پالاسیوم طوسی تیره مات 120×60​

Previous
Next
پالاسیوم طوسی تیره مات فیس 1
پالاسیوم طوسی تیره مات پرسلان فیس 1
پالاسیوم طوسی تیره مات پرسلان فیس 2
پالاسیوم طوسی تیره مات پرسلان فیس 2
تایل برشی پالاسیوم طوسی تیره و روشن
تایل برشی پالاسیوم طوسی تیره
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

پالاسیوم طوسی تیره مات

کاشی پالاسیوم طوسی تیره مات ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد دارد و با داشتن چنین اندازه‌ای یک کاشی اسلب یا سایز بزرگ به حساب می‌آید. اسلب بودن تنها مزیت این محصول نیست. پرسلان بودن مزیت و ویژگی فوق‌العاده مهم این کاشی است که موجب چند کاربری شدن و مقاومت بی‌نظیر آن شده است.

پکیج کاشی پالاسیوم دارای سه قالب یا تایل است. قالب اول فِیس یک و قالب دوم فیس دوی این محصول هستند. تایل یا قالب سوم پالاسیوم که دکور اآن نیز محسوب می‌شود، قالب برشی پالاسیوم طوسی است. در این دکور، از کاشی پالاسیوم طوسی روشن و طوسی تیره برش‌هایی مربع‌شکل جدا شده و در کنار یکدیگر مانند صفحه شطرنج چیده شده‌اند.

پرسلان بودن این کاشی آن را به محصولی بی‌نظیر و بی‌رقیب تبدیل کرده است که امکان سه کاربری را به آن داده است. پوشش دادن فضاهای خارج از ساختمان، پوشش دادن کف فضای داخلی مثل کف سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه و پوشش دادن دیوار یک محیط مثل محیط‌های ذکر شده قبلی و دیوارهای پذیرایی، نشیمن، اتاق‌خواب‌ها و … از جمله کاربری‌های این محصول است. اسلب یا سایز بزرگ بودن به همراه پرسلان بودن موجب شده است که پالاسیوم گزینه‌ای بسیار ایدئال برای استفاده در فضاهای خارجی و داخلی باشد.

کاشی‌های پرسلان و خاک سفید مثل پالاسیوم به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارند در کف محیط استفاده شده و در برابر عواملی مثل فشار تردد، ضربه، خراش، جابه‌جایی وسیله‌ها و … مقاوم هستند. این محصولات در فضای خارجی نیز می‌توانند در نمای یک ساختمان، حیاط یا پارکینگ به کار روند که در این محیط‌ها نیز به دلیل تغییرات دمایی شدید، اشعه خورشید، برف و باران، یخبندان و … نیاز به مقاومت بالا وجود دارد.

کاشي‌های خاک سفید یا پرسلان برای استفاده در دیوار ضخامت مناسب ۱۲ میلیمتری و همچنین زیبایی و ظرافت دارند که باعث می‌شود وزن آن‌ها نیز استاندارد بوده و در طول زمان کاشی از جای خود لق نشده یا سقوط نکند.

هنگامی که مقدار سیلیس در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی از میزان فلدسپات، ماسه ریزدانه، گرانیت، خاک رس مخصوص و … بیشتر باشد موجب می‌شود که رنگ بدنه کاشی سفید شود؛ نام خاک سفید به این دلیل به این محصولات اطلاق می‌شود. در ضمن زیاد بودن میزان سیلیس به تراکم سطح کاشی و بالا رفتن استحکام آن نیز منجر می‌شود.

مزیت مهم دیگری که کاشی پالاسیوم طوسی تیره مات دارد رکتیفای بودن یا لیزری بودن این محصول است. در آخرین مرحله تولید با دستگاهی به نام واترجت برش‌های ظریفی روی لبه‌های کاشی و سرامیک اعمال می‌شود تا لبه‌ها گونیا یا تراز شوند. این ویژگی باعث می‌شود که در هنگام نصب آن‌ها نیازی به بندکشی نباشد و قالب‌ها به راحتی کنار هم چفت شوند.

بندکشی نشدن و غیاب مواد آن نظیر پودر سنگ و سیمان سفید مکان تجمع آلودگی‌ها را حذف کرده و در نتیجه آن محیط در زمان‌های طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت. در ضمن فضا یکدست‌تر و زیباتر خواهد بود. اسلب یا سایز بزرگ بودن کاشی پالاسیوم به همراه کالیبره بودن آن موجب می‌شود که خطوط افقی و عمودی کمتری در فضا باشد و همین عامل محیط را بزرگتر از چیزی که هست جلوه خواهد داد. زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط نیز مزیت بعدی استفاده از کاشی‌های رکتیفاید است.

ويژگی دیگر پالاسیوم طوسی تک‌پخت بودن آن است. بدنه این کاشی به همراه لعابی که سطح آن را پوشانده است در یک مرحله وارد کوره شده و در دمای ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته شده‌اند؛ به همین دلیل به این محصول تک‌پخت می‌گویند.

برای سفارش دادن کاشی لاکچری پالاسیوم با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. کاشی پالاسیوم طوسی تیره مات در شوروم‌های تخصصی پرنیان در دکور زنده عرضه شده است شما می‌توانید به مراجعه به شوروم‌های ما در شهرهای مختلف از این محصول و دیگر محصولات ما دیدن بفرمایید.