Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2120110X11011.5882.25340360X120
Size / format60X120
inbox3
in pallet40
weight53
area2.2
area pallet88
thickness11.5
size of pallet110X110
weight pallet2120

کاشی مون

کاشی های کف و دیوار محصولی اختصاصی است که گروه کاشی و سرامیک پرنیان تحت برند «مون» آن را تولید و عرضه می‌کند. این کاشی‌ها همگی در اندازه 60 در 120 سانتیمتر تولید می‌شوند و این محصولات در دسته‌بندی گروه مات عرضه می‌شوند.

یکی از ویژگی‌ها ضخامت ۱۱ میلی‌متری این کاشی‌ها است که برای یک محصول با دو کاربری دیوار و کف ضخامتی استاندارد محسوب می‌شود. این کاشی‌ها نه آنقدر ضخیم و سنگین هستند که نصب آن‌ها روی دیوار در دراز مدت به لق شدن یا سقوط آن‌ها بینجامد و نه آنقدر ظریف و نازک هستند که استفاده از آن‌ها در کف محیط باعث ترک خوردن یا آسیب دیدن آن‌ها شود.

دیگر ویژگی فنی‌ای که این محصولات دارند خاک سفید بودن آن‌ها است. کاشی‌های خاک سفید محصولاتی هستند که مشابه سرامیک‌های پرسلان تحت فشار بالا تولید می‌شوند. خاک سفید بودن یعنی این‌که این محصولات جذب آب کمی داشته و مقاومت آن‌ها نیز بسیار بالاست. کاشی‌های خاک سفید هم مانند محصولات خاک قرمز در دمای بالای هزار درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی فنی‌ای است که محصولات مون دارند. هنگام تولید کاشی و سرامیک اگر پایه یا بدنه کاشی به همراه لعابی که روی سطح آن را می‌پوشاند، به طور همزمان وارد کوره شده، پخته شده و سپس خارج شوند، به محصول نهایی کاشی تک‌پخت می‌گویند.

در مورد مزیت کاشی های تولید شده در برند مون باید به رکتیفاید یا کالیبره بودن این کاشی‌ها اشاره کرد. کاشی رکتیفای شده یا لیزری محصولی ممتاز و کاربردی است که اکثر افراد استفاده کردن از ‌آن را به استفاده از محصولات معمولی ترجیح می‌دهند. زمانی که لبه‌های کاشی تیز یا اصطلاحاً گونیا باشد هنگام نصب آن نیازی به بندکشی نخواهیم داشت. این مزیت علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه بندکشی، موجب می‌شود که محیط یکدست‌تر و زیباتر بشود. همچنین فضایی که با کاشی رکتیفاید پوشش داده شده است، بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید.نمایان شدن آلودگی و همچنین نظافت در این کاشی‌ها نیز کمتر بوده و مورد نیاز خواهد بود و راحت‌تر نیز انجام می‌گیرد.

برای ثبت سفارش یا داشتن اطلاعات بیشتر در مورد کاشی های دیوار و کف تولید شده در برند مون با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با تاسیس شوروم‌های تخصصی در نقاط مختلف کشور دکور زنده و واقعی کاشی‌های پرفکت و دیگر محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است تا قبل از انتخاب و خرید کاشی بتوانند نمای محصول و چیدمان مختلف آن را مشاهده کرده و با توجه به فضایی که در اختیار دارند، برای خرید کاشی و سرامیک اقدام کنند.