سانتوز کرم مات 120×60​

Previous
Next
سانتوز کرم مات فیس 2
سانتوز کرم پِلَنِت رستیک
سانتوز کرم مات فیس 1
سانتوز کرم دکور گوچی رستیک
سانتوز کرم مات فیس 3
سانتوز کرم دکور پرارا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

سانتوز کرم مات

کاشی سانتوز کرم مات محصولی سایز بزرگ یا اسلب است که امکان استفاده در دیوار و کف فضای داخلی و در فضای خارجی را دارد. ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد این کاشی منحصربه‌فرد است که تحت برند «لوکس» و در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. پکیج کاشی سانتوز دارای سه تایل یا قالب است. پِلَنِت ساده (بدون طرح) که برجسته یا رستیک است، دکور گوچی برجسته و دکور پرارا رستیک، سه قالب این پکیج هستند.

تک پخت بودن کاشی سانتوز بدین معنا است که بدنه این کاشی به همراه لعابی که سطح آن را پوشانده است در یک مرحله وارد کوره شده و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد بدنه آن پخته و لعاب آن تثبیت شده است.

حاک سفید بودن دیگر ویژگی و مزیت کاشی سانتوز کرم است. کاشی‌های خاک سفید شبیه‌ترین محصول به سرامیک‌های پرسلان هستند. زیرا کاشی‌های سایز بزرگ سانتوز مانند پرسلان‌ها مستحکم، مقاوم و زیبا هستند.

در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی سانتوز سیلیس، فلدسپات، ماسه ریزدانه، خاک رس مخصوص، گرانیت و … حضور دارند. هنگامی که مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد باعث می‌شود که رنگ بدنه کاشی سفید شود و به آن خاک سفید بگویند.

همچنین وجود سیلیس سبب می‌شود که کاشی مقاوم شود، تخلخل آن پایین بیاید و سطح آن بسیار متراکم شود. چنین ویژگی‌هایی است که استفاده کردن از سانتوز در کف محیط را امکان‌پذیر می‌کند زیرا مقاومت آن به اندازه‌ای است که فشار تردد، ضربه، جابه‌جایی وسایل، در معرض مواد شوینده شیمیایی بودن، رطوبت و … را امکان‌پذیر کرده است. حال همین محصول با ضخامت ۱۲ میلیمتری‌ای که دارد برای پوشش دادن فضای دیوار و نصب شدن در ارتفاع نیز گزینه‌ای مناسب است. زیرا این ضخامت و وزن از لق شدن و سقوط کردن در اثر گذر زمان جلوگیری می‌کند.

داشتن چنین ویژگی‌هایی موجب شده است که جهت استفاده در محیط‌های خارجی مثل محوطه‌ها، پارکینگ، حیاط، نمای ساختمان و … نیز سانتوز گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. تغییرات دمایی زیاد مثل یخبندان، اشعه خورشید، باد، باران، برف و … نمی‌توانند روی کیفیت و ظرافت این محصول اثر بگذارند.

کالیبره یا رکتیفای بودن مزیت مهم دیگری است که کاشی سانتوز کرم مات دارد. کاشي‌های لیزری یا رکتیفاید در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند. بندکشی نشدن سبب می‌شود که محیط از مواد مورد نیاز این کار خالی شده و آلودگی‌ها مکان و امکانی برای تجمع نداشته باشند. این موضوع موجب خواهد شد که محیط مورد نظر در فاصله‌های زمانی طولانی‌تر نیاز به نظافت و پاکسازی داشته باشد.

تراز یا گونیا بودن لبه‌های کاشی‌های رکتیفاید دلیل راحت کنار هم قرار گرفتن آن‌ها و چفت شدنشان است. استفاده از این محصولات محیط را وسیعتر نشان می‌دهد. زیباتر و یکدست‌تر شدن فضا از دیگر مزیت‌های استفاده از این محصولات است.

در هنگام تولید این کاشی‌ها ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های کاشی ایجاد قناسی و ناهمواری کند به هیمن خاطر با دستگاهی به نام واترجت روی لبه‌های ان برش‌های ظریفی ایجاد می‌کنند.

پلنت رستیک بدون طرح و نقش است ولی رگه‌های طبیعی سنگ روی ان قابل مشاهده است. دکور گوچی سطحی پوشیده از خطوط ریزمواج است که شبیه به فسیل برگ‌های باستانی هستند. دکور دیگر این پکیج پرارا نام دارد و روی ان نقش گیاهی شاحه‌هایی ظریف با برگ‌های ریز و پر نقش و نگار است.

در صورتی که تمایل دارید کاشی لاکچری سانتوز را تهیه کنید با کارشناس‌های پرنیان تماس بگیرید و آن را ثبت سفارش کنید. در ضمن با مراجعه کردن به شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور می‌توانید کاشی سانتوز کرم مات را در دکور زنده مشاهده بفرمایید. همچنین دیگر محصولات تولیدی پرنیان نیز در شوروم‌ها قابل مشاهده هستند.