درباره پرنیان

شرکت کاشی و سرامیک پرنیان یک گروه فعال در صنعت کاشی و سرامیک است که در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرده است. این شرکت با استفاده از تخصص و خلاقیت متخصصین این حوزه موفق به طراحی و تولید انواع و اقسام کاشی و سرامیک باکیفیت و درجه‌یک صادراتی شده است. بدیهی است که با چنین رویکردی شعار و هدف ما در این مجموعه همواره بر کیفیت امور و زیبایی متمرکز بوده و خواهد بود.

به توجه به همین نکته در زمینه ارائه و معرفی کاشی و سرامیک به مشتری نیز پرنیان جزو مجموعه‌های پیشروی این صنعت بوده و این مهم را با طراحی، احداث و دیزاین «شو روم»‌های کاشی و سرامیک در شهرهای مختلف کشور به انجام رسانده است.

همان‌طور که ذکر شد کیفیت و زیبایی در پرنیان سرلوحه امور بوده و این مهم از مرحله ایده‌پردازی و طراحی محصولات تا خلق کردن آن‌ها روی خط تولید، بسته‌بندی و در نهایت ارائه به مشتری، مورد توجه تمامی همکاران ما در این شرکت هست و خواهد بود.

مشتری‌مداری و تکریم ارباب‌رجوع دیگر هدفی است که تمامی همکاران ما در این شرکت آن را دنبال کرده و برای کسب هر چه بیشتر رضایت مشتریان تلاش روز افزونی دارند. به همین جهت تمامی راه‌های ارتباطی موجود در وب‌سایت گروه کاشی و سرامیک پرنیان مسیری هستند که همکاران ما به نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات مشتریان، مخاطبان و همراهان پاسخگو باشند.

و در نهایت باید اشاره کنیم ماموریت ویژه‌ای که ما در پرنیان برای خود تعریف کرده‌ایم دربرگیرنده اصول ذیل است.

  • افزایش تنوع محصولات و ارتقا کیفیت آن‌ها
  • افزایش رضایت مشتریان
  • سعی در کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی
  • افزایش ایمنی و بهداشت شغلی همکارانِ فعال در این بخش از صنعت کشور
  • افزایش بهره‌وری
  • گسترش بازارهای بین‌المللی، افزایش صادرات و ارزآوری

پرنیان سعی دارد که خلاق باشد و از همکاری و مصاحبت با افراد خلاق نیز استقبال می‌کند. با ما در ارتباط باشید.

 

image description