شیپ آرت طوسی روشن مات 120×60​

Previous
Next
شیپ آرت طوسی روشن مات فیس 1
شیپ آرت طوسی روشن مات پرسلان فیس 1
شیپ آرت طوسی روشن مات فیس 2
شیپ آرت طوسی روشن مات پرسلان فیس 2
دکور برشی شیپ‌آرت طوسی روشن و تیره
دکور برشی شیپ‌آرت طوسی روشن
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

شیپ آرت طوسی روشن مات

کاشی شیپ آرت طوسی روشن مات ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد داشته و یک کاشی اسلب یا سایز بزرگ پرسلان است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «لوکس» و در یک پکیج ۳ عددی عرضه کرده است. شیپ آرت دارای دو تایل یا قالب ساده بوده که به رنگ طوسی روشن هستند و نام آن‌ها فِیس یک و فیس دو است. تایل سوم پکیج شیپ آرت دکور برشی این محصول است که در آن از کاشی‌های شیپ آرت با رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره، برش‌هایی مستطیلی جدا شده و سپس در کنار یکدیگر مانند پازل قرار گرفته‌اند.

از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌های کاشی شیپ آرت طوسی روشن مات باید به تک‌پخت بودن، خاک سفید بودن، کالیبره یا رکتیفای بودن، دو کاربری بودن در فضای داخل، قابلیت استفاده در فضای خارج و ضخامت استاندارد ۱۲ میلیمتری اشاره کرد.

تک پخت بودن به این معنا است که بدنه کاشی شیپ آرت همراه با لعابی که سطح آن را پوشانده است در یک مرحله به درون کوره فرستاده شده و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته و تثبیت شده‌اند.

پرسلان بودن و خاک سفید بودن دو ویژگی و مزیتی است که نشان‌دهنده مرغوبیت و استحکام کاشی و سرامیک است. در ترکیب مواد اولیه شیپ آرت مقدار سیلیس از مقدار دیگر مواد مثل فلدسپات، گرانیت، ماسه دانه‌ریز و خاک رس مخصوص بیشتر است. همین عامل موجب سفیدرنگ شدن بدنه محصول شده است و دلیل نام‌گذاری خاک سفید نیز همین مورد است. بیشتر بودن سیلیس علاوه بر رنگ بر استحکام و تراکم سطح کاشی نیز موثر بوده و موجب می‌شود که مستحکم‌ترین کاشی ممکن و متراکم ترین محصول تولید شود.

تخلخل پایین سطح کاشی از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری کرده و موجب سهولت استفاده از کاشی و سرامیک‌های پرسلان در فضاهای کف شده است. در کف فضاهای داخلی نظیر آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی وجود آب و رطوبت دائمی است. همچنین مواد شیمیایی شوینده نیز در این محیط‌ها زیاد استفاده می‌شود؛ محصولات پرسلان در برابر این عوامل بسیار مقاوم هستند.

کاشی اسلب شیپ آرت طوسی روشن مات اسلب یا سایز بزرگ است و می‌توان از آن برای پوشش دادن فضاهای خارجی مثل نمای ساختمان، پارکینگ، حیاط و … استفاده کرد و پرسلان بودن این محصول نیز کمک می‌کند تا در برابر عوامل جوی نظیر برف، اشعه خورشید، باران، باد، یخبندان و … بسیار مقاوم باشد.

شیپ آرت به دلیل استحکام و تراکم بالا در کف فضاهای داخلی و محیط‌های خارجی قابل نصب است از طرفی ضخامت ۱۲ میلیمتری محصول به همراه ظرافت و زیبایی آن موجب شده است که برای پوشش فضاهای مرتفع داخلی (دیوار) نیز استفاده از این کاشی گزینه‌ای مطلوب باشد.

استفاده از شیپ آرت سایز بزرگ باعث می‌شود که در یک فضا تعداد خطوط افقی و عمودی کمتر باشد و این موضوع سبب می‌شود که فضا یکدست‌تر و زیباتر شده و همچنین بزرگتر نیز به نظر برسد.

کالیبره یا لیزری بودن این کاشی‌ها نیز کمک می‌کند که فاصله‌ی بین تایل‌ها نیازی به بندکشی نداشته باشد. عدم بندکشی نیز زیبایی و یکدستی فضا را افزون کرده و به بزرگتر به نظر رسیدن آن کمک می‌کند.

بندکشی نکردن کاشی‌های رکتیفاید موجب می‌شود که پودر سنگ و سیمان سفید به عنوان مواد اصلی بندکشی در فضا غایب باشند در نتیجه آلودگی‌ها برای تجمع محیط ایدئالی نخواهند داشت پس نظافت چنین محیطی نیز در بازه‌های زمانی طولانی‌تری انجام خواهد شد. صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بندکشی را نیز باید به این مزیت‌ها اضافه کرد.

در صورتی که تمایل دارید کاشی لوکس شیپ آرت طوسی روشن مات را ثبت سفارش کنید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره رایگان آن‌ها در مورد کاشی شیپ آرت طوسی روشن مات و دیگر محصولات پرنیان استفاده کنید.