موناکو طوسی 60×30​

Previous
Next
موناکو طوسی تیره
موناکو طوسی روشن
موناکو طوسی دکور رز رستیک
موناکو طوسی دکور فلورا رستیک
موناکو طوسی دکور آبرنگی
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
2080110X1109129.61.622680930X60
Size / format30X60
in box9
in pallet80
weight26
area1.62
area pallet129.6
thickness9
size of pallet110X110
weight pallet2080

جهت دانلود کاتالوگ موناکو طوسی می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

موناکو طوسی

کاشی موناکو طوسی براق دارای ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر بوده و توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان جهت پوشش دادن فضای دیوار عرضه شده است. پرنیان موناکو را تحت برند «پرفکت» عرضه کرده است. پکیج کاشی موناکو طوسی دارای پنج تایل یا قالب است. دو قالب ساده و تخت در کنار دو قالب دکور و رستیک یا برجسته و یک قالب دکور تخت، کاشی‌های تشکیل دهنده پکیج موناکو هستند. دکور رز و فلورا رستیک بوده و دکور آبرنگی موناکو تخت است.

این محصول دارای ویژگی‌های فنی مختلف و همچنین مزیت‌هایی است که در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما مخاطبان به این موارد خواهیم پرداخت.

اولین ویژگی فنی که به آن اشاره می‌کنیم تک‌پخت بودن کاشی موناکو براق است. کاشی‌های تک‌پخت محصولاتی هستند که قبل از بیسکوییت شدن به بدنه آن‌ها لعاب اضافه شده و سپس وارد کوره می‌شوند. در واقع در این نوع از پخت کاشی همزمان هم بدنه پخته و بیسکوییت می‌شود و هم لعاب روی سطح کاشی تثبیت می‌شود. این فرایند در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد انجام می‌گیرد.

داشتن ضخامت استاندارد و مناسب دیگر ویژگی فنی کاشی موناکو طوسی براق است. ضخامت ۹ میلی‌متری این کاشی موجب شده است بین وزن تایل، ضخامت و ابعاد آن تناسب به وجود بیاید. همین ویژگی از لق شدن یا سقوط کردن کاشی در اثر گذشت زمان جلوگیری خواهد کرد.

کاشی موناکو محصولی خاک قرمز است. این ویژگی فنی به این معنا است که در ترکیب مواد اولیه سازنده آن مقدار خاک رس از موادی مثل ماسه، فلدسپات و … بیشتر بوده است و همین موضوع موجب شده است که رنگ بدنه کاشی قرمز یا متمایل به قرمز باشد.

مهم‌ترین مزیتی که در مورد موناکو طوسی براق باید به آن اشاره کرد رکتیفاید یا لیزری بودن این محصول است. کاشی‌های لیزری یا کالیبره با دستگاهی نظیر واترجت برش‌های ظریفی خورده‌اند و لبه‌های آن‌ها اصطلاحاً گونیا شده است.

استفاده از کاشی‌های رکتیفای شده این مزیت را دارد که تایل‌ها به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند و در نهایت نیازی به بندکشی نخواهند داشت. صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی، زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط، افزایش فواصل زمانی نظافت محیط و وسیع‌تر به نظر رسیدن فضا از جمله مزیت‌های دیگر کاشی‌های کالیبره است.

در مورد جلوه و ظاهر پکیج کاشی موناکو طوسی براق همانطور که گفته شد دو تایل ساده و تخت بوده که صرفاً در رنگ با یکدیگر متفاوت هستند. یکی از قالب‌ها به رنگ طوسی تیره و دیگری به رنگ طوسی روشن است. سه تایل دیگر این پکیج دکورهای موناکو هستند که دکور رز و دکور فلورا رستیک یا برجسته بوده و دکور آبرنگی تخت است.

دکور رز تصویری واقع‌گرا از یک شاخه گل رز را بر سطح خود دارد که شبیه به نقاشی‌های آبرنگی نقاشان مکتب رئالیسم نقش شده است. گل‌های رز سفید، اخرایی، قرمز و زرد با برگ‌هایی که از ساقه‌ها جدا شده‌اند را می‌توان در سطح دکور رز رستیک مشاهده کرد.

سطح دکور فلورای این پکیج به هشت مربع مساوی تقسیم شده که درون هر مربع نقوش گیاهی یا هندسی متفاوتی نقش شده‌اند. سه مربع دارای نقوش گیاهی برجسته و پنج مربع دارای نقوش هندسی پرکار و ریز هستند. طیف وسیعی از رنگ‌ها را می‌توان در نقوش گیاهی و هندسی نقش شده بر دکور فلورا رستیک مشاهده کرد.

دکور سوم پکیج دکور آبرنگی نام دارد. سطح این کاشی کاملاً پوشیده شده از رنگ بوده و رنگ‌ها مانند رنگ‌های روی پالت نقاشی در هم ادغام شده و تفکیک آن‌ها از یکدیگر امکان‌پذیر نیست. رنگ‌هایی از طیف روشن در هم ادغام شده و به صورت خطوطی عمودی روی سطح کاشی را که در اینجا تبدیل به بوم نقاشی شده است، پوشانده‌اند.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش کاشی دیوار موناکو طوسی براق دارید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور ‌آماده بازدید شما هستند. دکور واقعی یا زنده این محصول و دیگر محصولات پرنیان در این شوروم‌ها در معرض نمایش هستند.