ایندو وود بژ 120×20​

ایندو وود بژ فیس 1
ایندو وود بژ فیس 1
ایندو وود بژ فیس 2
ایندو وود بژ فیس 2
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1215100X1201165.521.172745520X120
Size / format20X120
in box5
in pallet45
weight27
area1.17
area pallet65.52
thickness11
size of pallet100X120
weight pallet1215

ایندو وود بژ

کاشی ایندو وود بژ تحت برند «وود استایل» با اندازه ۲۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول طرح چوب را که دو کاربرد همزمان دیوار و کف را دارد، عرضه کرده است. کاشی‌هایی نظیر ایندو وود به دلیل ابعادی که دارند به کاشی سایز بزرگ نیز معروف هستند. این محصولات امکان این را دارند که همزمان هم در دیوار و هم در کف یک فضا مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع هم کاشی هستند و هم سرامیک.

این کاشی دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم تا افرادی که قصد انتخاب این کاشی یا محصولات مشابه آن را دارند بتوانند شناخت مناسبی از آن به دست بیاورند.

مهم‌ترین مزیتی که کاشی ایندو وود بژ دارد رکتیفاید بودن یا لیزری بودن آن است. کاشی‌های لیزری یا رکتیفای شده در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند و قالب‌های آن‌ها به راحتی کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت می‌شوند.

دلیل این اتفاق برش‌های لیزری‌ای است که در پایان مراحل تولید روی لبه‌های این کاشی و سرامیک‌ها اعمال می‌شود. روی خط تولید و در مرحله لعاب‌زنی امکان دارد که بخشی از لعاب از سطح محصول شُره کرده و روی لبه‌ها قرار گرفته و ایجاد ناهمواری کند. به همین خاطر در پایان فرایند تولید، کاشی و سرامیک‌ها را با دستگاه‌هایی نظیر واترجت مورد برش لیزری قرار می‌دهند تا لبه‌های آن‌ها اصطلاحاً گونیا شود.

استفاده کردن از کاشی‌های کالیبره منجر خواهد شد که محیط کاشی شده زیباتر و یکدست‌تر شده و همچنین آن فضا وسیع‌تر نیز به نظر برسد. صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی، دیرتر دیده شدن آلودگی‌ها و نظافت با فواصل طولانی‌تر از دیگر امتیازاتی است که استفاده از کاشی‌های رکتیفاید ایجاد می‌کند.

در مورد ویژگی‌های فنی این کاشی در ابتدا باید به ضخامت مناسب و استاندارد آن اشاره کرد. ضخامت کاشی ایندو وود بژ ۱۱ میلي‌متر است. برای محصولی که قرار است هم کف محیط را پوشش دهد و هم دیوار را، داشتن ضخامتی این‌چنین کاملاً مناسب و استاندارد است؛ زیرا با توجه به بزرگ بودن سایز کاشی و وزن آن نیاز است که کاشی با نصب شدن در ارتفاع (روی دیوار) با خطر لق شدن یا سقوط مواجه نباشد. همچنین سرامیکی که در کف نصب می‌شود هم باید در برابر تردد زیاد و وزن اجسام و جابه‌جایی آن‌ها نیز مقاوم باشد. ایندو وود بژ هر دوی این ویژگی‌ها را داراست.

مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد تک‌پخت بودن این کاشی است. کاشی‌های تک‌پخت محصولاتی هستند که در یک مرحله درون کوره قرار می‌گیرند و در همین یک مرحله بدنه‌ی آن‌ها و لعاب سطحشان همزمان با هم پخت می‌شوند. دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد، دمای پخت کاشی ایندو وود است.

خاک سفید بودن هم دیگر ویژگی فنی محصول مورد اشاره است. کاشی‌های خاک سفید نظیر این کاشی با مواد اولیه‌‌ای مثل فلدسپات، سیلیس، خاک رس و گرانیت ساخته شده‌اند. فشار و حرارت زیاد موجب می‌شود که این دسته از کاشي‌های محصولاتی مقاوم بوده و در برابر نفوذ آب نیز نسبت به کاشی‌های خاک قرمز بهتر باشند. به دلیل مقاومت در برابر نفوذ آب می‌توان از این محصولات در محیط‌هایی که در معرض سرما و یخ زدن هم هستند نیز استفاده کرد.

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد کاشی طرح چوب ایندو داشته باشید یا اگر قصد دارید این محصول را سفارش دهید می‌توانید با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف آماده میزانی از شما عزیزان هستند. در این شوروم‌ها دکور زنده یا واقعی این محصول و دیگر محصولات تولید شده توسط پرنیان عرضه شده و با چیدمان و نورپردازی خاصی به مخاطب عرضه شده‌اند.