مدیسون کرم مات 90×30​

Previous
Next
مدیسون کرم تخت رندوم
مدیسون کرم آنتیک رستیک
مدیسون کرم میله ای رستیک
مدیسون کرم کلاسیک رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

مدیسون کرم مات

کاشی مدیسون کرم مات برای پوشاندن سطح دیوار و در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «وی‌آی‌پی» خلق کرده است. پکیج مدیسون کرم دارای چهار قالب یا تایل کاشی است که شامل یک قالب ساده و تخت و سه قالب دکور رستیک یا برجسته می‌شود.

مدیسون کرم به غیر از مات بودن جلوه‌ی آن، ویژگی‌های فنی و ظاهری دیگری نیز دارد. از جمله این ویژگی‌ها باید به ضخامت این محصول، تک‌پخت بودن آن و همچنین خاک قرمز بودن مدیسون اشاره کرد.

کاشی‌ها از سه ماده اولیه‌ی اصلی ساخته می‌شوند. این سه ماده فلدسپات، خاک رس و ماسه هستند. هر چه مقدار خاک رس در ترکیبات اولیه یک کاشی بیشتر باشد بعد از پخت آن در کوره رنگ بدنه آن محصول رنگ قرمز بیشتری خواهد داشت. مدیسون کرم نیز با درصد زیادی از خاک رس خلق شده است و به همین خاطر است که این محصول را خاک قرمز می‌نامند.

ضخامت ۱۰.۲ میلی‌متر تایل‌های کاشی مدیسون کرم مات یک ضخامت استاندارد و مناسب جهت استفاده در فضای دیوار و ارتفاع به حساب می‌آید.

تک‌پخت بودن مدیسون کرم هم اشاره به یک بار ورود این محصول به کوره دارد. در این نوع از پخت کاشی و سرامیک کاشی بدنه یا پایه به همراه لعاب آن همزمان وارد کوره شده و در آنجا پخته شده و خارج می‌شوند.

مزیت مهمی که کاشی مدیسون کرم مات دارد و حتماً باید به آن اشاره کرد رکتیفای یا کالیبره بودن این محصول است. کاشی مدیسون کرم در هنگام تولید با برش‌های دقیق و ظریفی به ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تقسیم شده است. هنگامی که بخواهیم تایل‌های این کاشی را در محیطی نصب کنیم چسباندن آن‌ها به یکدیگر کار سختی نخواهد بود؛ زیرا کاشی‌هایی که چنین برش‌هایی خورده‌اند یا اصطلاحاً رکتیفای شده هستند به خوبی کنار یکدیگر چفت شده و نیازی به بندکشی نیز ندارند.

استفاده از کاشی‌های رکتیفای شده موجب می‌شود که در هزینه و زمان بندکشي‌ کاشی و سرامیک صرفه‌جویی شود.

در کنار این موارد باید ویژگی‌های ظاهری پکیج کاشی مدیسون کرم مات را نیز توضیح داد. تایل ساده و تخت این محصول بدون نقش و نگار بوده و صرفاً رگه‌هایی طبیعی از سنگ روی آن مشاهده می‌شود که آن هم به صورت رندوم خواهد بود.

سه قالب دکور این پکیج با نام‌های آنتیک، میله‌ای و کلاسیک هر کدام ظاهر منحصر‌به‌فرد خوشان را دارند. دکور میله‌ای پوشیده شده از نوارهای افقی‌ای است که روی سطح کاشی ساده و کرم رنگ به صورت برجسته کار شده‌اند. دکور آنتیک اما تشکیل شده از ۱۸۴ مربع کوچک است که در ۲۳ ردیف عمودی و ۸ ردیف افقی کنار یکدگر قرار گفته‌اند.

درون این مربع‌های هم‌اندازه می‌توان شکل‌های ظریف و پرکار هندسی و گیاهی را تشخیص داد. در ضمن رنگ این محصول در بعضی از این مربع‌ها کرم پر رنگ بوده و در برخی دیگر کرم کم‌رنگ است؛ اما بیشتر مساحت رنگی دکور آنتیک را تنالیته‌ها یا طیف رنگی کرم کم‌رنگ پوشانده است.

دکور آخر پکیج کاشی مدیسون کرم مات هم دکور کلاسیک نام دارد که آن هم مانند دو قالب دکور دیگر این پکیج حالتی رستیک یا برجسته دارد. سطح این تایل با ساقه‌ها و برگ‌های پیچان و مواج پوشانده شده است که بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند. چنین نقوش و فرم‌های گیاهی‌ای را می‌توان در فرش نفیس ایرانی و همچنین طراحی سنتی ایران مشاهده کرد.

در صورتی که تمایل دارید در مورد پکیج کاشی مدیسون کرم مات اطلاعات بیشتری کسب کنید یا سفارش این کاشی خاص را ثبت کنید. با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید.

همچنین ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان از شما دعوت می‌کنیم تا با حضور در شوروم‌های پرنیان در نقاط مختلف کشور از دکور زنده مدیسون مات و دیگر محصولات ما دیدن فرمایید.