کاشی بیوتی

کاشی شیک و کاشی جذاب ویژگی محصولاتی است که پرنیان تحت برند «بیوتی» تولید می‌کند. گروه کاشی و سرامیک پرنیان در برند بیوتی سه سایز مختلف کاشی دیوار و یک سایز با دو نوع متفاوت، سرامیک کف تولید می‌کند.

کاشی‌های ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر، ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و ۴۰ در ۸۰ سانتیمتر مختص دیوار تولید شده‌اند و سرامیک‌های ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر با دو جلوه مات و براق هم مخصوص پوشش فضای کف محیط عرضه می‌شوند.

کاشی شیک دیوار ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر

در این ابعاد برند بیوتی کاشی‌های براق و مات تولید می‌کند که به تفکیک مات یا براق بودن معرفی می‌شوند.

محصولات مات مواردی مثل نیو آرت، آراد در دو رنگ کرم و طوسی، آروما با رنگ‌های سفید و کرم، منهتن، گرانادا، آنتیک و براندون با رنگ قهوه‌ای را شامل می‌شود؛ و اما کاشی‌های ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر بیوتی با جلوه براق هم موارد ذیل را در بر می‌گیرد.

براندون آبی و طوسی، لومانو، ایزابل، ارکیده، لیون، کلکته، ابریشم، لایکو با دو رنگ صورتی و کرم، رز به رنگ‌های آبی و بنفش، فلورا با دو رنگ آبی و طوسی و کاشی لوژین.

کاشی جذاب دیوار ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر

پرنیان در این ابعاد چهار کاشی عرضه می‌کند که سه مورد از آن‌ها جلوه‌ای براق داشته و یکی از این محصولات جلوه‌ای مات دارد. کاشی‌های میلان، پارما و کلکته براق بوده و کاشی روما مات است.

کاشی دیواری ۴۰ در ۸۰ سانتیمتر

کاشی پارما محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در اندازه‌ی ۴۰ در ۸۰ سانتیمتر و تحت برند بیوتی تولید و عرضه می‌شود. این محصول دارای سه رنگ قهوه‌ای، کرم و لایت است. رنگ لایت این محصول از رنگ کرم آن روشن‌تر است. در ضمن این سه محصول جلوه‌ای براق دارند.

سرامیک کف شیک سایز ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر

پرنیان تحت برند بیوتی یک سایز سرامیک جذاب تولید می‌کند با ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر ولی این محصولات در دو دسته‌بندی مجزا قرار می‌گیرند زیرا دسته‌ای از آن‌ها طرح چوب بوده و جلوه‌ای مات دارند و دسته‌ای دیگر طرح سنگ هستند و جلوه‌ی براق دارند.

سرامیک براق طرح سنگ

محصولات ما در این دسته‌بندی شامل سرامیک‌های بولگاری با دو مدل روشن و تیره، امپریال با دو رنگ قهوه‌ای و کرم، مدیا، مارسی با رنگ کرم، لنی، اسپانول با رنگ کرم روشن، نوادا به رنگ کرم تیره، استون، تورین، کریستال، آنجل و سرامیک ویکتور می‌شوند.

سرامیک مات طرح چوب

سرامیک‌های بیوتی در این سایز و دسته‌بندی همگی طرح چوب بوده و جلوه آن‌ها مات است. البته باید اشاره کرد که سرامیک «سیروان» محصولی طرح سنگ است ولی به دلیل مات بودن در کنار محصولات طرح چوب مات قرار گرفته است.

افرا با دو رنگ کرم و قهوه‌ای، بامبو به رنگ‌های قهوه‌ای و کرم، شانل هم با دو حالت تیره و روشن، روشا با رنگ‌های کرم و قهوه‌ای، آبنوس، کایا، نارون و سرامیک منهتن سرامیک‌های ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر مات تولید شده در برند بیوتی هستند.

جهت آشنایی بیشتر با کاشی‌ها و سرامیک‌هایی که نام آن‌ها را ذکر کردیم می‌توانید با کلیک روی هر دسته‌بندی در این صفحه وارد صفحه محصولات مختلف شوید و در آنجا عکس‌های متنوعی از محصول مد نظر خود را ببینید. عکس‌هایی مربوط به کاشی یا سرامیک در فضای داخلی و هم عکس تایل یا قالب آن محصول. در ضمن توضیحاتی در مورد ویژگی‌های فنی و ظاهر محصولات نیز در صفحه هر کاشی یا سرامیک درج شده است.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از محصولات با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف ایران با دکور زنده کاشی و سرامیک‌های متنوع آماده بازدید مخاطبان محترم هستند.

کاشی جذاب دیوار و سرامیک شیک کف را از پرنیان بیوتی بخواهید.