استیون طوسی تیره مات 120×60​

Previous
Next
استیون طوسی تیره مات فیس 1
استیون طوسی تیره مات پرسلان فیس 1
استیون طوسی تیره مات فیس 2
استیون طوسی تیره مات پرسلان فیس 2
برش هگزا استیون طوسی تیره و روشن
برش هگزا استیون طوسی تیره
برش مثلثی استیون طوسی تیره و روشن
برش مثلثی استیون طوسی تیره
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

استیون طوسی تیره مات

کاشی استیون طوسی تیره مات محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان و با ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر است. پرنیان کاشی اسلب استیون را تحت برند «لوکس» به تولید رسانده است. استیون یک محصول دیگر به رنگ طوسی روشن نیز دارد. بخش دکور پکیج کاشی استیون برش‌هایی است که به صورت تلفیقی از هر دو رنگ این محصول، زده شده است. نام دو برش دکور استیون طوسی تیره، برش هگزا و برش مثلثی است.

کاشی‌های سایز بزرگ نظیر استیون این مزیت را دارند که کاربری همزمان کف و دیوار را دارند؛ یعنی می‌شود هم آن‌ها را در دیوار به کار برد و هم در کف محیط نصب کرد. این مزیت بزرگ برای یک کاشی اسلب در کنار کالیبره یا رکتیفاید بودن موجب مرغوبیت و محبوبیت این محصول و محصولات مشابه آن شده است.

علاوه بر این مزایا استیون یک سری ویژگی‌های فنی نظیر تک‌پخت بودن، خاک سفید بودن و داشتن ضخامت استاندارد را نیز داراست. در ادامه بیشتر به این موارد اشاره خواهیم کرد.

ضخامت ۱۲ میلی‌متری کاشی استیون برای محصولی که هم در ارتفاع نصب می‌شود و هم در کف، یک ضخامت استاندارد و مناسب به حساب می‌آید. وزن کاشی، ابعاد آن و ضخامتی که دارد باید با یکدیگر در تناسب باشند تا هنگامی که محصول در ارتفاع نصب می‌شود در اثر گذشت زمان لق نشده یا سقوط نکند. از طرفی وقتی که همان محصول در کف محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد باید ضخامتی داشته باشد که تحمل فشار، تردد، تماس با مواد شیمیایی و … را داشته باشد. کاشی استیون طوسی تیره با ضخامت ۱۲ میلی‌متری تمامی موارد ذکر شده را دارا بوده و محصولی استاندارد و مناسب است.

کالیبره یا لیزری بودن مزیت دیگر استیون طوسی است. کاشی‌هایی که رکتیفاید هستند در زمان نصب نیازی به بندکشی ندارند زیرا آن‌ها در انتهای خط تولید با دستگاهی مثل واترجت برش‌های ظریفی خورده‌اند. این برش‌ها روی لبه‌های کاشی و سرامیک‌ها اعمال می‌شود تا قناسی یا ناهمواری‌ها را از لبه‌ی محصول برطرف کرده و اصطلاحاً آن را گونیا کند.

در هنگام تولید و در مرحله لعاب‌زنی امکان این‌که بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های کاشی یا سرامیک ایجاد قناسی کند وجود دارد. برطرف کردن این ناهمواری‌ها موجب می‌شود در هنگام نصب تایل‌ها یا قالب‌های محصولات به راحتی کنار هم چفت شوند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی، نبود مکان و مواد مناسب برای بروز ‌آلودگی، فواصل طولانی‌تر زمان نظافت، بزرگ‌تر و یکدست‌تر شدن فضا و وسیع‌تر به نظر رسیدن آن، از جمله مزیت‌های استفاده کردن از کاشی‌های رکتیفای شده است.

خاک سفید بودن کاشی استیون هم به این معنا است که مقدار بیشتر سیلیس در ترکیب مواد اولیه این کاشی در مقایسه با خاک رس، فلدسپات یا گرانیت و … باعث شده است که رنگ بدنه آن سفید یا متمایل به سفید باشد و همچنین مقاومت آن نیز مشابه سرامیک‌های پرسلان باشد.

تک‌پخت بودن یک محصول به این معنا است که بدنه کاشی به همراه لعابی که سطح آن را می‌پوشاند به صورت همزمان وارد کوره شده‌اند و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده‌اند.

در مورد ظاهر استیون طوسی تیره باید گفت که رگه‌های طبیعی سنگ روی سطح طوسی تیره‌ی این محصول قابل مشاهده هستند. برش‌های این کاشی نیز هگزا (در زبان یونانی به معنی شش) یا شش‌گوشه و برش مثلثی بوده که تشکیل شده از قطعات کوچک شده کاشی استیون طوسی تیره و طوسی روشن هستند. این قطعات کوچک عموماً در اندازه ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر روی یک توری قرار گرفته و تشکیل یک تایل یا قالب دکور را می‌دهند.

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد کاشی لوکس استیون طوسی تیره مات داشته باشید یا آن را سفارش دهید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف با دکور واقعی استیون و دیگر محصولات ما آماده بازدید علاقه‌مندان هستند.