ویتارا کرم مات 120×60​

Previous
Next
ویتارا کرم مات فیس 1
ویتارا کرم سمنتا رستیک
ویتارا کرم مات فیس 2
ویتارا کرم دکور آرمانی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

ویتارا کرم مات

کاشی ویتارا کرم مات در پکیج خود دو تایل یا قالب دارد که یکی ساده و رستیک و دیگری منقوش و رستیک است. ابعاد این کاشی ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر  بوده و جزو محصولات اسلب یا سایز بزرگ است که گروه کاشی و سرامیک پرنیان آن را در زیر مجموعه برند «لوکس» تولید و عرضه کرده است. تایل ساده این محصول سمنتا نام دارد و تایل طرحدار آن دکور آرمانی نام‌گذاری شده است. روی سطح دکور نقوش هندسی بیضی‌شکلی به طور منظم نقش شده‌اند که سراسر سطح کاشی را پوشش داده‌اند.

کاشی‌های سایز بزرگ نظیر ویتارا کرم به دلیل خاک سفید بودن از نظر استقامت شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های مرغوب پرسلان هستند. به همین خاطر کاشی‌های اسلب را می‌توان در محیط بیرونی نیز نصب کرد. در فضاهای داخلی نیز کاشی ویتارا دو کاربری دیوار و کف را دارا است.

به دلیل این‌که مقدار سیلیس در ترکیب مواد اولیه این کاشی از مقدار فلدسپات، گرانیت، ماسه دانه‌ریز و خاک رس مخصوص بیشتر است، رنگ بدنه آن سفید شده و به آن خاک سفید می‌گویند. وقتی مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد تراکم سطح کاشی نیز بیشتر شده و نفوذ‌پذیری آن کم خواهد شد؛ استقامت کاشی نیز بسیار بالا خواهد رفت. به همین خاطر کاشی‌های خاک سفید را بسیار به سرامیک‌های پرسلان شبیه می‌دانند.

داشتن چنین ویژگی‌هایی باعث شده است که در صورت نصب کردن کاشی ویتارا کرم مات در فضاهای خارجی مثل نمای ساختمان، محوطه، پارکینگ و حیاط امکان‌پذیر باشد. عواملی مثل باد، برف، تغییرات دمایی، اشعه خورشید، باران و … نمی‌توانند به این محصول آسیب برسانند.

در صورت استفاده در کف محیط داخلی نیز مواد شوینده شیمیایی، رطوبت و جریان آب، تردد زیاد، فشار وسیله‌ها و جابه‌جا کردن آن‌ها و … نیز مشکلی برای کاشی ویتارا ایجاد نخواهند کرد.

ضخامت ۱۲ میلیمتری کاشی سبب شده است که وقتی در محیط بیرونی یا در کف محیط داخلی نصب می‌شود استحکام کافی در مقابل عوامل گفته شده، همچنین ضربه، فشار و خراش را داشته باشد. از طرفی وقتی که این محصول روی دیوار نصب می‌شود ضخامت و وزن آن باید به‌گونه‌ای باشد که بعد گذشت زمان‌های زیاد کاشی لق نشود و سقوط نکند. در عین جال باید ظرافت و زیبایی یک کاشی را نیز دارا باشد. در طراحی و تولید کاشی ویتارا تمامی این موارد در نظر گرفته شده و رعایت شده است.

تک‌پخت بودن یکی دیگر از ویژگی‌های ویتارا کرم است. به پخت همزمان بدنه و لعابِ روی سطح کاشی، تک‌پخت می‌گویند. در طی این فرآیند محصول یک بار در کوره قرار می‌گیرد و در درجه حرارتی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته شده و لعاب آن تثبیت می‌شود.

رکتیفاید یا لیزری بودن دیگر مزیت مهم کاشی ویتارا کرم مات است. کاشی‌هایی که لیزری یا رکتیفای هستند در هنگام نصب شدن نیازی به بندکشی ندارند زیرا تایل‌ها یا قالب‌های آن‌ها به راحتی در کنار هم چفت می‌شوند. وقتی از کاشي‌های رکتیفاید یا کالیبره استفاده می‌کنیم فضا را زیباتر و یکدست‌تر نموده، همچنین کمک می‌کنیم که آن فضا وسیع‌تر به نظر برسد. صرفه‌جویی کردن در زمان و هزینه بندکشی مزیت دیگر استفاده از کاشی‌های لیزری است.

وقتی یک محیط بندکشی نمی‌شود عملا مکان تجمع آلودگی‌ها (فاصله‌ی بین بندهای کاشی‌ها که با مواد بندکشی پر می‌شود) را از بین برده‌ایم به این ترتیب آن فضا در فاصله‌های زمانی بیشتری به نظافت احتیاج خواهد داشت.

در صورتی که تمایل دارید کاشی ویترا کرم مات را در دکور زنده آن همراه با نورپردازی حرفه‌ای ببینید، می‌توانید به شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور مراجعه کرده و از نزدیک این محصول و دیگر محصولات پرنیان را مشاهده نمایید.

برای ثبت سفارش کاشی لاکچری ویتارا با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید.