میرا کرم مات 90×30​

Previous
Next
میرا کرم روشن تخت
میرا کرم تیره تخت
دکور میرا کرم آبشاری رستیک
دکور میرا کرم اسلیمی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

میرا کرم

کاشی میرا کرم مات زیرمجموعه برند «وی‌آی‌پی» بوده در گروه کاشی و سرامیک پرنیان به تولید رسیده است. این محصول در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و مختص پوشش دادن فضای دیوار خلق شده است. پکیج کاشی میرا دارای دو تایل یا قالب ساده و دو قالب دکور است.

این محصول دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. تک‌پخت بودن، ضخامت مناسب و خاک قرمز بودن از جمله‌ی این ویژگی‌ها بوده و کالیبره بودن یا رکتیفای بودن مهم‌ترین مزیت این پکیج است.

کاشی‌هایی که به آن‌ها خاک قرمز می‌گویند در ترکیبات اولیه‌ی سازنده خود مقدار زیادی خاک رس دارند که همین عامل باعث شده است رنگ پایه یا بدنه‌ی آن‌ها قرمز باشد. علاوه بر خاک رس، ماسه و فلدسپات هم دیگر مواد اصلی سازنده کاشی هستند.

تک‌پخت بودن کاشی میرا کرم مات بیان‌کننده این مورد است که این محصول به یک باره درون کوره قرار گرفته و پخته شده است. بدنه یا پایه کاشی به همراه لعابی که روی آن زده شده است به صورت همزمان وارد کوره شده‌اند.

 مورد بعدی نیز ضخامت این محصول است که باید به آن اشاره کرد. داشتن ضخامت ۱۰.۲ میلی‌متر موجب شده است که میرای کرم ضخامت استاندارد داشته و کاملاً برای نصب روی دیوار و ارتفاع قابل استفاده باشد.

اما مزیت مهم و اصلی‌ای که کاشی میرای کرم مات دارد کالیبره یا رکتیفای بودن این محصول است. محصولات کالیبره کاشی‌هایی هستند که در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و قالب‌های آن‌ها به راحتی و سادگی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. استفاده از این کاشی‌ها موجب می‌شود که فضای دیوار وسیع‌تر و زیباتر به نظر برسد و همچنین بدون بندکشی قطعاً دیوار یکدست‌تر خواهد بود. لازم به ذکر است که این ویژگی محصولات کالیبره یا رکتیفای به دلیل برش‌هایی است که در کارخانه به صورت دقیق و ظریف روی این محصولات زده شده است.

بعد از ذکر کردن مزیت و ویژگی‌های فنی این محصول به توصیف جلوه و ظاهری کاشی میرا کرم مات خواهیم پرداخت.

همانطور که گفته شد این پکیج دارای چهار قالب یا تایل است که دوتای آن‌ها ساده و تخت بوده و دو قالب دکور آن رستیک یا برجسته هستند. قالب کرم با رنگ روشن روی سطح خود رگه‌های ریز و ظریف سنگ را دارد که به جذابیت آن افزوده است. قالب ساده دیگر نیز دارای رنگ کرم تیره است که آن هم با داشتن رگه‌های طبیعی سنگ تبدیل به محصولی منحصربه‌فرد شده است. در میرا کرم تیره به دلیل تیره‌تر بودن رنگ محصول رگه‌های طبیعی سنگ بیشتر به چشم می‌آید.

یکی از قالب‌های دکور میرا آبشاری نام دارد. دکور آبشاری دارای شش نوار افقی هم اندازه است که روی سطح این محصول به صورت رستیک یا برجسته قرار گرفته‌اند. این نوارها هر کدام به صورت سه‌تایی از کمرنگ به پر رنگ هستند. نوار بالایی کرم تیره و دو نوار بعدی کرم روشن هستند. تنالیته‌ی روشنایی نوار سوم نسبت به نوار دوم بسیار بیشتر است. همین ترکیب رنگی دوباره از وسط قالب تا انتهای آن دوباره تکرار شده است.

دکور دیگر پکیج میرا کرم مات اسلیمی نام دارد که همانطور که از اسم آن پیداست حتماً دارای نقوش و طرح‌های گیاهی خواهد بود. سطح این محصول به دوازده مربع هم‌اندازه تقسیم شده است که در دو ردیف افقی شش‌تایی و شش ردیف عمودی دوتایی قرار گرفته‌اند. درون هر مربع نقوش گیاهی منحصربه‌فردی را می‌بینیم که برگرفته از نقوش قالی و طراحی سنتی ایرانی است. هر کدام از این نقوش گیاهی که بخشی از طرح و نقشی بزرگ‌تر هستند و مانند تکه‌های پازل روی سطح دکور اسلیمی میرا قرار گرفته‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و ثبت سفارش می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن شما می‌توانید با مراجعه به شوروم‌های پرنیان در نقاط مختلف کشور دکور زنده این کاشی خاص و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.