کاشی وود استایل

کاشی طرح چوب عنوانی است که می‌توان به محصولات تولیدی گروه کاشی و سرامیک پرنیان در ذیل برند «وود استایل» داد. در این خط تولید، ما کاشی و سرامیک‌های سایز بزرگی را تولید می‌کنیم که همه آن‌ها در سایز ۲۰ در ۱۲۰ سانتیمتر قرار می‌گیرند.

کاشی اسلب یا سایز بزرگ آن دسته از محصولات را شامل می‌شود که کاربری آن‌ها هم برای دیوار باشد و هم برای کف یک محیط. همانطور که می‌دانیم در یک دسته‌بندی کلی به محصولاتی که برای پوشش دادن فضای دیوار به کار می‌روند «کاشی» می‌گویند و آن دسته از محصولاتی که برای پوشش کف یک محیط استفاده می‌شوند «سرامیک» هستند.

کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ این مزیت را دارند که هم می‌توان آن‌ها را در کف استفاده کرد و هم در دیوار. کاشی‌های تولید شده در برند وود استایل در ۱۵ رنگ و مدل مختلف و با طرح چوب، پوشش‌دهنده سلیقه‌های متفاوت افراد خواهند بود.

هشت محصول با رنگ‌بندی‌های متفاوت تشکیل‌دهنده ۱۵ مدل کاشی سایز بزرگ وود استایل هستند. کاشی ایند وود با داشتن دو رنگ استخوانی و بژ یکی از این محصولات است. ناوا با دو رنگ استخوانی و طوسی، لامزیا با داشتن چهار رنگ قهوه‌ای، کرم، طوسی روشن و طوسی تیره به همراه یورک وود که سه رنگ قهوه‌ای، زیتونی و طوسی دارد، برخی از کاشی‌های طرح چوب وود استایل و گروه کاشی و سرامیک پرنیان هستند.

ماتیس وود با رنگ طوسی، مورو وود با رنگ قهوه‌ای، کادوس وود با رنگ قهوه‌ای و کاردیو وود با رنگ کرم دیگر کاشی‌های سایز بزرگ تولیدی ما در این برند هستند.

محصولات وود استایل دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی هستند که در ادامه به طور اجمالی به آن‌ها اشاره خواهد شد.

یکی از ویژگی‌ها ضخامت ۱۱ میلی‌متری این کاشی‌ها است که برای یک محصول با دو کاربری دیوار و کف ضخامتی استاندارد محسوب می‌شود. این کاشی‌ها نه آنقدر ضخیم و سنگین هستند که نصب آن‌ها روی دیوار در دراز مدت به لق شدن یا سقوط آن‌ها بینجامد و نه آنقدر ظریف و نازک هستند که استفاده از آن‌ها در کف محیط باعث ترک خوردن یا آسیب دیدن آن‌ها شود.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی‌های کاشی‌های طرح چوب وود استایل است. این محصولات به همراه لعابی که روی سطح آن‌ها را پوشانده است یک مرحله درون کوره قرار گرفته و بعد از پخت از آن خارج شده‌اند. به همین دلیل به آن‌ها تک‌پخت می‌گویند.

خاک سفید بودن ویژگی دیگر کاشی‌های وود استایل است. کاشی‌های خاک سفید محصولاتی هستند که مشابه سرامیک‌های پرسلان تحت فشار بالا تولید می‌شوند. خاک سفید بودن یعنی این‌که این محصولات جذب آب کمی داشته و مقاومت آن‌ها نیز بسیار بالاست. کاشی‌های خاک سفید هم مانند محصولات خاک قرمز در دمای بالای هزار درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

و اما مهم‌ترین مزیتی که باید برای کاشی و سرامیک‌های وود استایل برشمرد کالیبره یا رکتیفاید بودن این محصولات است. کاشی‌های رکتیفای شده یا لیزری محصولاتی هستند که بعد از تمام شدن مراحل تولید یک بار دیگر در خط قرار می‌گیرند و این بار با دستگاه‌هایی مخصوص نظیر واترجت برش‌های ظریف و دقیقی می‌خورند تا لبه‌های آن‌ها تیز یا اصطلاحاً گونیا شود.

از آنجایی که در هنگام تولید و لعاب‌کاری سطح محصول، ممکن است مقداری از لعاب شُره کرده و روی لبه‌ها را دچار قناسی و ناهمواری کند، برش زدن موجب رفع این ایرادات خواهد شد. به همین دلیل است که کاشی‌های کالیبره در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و تایل‌های آن‌ها به راحتی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و چفت می‌شوند.

استفاده از کاشی‌های لیزری منجر به زیباتر شدن محیط و یکدست‌تر شدن آن می‌شود. همچنین این محصولات باعث می‌شوند که محیط بزرگ‌تر و وسیع‌تر به نظر برسد.

جهت سفارش محصولات سایز بزرگ و طرح چوب وود استایل می‌توانید با کارشناسان ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان در تماس باشید.

برای دیدن دکور زنده کاشی طرح چوب و دیگر محصولات پرنیان می‌توانید به نزدیک‌ترین شوروم ما به محل زندگی خود مراجعه کرده و از این محیط‌ها بازدید بفرمایید.