کاشی وی آی پی

کاشی خاص به‌خصوص سرامیک کف خاص در برند «وی‌آی‌پی» تولید می‌شود. گروه کاشی و سرامیک پرنیان محصولات متنوعی را در تحت این برند عرضه کرده است که می‌توان اطلاعات مربوط به هر کدام را در صفحه مخصوص به خود آن محصول دید. همچنین می‌توان با مراجعه به شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف دکور زنده محصولات وی‌آی‌پی را از نزدیک مشاهده کرد.

پرنیان در برند وی‌آی‌پی در دو سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر کاشی‌های مختص دیوار تولید می‌کند. سایز ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر و سایز ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر هم شامل سرامیک کف می‌شوند.

کاشی خاص دیواری ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر

محصولات ما در این دسته‌بندی در دو گروه مات و براق عرضه می‌شوند. آن دسته از محصولاتی که جلوه‌ی براق دارند شامل این کاشی‌ها هستند.

امپرادو با دو مدل تخت و قرنیزی، رئال با دو رنگ کرم و قهوه‌ای، کلکته در دو رنگ کرم و سفید، پاریس و گلکسی. کاشی‌های دیواری وی‌آی‌پی با جلوه مات هم شامل میرا با رنگ کرم، سزار با رنگ طوسی، مدیسون در دو رنگ کرم و طوسی، آرتام با رنگ‌های آبی و کرم، گالا با طیف کرم و آبی، مادرید کرم، ثمین طوسی، سان ست طوسی و ویندا سفید، می‌شود.

کاشی دیوار ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر

در این سایز پرنیان کاشی «آگوراتی» را عرضه کرده است که می‌توان به آن کاشی طرح آجر نیز گفت. آگوراتی در ۱۲ مدل و رنگ گوناگون تولید و عرضه شده است.

سرامیک کف ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر

در این ابعاد پرنیان تحت برند وی‌آی‌پی کاشی «وانیار» را تولید کرده است که یک کاشی طرح چوب محسوب می‌شود. وانیار در هشت رنگ و طرح متفاوت تولید و عرضه شده است. گره‌های هندسی با رنگ‌های متفاوت از زمینه، نقوش و فرم‌های انواع سرامیک‌های وانیار را تشکیل می‌دهند.

سرامیک کف خاص ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر با جلوه براق

این دسته از محصولات پرنیان همگی طرح سنگ بوده و جلوه‌ای براق دارند. محصولات ما در این دسته‌بندی شامل کلکته، کریستال بژ و طوسی، امپرادو روشن و تیره، دارینو، دهبید طوسی و بژ، ژیلا، سیدنی، سیتا، لیدو، تورینو، صلصال، رونیا، آلینا با رنگ طوسی، رئال با رنگ کرم، گلکسی، استونیا، پاریس با رنگ روشن و آرمیس می‌شوند.

سرامیک ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر مات

تنوع محصولات پرنیان در این دسته‌بندی بسیار زیاد است و سرامیک‌های زیادی از طرح سنگ گرفته تا طرح چوب، تخت تا رستیک را در این ابعاد تولید کرده‌ایم. تمامی این سرامیک‌ها با جلوه مات تولید و عرضه شده‌اند.

سرامیک طرح چوب

آریزونا با رنگ‌های تیره و روشن، آرموت، ماریو، کاترینا با دو رنگ سفید و گردویی، هاوانا قهوه‌ای و کرم، جاسمین روشن و تیره، آلبا، میداس، دالاس در چهار رنگ متفاوت در طیف‌های روشن و تیره، راشل در سه رنگ بژ، قهوه‌ای و کرم، لئون با رنگ‌های سفید، زیتونی و کرم، ماهون به رنگ کرم، قهوه‌ای و سفید، گرند وود با دو رنگ، جکسون با سه رنگ قهوه‌ای روشن و تیره و کرم، لیمبا، مید وود در چهار رنگ، پارکت با پنج رنگ و ویونا با چهار رنگ مختلف، سرامیک خاص طرح چوب پرنیان در برند «وی‌آی‌پی» و سایز ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر هستند که جلوه مات نیز دارند.

سرامیک طرح سنگ

سرامیک ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر طرح سنگ مات شامل محصولاتی نظیر این موارد است: ورساچی امپرادو با دو حالت تیره و روشن، امپرادو پلاس روشن و تیره، رئال پلاس با رنگ کرم، گلکسی پلاس به رنگ سفید، بلونیا پلاس با رنگ طوسی، لاتزیو با چهار رنگ و مدل متفاوت شامل طوسی روشن و تیره، کرم روشن و تیره، کرم پلاس و طوسی پلاس، مسکو رستیک با پنج رنگ و مدل متنوع شامل رنگ‌های کرم و طوسی و سه رنگ تیره‌ترِ نزدیک به قهوه‌ای، ثمین با دو حالت روشن و تیره، آرکو رستیک با سه رنگ کرم، طوسی روشن و تیره، والریا رستیک دارای سه رنگ کرم، طوسی تیره و روشن، بیانکو رستیک کرم، طوسی تیره و روشن، مدیسون پلاس طوسی، کلکته پلاس با رنگ‌های سفید و کرم، ناپولی پلاس با رنگ‌های طوسی تیره و روشن، مارید پلاس روشن و تیره و ونیز پلاس به رنگ‌های کرم، سفید و طوسی.

برای ثبت سفارش سرامیک کف و کاشی خاص «وی‌آی‌پی» با کارشناسان پرنیان در ارتباط باشید.