لوئیسا طوسی تیره مات 120×60​

Previous
Next
لوئیسا طوسی تیره مات فیس 1
لوئیسا طوسی تیره مات پرسلان فیس 1
لوئیسا طوسی تیره مات فیس 2
لوئیسا طوسی تیره مات پرسلان فیس 2
لوئیسا طوسی تیره مات فیس 3
دکور لوئیسا طوسی تیره
برش مربعی لوئیسا طوسی تیره و روشن
برش مربعی لوئیسا طوسی روشن
برش چستر لوئیسا طوسی تیره و روشن
برش چستر لوئیسا طوسی روشن
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

لوئیسا طوسی تیره مات

کاشی لوئیسا طوسی تیره مات محصولی پرسلان با ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است. پرنیان این کاشی اسلب یا سایز بزرگ را تحت برند «لوکس» عرضه کرده است. کاشی لوئیسا یک پکیج پنج عددی دارد که دو تایل یا قالب آن ساده و تخت بوده که تنالیته‌ی رنگی طوسی تیره در آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

سه قالب یا تایل دیگر پکیج لوئیسا دکورهای این کاشی هستند. دکور اول دارای خطوطی روی سطح کاشی است که به صورت پیکان یا فلش نقش شده‌اند. دکور بعدی پکیجِ لوئیسا برش مربعی این کاشی است. مربع‌های کوچکِ هم‌اندازه که به رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره بوده و در کنار یکدیگر تشکیل دکوری جذاب را داده‌اند. دکور سوم این پکیج نیز برش چستر لوئیسا نام دارد که مستطیل‌هایی کوچک به رنگ‌های طوسی تیره و طوسی روشن در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

کاشی لوئیسا طوسی تیره دارای ضخامت ۱۲ میلیمتری است. داشتن چنین ضخامتی کمک می‌کند که هنگام نصب کاشی در ارتفاع (روی دیوار یا نمای ساختمان) کاشی به خوبی سفت شده و در طی گذر زمان بر اثر سنگینی زیاد لق نشده یا سقوط نکند.

در ضمن کاشی لوئیسا در کف محیط داخلی و خارجی نیز نصب می‌شود و این کاربری نیاز دارد که مقاومت و استحکام آن در برابر فشار و تردد یا جابه‌جایی وسایل نیز بالا باشد. داشتن ضخامت استاندارد این کاربری را نیز برای لوئیسا امکان‌پذیر کرده است.

پرسلان بودن این محصول نشانه مرغوبیت و استحکام بی‌نظیر آن است. کاشی و سرامیک‌های پرسلان را می‌توان در کف محیط داخلی که در مجاورت دائمی با رطوبت، آب، مواد شیمیایی شوینده، فشار و ضربه و … هست، نصب کرد و از آن مطمئن بود. همچنین در فضاهای خارجی نظیر نمای ساختمان، محوطه‌ها، کف حیاط، پارکینگ و … نیز نصب یک محصول پرسلان ایمن‌ترین و بهترین کار است. زیرا کاشی و سرامیک‌های پرسلان در مقابل اشعه خورشید، برف و باران، یخبندان، تغییرات دمایی و … بسیار مقاوم هستند.

کاشی لوئیسا یک محصول خاک سفید است. یعنی این‌که بدنه این کاشی به دلیل وجود سیلیس در ترکیب مواد اولیه آن به رنگ سفید درآمده است. فلدسپات، ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص، گرانیت و سیلیس مواد تشکیل‌دهنده ساخت کاشی خاک سفید هستند. وقتی مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد موجب سفیدرنگ شدن بدنه و همچنین استحکام بالا، نفوذ‌پذیری پایین و مقاومت مطلوبِ محصول خواهد شد.

لازم به ذکر است که کاشی لوئیسا طوسی تیره مات در یک مرحله وارد کوره شده است. یعنی این‌که بدنه آن به همراه لعابی که سطح آن را پوشانده است به یکباره وارد کوره شده و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته شده و سپس از کوره خارج شده است. به این محصولات کاشی و سرامیک‌های تک‌پخت می‌گویند.

کالیبره یا رکتیفای بودن دیگر مزیت لوئیسا است. کاشی‌های رکتیفاید یا لیزری محصولاتی هستند که در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی ندارند و تایل‌ها یا قالب‌های آن‌ها به سهولت کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند. این مهم به این دلیل امکان‌پذیر است که در هنگام تولید با دستگاهی به نام واترجت برش‌های لیزری ظریفی روی لبه‌های این محصولات ایجاد شده است. این برش‌ها، قناسی‌ها و ناهمواری‌های احتمالیِ لبه‌های محصولات را رفع کرده و باعث تراز یا گونیا شدن لبه‌های تایل‌ها می‌شوند.

بندکشی نکردن باعث خواهد شد که آن فضا زیباتر و یکدست‌تر باشد و همچنین بزرگتر نیز به نظر برسد. در ضمن به دلیل نبود مواد بندکشی مکانی برای تجمع آلودگی‌ها نیز وجود نخواهد داشت.

اگر به کاشی لاکچری لوئیسا علاقه‌مند شده‌اید می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی گروه کاشی و سرامیک پرنیان در شهرهای مختلف آماده بازدید شما هستند. کاشی لوئیسا طوسی تیره و دیگر محصولات ما در دکور زنده درون شوروم‌ها کار شده‌اند.