ویتارا مشکی مات 120×60​

Previous
Next
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

ویتارا مشکی مات

کاشی ویتارا مشکی مات دارای ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و در مجموعه «لوکس» گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید و عرضه شده است. این کاشی در یک پکیچ دو عددی ارائه شده است که شامل یک تایل یا قالب ساده و رستیک به نام سمنتا و یک قالب یا تایل دکور به نام آرمانی است. کاشی ویتارا محصولی سایز بزرگ یا اسلب بوده که مهمترین ویژگی و مزیت آن محسوب می‌شود.

کاشی‌های اسلب قابلیت این را دارند که همزمان که دیوار یک محیط را پوشش می‌دهند و در ارتفاع نصب می‌شوند، در کف آن محیط نیز قرار گرفته و به جای سرامیک فضای کف را کاشی نمایند. داشتن چنین قابلیتی نشانه مرغوبیت و کیفیت منحصربه‌فرد کاشی‌های سایز بزرگ است. زیرا ضخامت ۱۲ میلیمتری این محصولات نصب همزمان آن‌ها در دیوار و کف را در وهله اول با مشکل مواجه می‌کند.

برای نصب روی دیوار ظرافت و زیبایی اهمیت دارد و برای پوشش کف مقاومت و زیبایی مهم است. داشتن  ضخامت ۱۲ میلیمتری موجب شده است که این کاشی‌ها برای نصب روی دیوار ظریف و سبک‌وزن باشند و در اثر گذشت زمان لق نشوند و سقوط نکنند. از طرفی برای پوشش دادن فضای کف با چنین ضخامتی، کاشی نیاز به استقامت بالا نظیر سرامیک‌های مرغوب پرسلان دارد تا فشارهای وارده در کف را به خوبی تحمل کند.

کاشی ویتارا مشکی مات چون خاک سفید است شبیه‌ترین محصول به سرامیک‌های پرسلان بوده و قابلیت این را دارد که در کف با عواملی نظیر خراش، ضربه، تردد زیاد، رطوبت، جریان آب، مواد شوینده شیمیایی و … نیز مقابله کند. در ضمن استفاده از کاشی ویتارا در محیط‌های خارجی مثل نمای ساختمان، محوطه‌ها، حیاط، پارکینگ و … نیز امکان‌پذیر است و این مهم نشانه‌ی مرغوبیت، استحکام و منحصربه‌فرد بودن این محصول گروه کاشی و سرامیک پرنیان است.

کاشی‌های خاک سفید در ترکیب مواد اولیه خود فلدسپات، گرانیت، خاک رس مخصوص، ماسه ریزدانه و سیلیس دارند. هنگامی که مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد منجر به سفید شدن بدنه کاشی می‌شود به همین دلیل به این محصولات خاک سفید می‌گویند. در ضمن افزون بودن مقدار سیلیس موجب متراکم شدن سطح کاشی، استقامت و تخلخل پایین آن می‌شود.

چنین ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود در برابر تغییرات دمایی مثل یخبندان، برف وباران و عواملی نظیر باد، اشعه خورشید و … که در فضای خارجی وجود دارند نیز ویتارا همچنان کیفیت، زیبایی و استحکام خود را حفظ کند.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی کاشی ویتارا مشکی مات است. محصولات تک‌پخت آن دسته از کاشی و سرامیک‌ها هستند که بدنه آن‌ها به همراه لعاب سطح، در یک مرحله وارد کوره شده و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته شوند.

کالیبره یا رکتیفای بودن ویتارا مشکی مزیت مهم دیگر آن است. محصولات کالیبره روی لبه‌های خود برش‌های لیزری ظریفی خورده‌اند و این امر موجب تراز یا گونیا شدن لبه‌های تایل‌ها شده است. این مزیت باعث می‌شود که در هنگام نصب این کاشی‌ها نیازی به بندکشی‌ وجود نداشته باشد. عدم بندکشی محیط را زیباتر و یکدست‌تر می‌کند. همچنین باعث وسیع‌تر به نظر رسیدن آن نیز می‌شود.

ظاهر تایل سمنتا رستیک ساده بوده و روی آن صرفا رگه‌های طبیعی سنگ را می‌توان مشاهده کرد ولی قالب  دکور این پکیج که آرمانی نام دارد؛‌سطحی پوشیده شده از اشکال لوزی‌شکل دارد که به صورت متقارن کنار یکدیگر قرار گرفته و حالتی برجسته یا رستیک نیز دارند.

در صورت تمایل برای خرید این کاشی لوکس می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس گرفته و اطلاعات بیشتری دریافت کنید یا این محصول را ثبت سفارش نمایید. کاشی ویتارا مشکی مات در شوروم‌های پرنیان در دکور زنده قابل بازدید است. محصولات دیگر پرنیان نیز در این شوروم‌ها عرضه شده‌اند.