش کسب نمایید.

 بخش کف این مدل از تولیدات کاشی پرنیان دارای ابعاد 60*60 ، 50*50 و 90*30 سانتی متر بوده که این محصولات نیز با خاصیت پخت سرامیکی و با خاک قرمز و کالیبره بودن و با روش تک پخت در سبک چوب و پارکت تنوع بی نظیری به وجود آورده که از نظر رنگ و طرح های چوب در ایران منحصر به فرد به حساب می‌آید.

گروه سوم از تولیدات برند کاشی پرنیان مربوط به کاشی سبک بیوتی است. این نوع کاشی نیز برای دو بخش کف و دیواری طراحی و تولید شده که بخش دیواری آن دارای ابعادی برابر با 30*60 ، 30*90 و 40*80 سانتی متر بوده که این نوع محصولات به صورت کاشی لعاب تک پخت دیواری بوده و بخش کف آن با ابعادی بالغ بر50*50 و 60 *60 سانتی متر سرامیک لعاب دار بدنه قرمز داشته که به دو گروه مات و براق طبقه بندی می‌شود.

گروه چهارم از تولیدات این برند کاشی و سرامیک مربوط به طراحی با سبک وود استایل بوده و لارج فرمت بوده که مورد توجه علاقمندان به دکوراسیون داخلی مدرن و با سبک چوبی و خاص واقع شده است.

این سبک از کاشی پرنیان در دو نوع کاربردی دیوار و کف با خاصیت سرامیکی بدنه سفید با دمای پخت بالا نزدیک به پرسلان ، عرضه شده که به علت کیفبت بالای محصولات برای همه فضاها از جمله کف ، دیوار ، نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد و ترکیب ست با چوب و یا کلکته در سایز های مختلف زیبایی منحصر به فردی را برای هر محیطی فراهم می سازد.

ابعاد تولید شده در گروه سبک استایل شامل 60*60 ، 75*75 ، 100*40 ، 120*60 و 120*20 سانتی متر می باشد که از نظر طرح و سایز ، پکیج بی نظیری را روانه بازار کرده است.

و در نهایت گروه آخر از تولیدات این برند کاشی معروف، با نام سبک پرفکت و برای بخش دیواری با ابعاد 30*60 سانتی متر بدنه قرمز عرضه می‌شود که بیشتر با سبک مات و لعاب ابریشمی با طرح های فوق العاده زیبا و مدرن طراحی و تولید شده است.

نمایشگاه‌ کاشی و سرامیک برگزار شده با حضور برند کاشی پرنیان

استراتژی حضور در نمایشگاه در گذشته صرفا به دلایل بازاریابی بوده اما در دنیای امروز و به واسطه امکان تجارت گسترده دلایل مهم ترین برای حضور در نمایشگاه توسط برند ها و شرکت ها مطرح می ‌شود. نمایشگاه در واقع محلی برای عرضه و نمایش مستقیم تولیدات و خدمات برند ها بوده که در همین راستا بیان می کنیم نمایشگاه کاشی و سرامیک یک محل پرهیایو و سودمند برای برند های تولید کننده در این صنف به شمار می رود.

از دلایل اصلی حضور در نمایشگاه می تواند به اطلاع از نیاز بازار ، اطلاع از تولیدات رقبا ، مطرح شدن در سطح جهانی و…. اشاره کرد که برند کاشی پرنیان با توجه به این موارد یک عضو فعال در نمایشگاه های کاشی و سرامیک در سطح ملی و جهانی به شمار می رود.

البته توجه داشته باشید در این نوع گردهمایی های ملی از جمله نمایشگاه کاشی و سرامیک یزد ، نمایشگاه کاشی و سرامیک مشهد ، نمایشگاه کاشی و سرامیک سهند ، نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران و مواردی این چنینی همواره شرکت های خارجی به عنوان بازدید کننده و یا شرکت کننده حضور داشته تا از این طریق تولید کنندگان داخلی نظیر برند کاشی پرنیان بتواند به راحتی در سطح بین المللی فعالیت خود را برقرار نماید.

البته با توجه به فعالیت گسترده صنعت تولید و عرضه کاشی در سطح جهانی و در کشور هایی نظیر اسپانیا ، ایتالیا ، هند ، چین و… بوده که نمایشگاه های مرتبط به این صنعت در کشور های دیگر نیز برای برند کاشی پرنیان از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع نمایشگاه ها یک بمب تبلیغاتی برای برند های مختلف به شمار رفته که با حضور پیوسته و پررنگ در این بخش می تواند نام ایران را در سطح بین الملل و در صنعت کاشی اصیل ایرانی مطرح کرده تا صنعت کشور نیز در گردش باقی بماند.

با توجه به این موارد اساسی بوده که در افق های برند کاشی پرنیان همواره حضور در نمایشگاه های کاشی و سرامیک در سطح ایران و جهان از الویت بالایی برخوردار است.

این برند معتبر کاشی سعی داشته تا در تمامی این گردهمایی های تخصصی اصل نوآوری و زیبایی را در نظر قرار داده و تولیداتی یک پارچه و منحصر به فرد را به نمایش بگذارد.

شما همراهان گرامی می‌توانید از طریق لینک‌های زیر تمامی مدل‌های شرکت پرنیان را مشاهده نمایید.