سان ست طوسی مات 90×30​

سان ست طوسی تخت فیس 1
سان ست طوسی تخت فیس 2
دکور ویولت سان ست طوسی رستیک
دکور لاین سان ست طوسی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

سان ست طوسی مات

کاشی سان ست طوسی مات در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تحت برند «وی‌آی‌پی» و در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. این محصول مختص پوشش دادن فضای دیوار عرضه شده است. پکیج کاشی سان ست دارای سه تایل یا قالب کاشی است که یکی از آن‌ها قالب ساده و تخت بوده و دو تایل دیگر ۲ دکور رستیک یا برجسته این محصول هستند.

این محصول دارای یک سری از مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. خاک قرمز بودن اولین ویژگی کاشی سان ست طوسی است که به آن می‌پردازیم. فلدسپات، ماسه و خاک رس مواد پایه‌ی تولید کاشی هستند. هرچقدر که مقدار خاک رس این ترکیبِ اولیه بیشتر باشد، رنگ کاشی پایه بیشتر به سمت قرمز گرایش خواهد داشت. به چنین محصولاتی خاک قرمز می‌گویند.

مورد بعدی تک‌پخت بودن سان ست طوسی مات است. بدنه این کاشی و لعابِ روی آن در یک مرحله و همزمان درون کوره قرار گرفته‌اند و بعد از پخت از آن خارج شده‌اند. کاشی‌هایی با این شرایط تولید، تک‌پخت نامیده می‌شوند.

داشتن ضخامت استاندارد ۱۰.۲ میلی‌متر ویژگی دیگر سان سنت طوسی است. داشتن چنین ضخامتی این قابلیت را به این محصول داده است که نصب و ماندگاری آن در ارتفاع (فضای دیوار) امکان‌پذیر باشد.

و اما مهم‌ترین مزیت این محصول که باید به آن اشاره کرد لیزری یا رکتیفاید بودن کاشی سان ست طوسی مات است. کاشی‌هایی که چنین مزیتی دارند در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند زیرا این محصولات در هنگام تولید برش‌هایی دقیق خورده و اصطلاحاً گونیا شده‌اند. به خاطر همین ویژگی هنگام نصب کردن آن‌ها تایل‌ها مختلف به راحتی کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت می‌شوند.

کاشی‌ها در هنگام تولید و لعاب خوردن ممکن است تیزی و تیغه بودن لبه‌های خود را از دست بدهند زیرا لعابِ روی سطح آن‌ها امکان شُره کردن دارد. برش‌های انتهایی با دستگاه واترجت، برای رفع ایرادات احتمالیِ این‌چنینی است. در مورد کاشی‌های لیزری باید اشاره کرد که با استفاده از ‌آن‌ها محیط زیباتر شده و یکدست‌تر خواهد بود. همچنین این محصولات فضا را وسیع‌تر نیز نشان خواهند داد. صرفه‌جویی کردن در هزینه و زمان بندکشی و همچنین کمتر شدن نظافت سطح کاشیکاری شده، از مزیت‌های بعدی این محصولات است.

در ادامه به برخی از ویژگی‌های ظاهری کاشی سان ست طوسی مات اشاره می‌کنیم. همانطور که در سطرهای قبل اشاره شد این محصول دارای یک قالب ساده و تخت بوده که روی سطح آن رگه‌های طبیعی سنگ به تعداد اندک دیده می‌شود. دو قالب دیگر این پکیج دکورهای «ویولت» و «لاین» هستند که هر دو رستیک یا برجسته هستند. دکور ویولت ظاهری شبیه به موج‌های دریا یا رمل‌های شنی در کویر دارد. خطوط نامنظمی که به صورت برجسته روی سطح طوسی رنگ این قالب قرار گرفته‌اند منظره‌ای از موج‌های دریا یا تپه‌های شنی را خلق کرده‌اند.

دکور لاین نیز قالبی است که سطح آن را شیارها یا خط‌هایی افقی به تعداد زیاد، پوشانده‌اند. این خطوط که اندازه‌های یکسانی ندارند، منجر به ایجاد خط‌ها یا شیارهایی با پهنای متفاوت شده‌اند که برجسته یا رستیک نیز هستند. همین عامل به جذابیت و زیبایی کاشی سان ست طوسی مات افزوده است.

در صورتی که علاقه‌مند هستید که در مورد این محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید یا این‌که ثبت سفارش آن را انجام دهید می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت پرنیان تماس بگیرید.

در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با تاسیس شوروم‌هایی در شهرهای مختلف ایران سعی کرده است که کاشی خاص سان ست طوسی و دیگر محصولات تولیدی خود را با کیفیت هر چه تمام‌تر در معرض دید مخاطبان قرار دهد. شما می‌توانید در شوروم‌های پرنیان دکور زنده محصولات ما را مشاهده کنید و کاشی را در طراحی داخلی دیده و تصمیم خود را به راحتی بگیرد و کاشی مدنظرتان را انتخاب کنید.