آراد طوسی 60×30​

Previous
Next
آراد طوسی تیره
آراد طوسی روشن
آراد طوسی باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ آراد طوسی می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

آراد طوسی

کاشی آراد طوسی یکی از محصولات تولید شده توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در سایز 30 در 60 سانتیمتر  تولید شده و کاربرد آن مختص به دیوار است. محیط‌هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه مکان‌های مرسومی هستند که از این نوع کاشی می‌توان در آن‌ها استفاده کرد. اما نکته مهم در مورد محصولات خلق شده توسط پرنیان این است که طراحی آن‌ها به گونه‌ای صورت گرفته است که استفاده از این محصولات در دیگر فضاهای منزل نیز امکان‌پذیر بوده و سالن نشیمن، اتاق‌ها، کریدورها و … نیز می‌توانند با این کاشی تزیین شوند.

آراد محصولی از برند «بیوتی» گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در دو رنگ طوسی روشن و طوسی تیره به همراه طرح باند و رستیک تولید شده است. دو تایل یا قالب ساده این محصول بدون نقش و نگار بوده ولی رگه‌های طبیعی سنگ روی آن‌ها قابل مشاهده است. دکور باند رستیک یا برجسته این محصول نیز پوشیده شده از ۱۸ مربع هم‌اندازه است که درون آن‌ها نقوش گیاهی و هندسی ظریفی به چشم می‌خورد.

این محصول خاک قرمز بوده، رکتیفای شده یا کالیبره است، تک‌پخت، مات، مختص دیوار و دارای ضخامت ۹.۸ میلی‌متر است. مزیت کاشی‌های کالیبره یا رکتیفای این است که آن‌ها دوباره نیز برش خورده‌اند و زوایای بسیار ظریفی دارند. این ویژگی موجب می‌شود که هنگام نصب این محصولات نیازی به بندکشی کاشی‌ها نباشد.

کاشی‌های کالیبره به خوبی در کنار یکدیگر چفت شده و علاوه بر استحکامی که دارند با حذف پروسه بندکشی موجب یکدست دیده شدن محیط و افزایش زیبایی آن می‌شوند. کارشناسان ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان به شما توصیه می‌کنند که برای تمامی فضاها از کاشی‌های رکتیفای شده بهره ببرید. در صورتی که این امکان را ندارید برای فضاهایی نظیر بین کابینت‌های آشپزخانه، پشت اجاق‌گاز یا پشت ظرفشویی حتماً کاشی‌های کالیبره را مدنظر قرار بدهید.

نکته دیگری که در مورد کاشی آراد طوسی باید مدنظر داشته باشید، ترکیب رنگ جذاب این محصول است. همانطور که می‌دانیم رنگ طوسی رنگی خنثی محسوب می‌شود و رنگ‌های خنثی این مزیت را دارند که هیچ‌گاه اصطلاحاً از مد نمی‌افتند و همیشه کاربرد داشته و به فضا زیبایی اصیل و همیشگی می‌بخشند. در ضمن رنگ طوسی و دیگر رنگ‌های خنثی این مزیت را دارند که امکان سِت شدن با رنگ‌های اصلی و مکمل را دارند و شما به راحتی می‌توانید آن‌ها را با انواع و اقسام رنگ‌هایی که دلخواهتان است ترکیب کنید.

 جهت سفارش این کاشی شیک با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با راه‌اندازی شوروم های تخصصی در نقاط مختلف کشور دکور واقعی محصولات خود را به معرض نمایش گذاشته است. شما می‌توانید با مراجعه به این شوروم‌ها دکور زنده کاشی آراد طوسی و دیگر محصولات درنیان را از نزدیک مشاهده کنید.