شرکت پرنیان از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه کاشی و سرامیک آغاز کرده است. این شرکت با تکیه بر نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارآمد ، نیازهای بازار خود را شناسایی کرده است و متناسب با نیاز بازار مذکور فعالیت خود را گسترش داده و خواهد داد، و مفتخر است که بعنوان یکی از تولید و توزیع کنندگان برتر و معتبر  محصولات یاد شده در کشورمان شناخته شده است.

شرکت پرنیان با مشارکت جمعی ، همفکری و اعتقاد به همدلی ، به اهداف مشتریان خود احترام گذاشته است و ضمن ارج نهادن به ارزشهای آنها ، در جهت رفع نیازها ونیز ارتقای سطح موجودی  تلاش کند.

ما با اعتقاد به اصل مشتری محوری به درستی می دانیم که وظیفه ما رفع نیاز با در نظر گرفتن خواسته مشتری است. و تلاش داریم این شعار راهبردی را سرلوحه  خود قرار داده و تجلی واقعی مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را محقق نماییم. کلیه همکاران این شرکت ضمن تشکر از توجه شما به این مجموعه ، آمادگی دارند تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد سازمان خود که نهایتا ارایه خدمات مطلوب تر به مشتریان ارجمند می باشد استفاده نمایند.
image description

ماموریت ما

شر کت پرنیان در زمینه فروش محصولات و تأمین مواد اولیه کاشی، سرامیک و صنایع مرتبط در بازارهای داخلی و خارجی آماده خدمت گذاری به شرکای تجاری هستیم و با در نظر گرفتن رویکرد مشتری محوری در جهت خلق مزیت رقابتی با کیفیت، تنوع، زیبایی، سرعت و قیمت مطلوب گام بر می داریم و این مهم را با تکیه بر اخلاق حرفه ای و اعتمادسازی در تعامل با مشتریان و تأمین کنندگان و ارج نهادن به سرمایه های انسانی تحقق می بخشیم.
شرکت پرنیان به عنوان یکی از معتبرترین برند های داخلی در صنعت کاشی، سرامیک و صنایع مرتبط در قالب سازمانی پویا و بهره مند از فناوری های نوین و سرمایه های انسانی خلاق و کارآمد، در بازارهای ملی و منطقه ای پیشرو هستیم .
خط مشی کیفیت شرکت پرنیان اصول شش گانه ذیر است:
۱- ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات
۲- افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان
۳- کاهش پیامدهای زیست محیطی و پیشگیری از آلودگی محیط زیست
۴- کاهش خطرات ایمنی و ارتقاء بهداشت شغلی
۵- افزایش بهره وری
۶- افزایش صادرات و ارز آوری و گسترش بازارهای بین المللی
مدیریت و کارکنان شرکت پرنیان اعتقاد دارند اجرای هرچه بهتر و مؤثرتر سیستم مدیریت یکپارچه و دستیابی به اهداف سازمانی تنها با اراده، همدلی و مشارکت کلیه پرسنل محقق خواهد شد و لذا خود را متعهد و موظف به درک، استقرار و حفظ سیستم مذکور می دانند.