ملودی کرم 60×30​

Previous
Next
ملودی کرم تیره
ملودی کرم روشن
ملودی کرم دکور لاین رستیک
ملودی کرم دکور فلورا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
2080110X1109129.61.622680930X60
Size / format30X60
in box9
in pallet80
weight26
area1.62
area pallet129.6
thickness9
size of pallet110X110
weight pallet2080

جهت دانلود کاتالوگ ملودی کرم می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

ملودی کرم مات

کاشی ملودی کرم مات ابعادی برابر با ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر داشته و جهت پوشش دادن فضای دیوار عرضه شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این کاشی را تحت برند «پرفکت» عرضه کرده است. پکیج کاشی ملودی دارای چهار تایل یا قالب بوده که دو قالب آن ساده و تخت هستند و دو تایل دکور این پکیج هم برجسته یا رستیک هستند.

این محصول مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی‌ای دارد که در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما مخاطبان محترم به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. با پرنیان همراه باشید.

ملودی یک محصول خاک قرمز است. در ترکیب مواد اولیه و سازنده کاشی‌ها، ماسه، فلدسپات و خاک رس مواد اصلی هستند. اگر مقدار خاک رس موجود در ترکیب از مواد دیگر بیشتر باشد، رنگ بدنه محصول نهایی قرمز یا متمایل به قرمز خواهد بود. به همین دلیل به این کاشی‌ها خاک قرمز می‌گویند.

ضخامت ۹ میلی‌متری پکیج کاشی ملودی کرم دیگر ویژگی فنی آن است که یک ضخامت استاندارد و مناسب محسوب می‌شود. محصولی که قرار است در فضای دیوار (ارتفاع) نصب شود و ابعادی این‌چنین دارد، نیاز دارد که ضخامت متناسب با ابعاد و کاربری خود را نیز داشته باشد. این ضخامت کمک می‌کند که کاشی ملودی بعد از نصب روی دیوار بر اثر گذشت زمان لق نشود یا سقوط نکند.

دیگر ویژگی فنی این محصول که باید به آن اشاره کرد تک‌پخت بودن آن است. به آن دسته از کاشی‌هایی که بدنه‌ی آن‌ها همراه با لعابی که سطحشان را می‌پوشاند به طور همزمان و در یک مرحله وارد کوره شده و پخت می‌شوند، کاشی تک‌پخت هستند.

مهم‌ترین مزیتی که در مورد کاشی ملودی کرم مات باید به آن اشاره کرد کالیبره بودن این محصول است. کاشی ملودی چون لبه‌هایی گونیا و برش خورده دارد در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارد و تایل‌های آن به خوبی کنار یکدیگر چفت می‌شوند. استفاده از این کاشی موجب می‌شود که در هزینه و زمان بندکشی صرفه‌جویی شود.

در هنگام تولید و در مرحله لعاب‌زنی امکان دارد که بخشی از لعابی که روی سطح زده می‌شود شُره کرده و روی لبه‌های محصول قرار بگیرد. این اتفاق روی لبه‌ها ایجاد ناهمواری می‌کند. برای برطرف کردن آن‌ها با استفاده از دستگاهی به نام واترجت برش‌هایی لیزری روی لبه‌های محصول اعمال می‌شود. این کار موجب می‌شود که لبه‌ها اصطلاحاً گونیا شوند.

استفاده از کاشی‌های رکتیفاید محیط را وسیع‌تر نشان می‌دهد همچنین آن را زیباتر و یکدست‌تر می‌کند. دیرتر نمایان شدن آلودگی‌ها و نیاز به نظافت در فواصل زمانی طولانی‌تر نیز از دیگر مزیت‌های استفاده کردن از کاشی رکتیفای شده است.

بعد از ذکر کردن ویژگی‌های فنی و مزیت این محصول در مورد جلوه و ظاهر پکیج کاشی ملودی کرم مات نیز مواردی را ذکر خواهیم کرد. دو تایل این پکیج ساده و تخت هستند. روی سطح هر دو قالب رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است. تفاوت این دو تایل در رنگ آن‌ها است. یکی به رنگ کرم تیره و دیگری به رنگ کرم روشن است.

و اما قالب‌های دکور آن شامل دکور لاین و دکور فلورا رستیک هستند. دکور لاین یک کاشی کرم تیره است که روی ‌آن شیارها یا خط‌هایی افقی حک شده‌اند. این خط‌ها به صورت دوبه‌دو به هم نزدیک بوده و روی کاشی لاین ایجاد نوارهایی افقی کرده‌اند.

قالب دکور فلورا نیز سطحی تشکیل شده از هشت مربع هم‌اندازه دارد که درون هر مربع با نقوش گیاهی و فرم‌های هندسی کار شده است. سه عدد از این مربع‌ها نقوش گیاهی شامل گل‌های ریز، برگ و ساقه دارند که بسیار پر کار و ظریف کار شده‌اند. پنج مربع نیز فرم‌های هندسی ریزنقش و تکرارشونده دارند که ریتم بسیار جذابی ایجاد کرده‌اند.

برای ثبت سفارش کاشی دیوار ملودی کرم می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن دکور زنده این محصول و دیگر محصولات ما در شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف قابل بازدید هستند.