کاشی لوکس

کاشی لوکس یکی از برندهای تولیدی در گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که همانطور که از اسم آن پیداست کاشی و سرامیک‌هایی عرضه می‌کند که در بین عموم به کاشی لوکس و کاشی لاکچری معروف هستند.

پرنیان در برند «لوکس» انواع و اقسام کاشی و سرامیک را تولید می‌کند که کاربری‌ها و سایزهای مختلفی را شامل می‌شوند. کاشی‌های مختص فضای دیوار، سرامیک‌های مختص فضای کف، کاشي‌های سایز کوچک با کاربری دیوار و کف و کاشی‌های سایز بزرگ با کاربری دیوار و کف. در ضمن کاشی‌های استخری نیز تحت برند لوکس در گروه کاشی و سرامیک پرنیان به تولید می‌رسند.

کاشی‌های مختص دیوار در برند لوکس در سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید می‌شوند. سرامیک‌ها و برخی از کاشی‌ها در سایزهای ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر، ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر و ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر عرضه می‌شوند. آن دسته از کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ که کاربری همزمان دیوار و کف دارند نیز در اندازه ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر به تولید می‌رسند. در ضمن کاشی‌های استخری ما نیز با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر عرضه می‌شوند.

کاشی اسلب یا کاشی سایز بزرگ

این دسته از کاشی لوکس در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را در کف و دیوار یک محیط استفاده کرد. کاشی استیون در دو رنگ طوسی تیره و روشن، شیپ آرت در دو رنگ طوسی تیره و روشن، آواریو در دو رنگ طوسی تیره و روشن، برایسون نیز در همین دو رنگ، لوئیسا هم با طیف رنگ طوسی و پالاسیوم هم به همین صورت است. کاشی کلکته با رنگ کرم، سمنتو با رنگ طوسی روشن، سانتاکروز در دو رنگ آبی و طوسی، لوسیانو در دو رنگ کرم و طوسی، ویتارا با رنگ‌های طوسی و کرم، سانتوز هم با همین دو رنگ و در انتها آتریانو نیز با رنگ‌های کرم و طوسی به عنوان کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ تولید و عرضه شده‌اند.

کاشی دیوار لوکس ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر

محصولات این دسته‌بندی کاشی لوکس شامل موارد ذیل هستند.

اسپانتیک در دو رنگ طوسی و کرم، لند آرت با همین دو رنگ، اینویشن با همین رنگ‌ها، آمستردام نیز با رنگ‌های کرم و طوسی. کی استون هم با دو رنگ طوسی و کرم. تفاوت کی استون با دیگر محصولات براق بودن آن است. محصولاتی که قبل از کی استون نام برده شد، مات هستند.

مارمور با جلوه‌ای براق، بایون مشکی و بایون رنگی با جلوه براق به همراه بایون سفید با جلوه مات هم دیگر محصولات این سایز هستند. در ضمن پالاسیوم هم با تک رنگ طوسی و جلوه‌ای مات جزو کاشی‌های لوکس ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر است.

کاشی و سرامیک لوکس کف ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر

در این دسته‌بندی محصولات آمستردام طوسی و کرم، اسپانتیک طوسی و کرم، لند آرت طوسی و کرم، پرادو کرم و طوسی، رئال کرم و امپرادو کرم، مختص پوشش کف تولید می‌شوند. آی‌پد دکور و بک‌گراند به همراه اسپرینگ طوسی و کرم و کارینو کرم و طوسی نیز کاربری دیوار و کف را به طور همزمان دارند.

سرامیک سفید ساده و کلکته نیز در سایز ۳۰ در ۳۰ با رنگ روشن و سفید جهت پوشش کف محیط تولید و عرضه شده‌اند.

کاشی استخری

آلیسا آبی و آلیسا آبی روما که هر دو برجسته یا رستیک هستند دو محصول پرنیان و کاشی لوکس برای پوشش استخر و آب‌نما هستند.

کاشی لوکس کف ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر

در این سایز پرنیان پالاسیوم را در دو رنگ طوسی تیره و روشن و لند آرت را با رنگ کرم تولید می‌کند که هر سه محصول مات هستند. کلکته براق، پلازا کرم براق و آمستردام براق دیگر محصولات کاشی لوکس در سایز ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر هستند.

کاشی کف لوکس ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر

تنها محصول مات این دسته‌بندی پالاسیوم با دو رنگ طوسی روشن و تیره است. محصولات دیگر که همگی براق هستند شامل لورینت در دو رنگ قهوه‌ای و کرم، آتن، پلازا، وگاس، کلکته و کریل هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی لوکس و ثبت سفارش با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان در ارتباط باشید. در ضمن شوروم‌های ما در شهرهای مختلف آماده بازدید مراجعه‌کنندگان محترم هستند.