پالاسیوم طوسی روشن مات 120×60​

Previous
Next
پالاسیوم طوسی روشن مات فیس 1
پالاسیوم طوسی روشن مات پرسلان فیس 1
پالاسیوم طوسی روشن مات فیس 2
پالاسیوم طوسی روشن مات پرسلان فیس 2
تایل برشی پالاسیوم طوسی تیره و روشن
تایل برشی پالاسیوم طوسی روشن
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

پالاسیوم طوسی روشن مات

کاشی پالاسیوم طوسی روشن مات سایز بزرگ محصولی پرسلان و منحصربه‌فرد از گروه کاشی و سرامیک پرنیان بوده که در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید شده است. پرنیان پالاسیوم را تحت برند «لوکس» عرضه کرده و این کاشی اسلب دارای سه تایل یا قالب در پکیج خود است.

تایل اول این پکیج فِیس یک و تایل دوم فیس دوم پالاسیوم نام دارند. تایل یا قالب سوم نیز تایل برشی یا دکور برشی کاشی پالاسیوم است که رنگ اجزای مربع‌شکلِ برش‌ زده شده، طوسی روشن و طوسی تیره است.

کاشی پالاسیوم طوسی روشن مات محصولی تک‌پخت است. تک‌پخت بودن به این معنا است که بدنه این کاشی به همراه لعاب سطح آن در یک مرحله درون کوره قرار گرفته پخته و تثبیت شده‌اند.

ویژگی دیگر این محصول خاک سفید بودن و پرسلان بودن آن است. هنگامی که در ترکیب مواد اولیه کاشی شامل خاک رس مخصوص، گرانیت، ماسه ریزدانه، فلدسپات و سیلیس، مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد باعث می‌شود که رنگ بدنه محصول سفید شود به همین دلیل به آن خاک سفید می‌گویند. افزون بودن میزان سیلیس در مقایسه با دیگر مواد اولیه، موجب تراکم بالای سطح محصول می‌شود. تراکم بالا نیز تخلخل سطح را پایین آورده و از نفوذ آب، رطوبت و دیگر مایعات به درون آن جلوگیری می کند. همچنین خاک سفید و پرسلان بودن پالاسیوم عامل مستحکم بودن این کاشی هستند.

محصولات پرسلان مقاوم‌ترین نوع کاشی و سرامیک در مقابل فشار، ضربه و خراش هستند. همچنین به دلیل تخلخل پایین، رطوبت، مواد شوینده شیمیایی، آب و … نیز امکان نفوذ در کاشی‌های پرسلان را ندارند. داشتن چنین مزیت‌ها و ویژگی‌هایی باعث شده است که کاشی پالاسیوم طوسی روشن مات، هم در فضای خارجی قابل استفاده باشد و هم در فضای داخلی.

در ضمن وقتی از این محصول در فضای داخلی استفاده می‌شود می‌توان آن را همزمان روی دیوار (در ارتفاع) نصب کرد که نشانه ظرافت و زیبایی این محصول بوده و هم امکان استفاده از آن در کف محیط داخلی وجود دارد که این قابلیت نیز نشان از استحکام و مقاومت فوق‌العاده پالاسیوم دارد.

در محیط خارجی عوامل جوی و تغییرات دمایی مثل اشعه خورشید، برف، باد، باران، یخبندان و … از جمله موارد آسیب‌رسان به کاشی و سرامیک هستند اما پرسلان بودن پالاسیوم مانع از این است که این عوامل آسیبی به این کاشی برسانند. مکان‌هایی نظیر حیاط، محوطه‌، نمای ساختمان، پارکینگ و …  را می‌توان با استفاده از پالاسیوم پوشش داد.

ضخامت ۱۲ میلیمتری کاشی پالاسیوم کمک می‌کند که در هنگام نصب روی دیوار وزن و ضخامت آن استاندارد بوده و موجب سقوط کردن یا لق شدن کاشی در گذر زمان نشود. همچنین این ضخامت برای استقامت در کف محیط نیز مناسب و استاندارد است.

کالیبره یا رکتیفاید بودن دیگر عامل مهم کاشی اسلب پالاسیوم است. کاشی‌های اسلبی که رکتیفای شده یا لیزری هستند در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی و استفاده از مواد آن مثل پودر سنگ و سیمان سفید ندارند در نتیجه شما با محیط یکدست و زیبا که وسیع‌تر از متراژ خود به نظر می‌رسد مواجه خواهید شد. بزرگ بودن تایل‌ها نیز باعث کم شدن خطوط افقی و عمودی در فضا شده و به بزرگتر دیده شدن محیط و زیبایی آن کمک می‌کند. در ضمن نبود مواد بندکشی امکان تجمع آلودگی‌ها را از محیط گرفته و آن فضا در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت.

در صورتی که تمایل دارید کاشی لوکس پالاسیوم را سفارش دهید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس گرفته و از مشاوره آن‌ها بهره‌مند شوید در ضمن کاشی پالاسیوم طوسی روشن مات در دکورهای زنده کار شده است و شما می‌توانید با مراجعه به شوروم‌های پرنیان درشهرهای مختلف این کاشی و دیگر محصولات گروه کاشی و سرامیک پرنیان را همراه با نورپردازی حرفه‌ای مشاهده بفرمایید.