برایسون طوسی روشن مات 120×60​

Previous
Next
برایسون طوسی روشن مات فیس 1
برایسون طوسی روشن مات پرسلان فیس 1
برایسون طوسی روشن مات فیس 2
برایسون طوسی روشن مات پرسلان فیس 2
دکور برشی برایسون طوسی تیره و روشن
دکور برشی برایسون طوسی روشن
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

برایسون طوسی روشن مات

کاشی برایسون طوسی روشن یک محصول پرسلان و سایز بزرگ یا اسلب است. ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتری برایسون آن را به گزینه‌ای محبوب برای کاشی کردن دیوار و کف محیط‌های داخلی و پرسلان بودن این کاشی اآن را مناسب‌ترین مورد برای پوشش دادن فضاهای خارجی و محیط‌های باز کرده است.

گروه کاشی و سرامیک پرنیان برایسون را تحت برند «لوکس» و یک پکیج سه عددی ارائه داده است. در پکیج برایسون طوسی روشن دو تایل یا قالب ساده به رنگ طوسی روشن با تنالیته‌های مختلفی از رنگ طوسی روشن قرار داشته که به همراه یک دکور برشی که از مستطیل‌های کوچکی تشکیل شده است. رنگ این مستطیل‌ها طوسی روشن و طوسی تیره است.

کاشی‌های کالیبره یا لیزری نظیر برایسون طوسی روشن محصولاتی هستند که هنگام تولید با دستگاهی به نام واترجت برش‌های ظریف و دقیقی می‌خورند. این برش‌ها روی لبه‌های این کاشی‌ها اعمال می‌شود تا هرگونه قناسی یا ناهمواری روی لبه‌ها از بین برود. برخی از این قناسی‌ها ممکن است در فرآیند تولید اتفاق افتاده باشد و برخی دیگر به دلیل شُره کردن لعاب روی لبه‌ها.

گونیا یا تراز شدن لبه‌های کاشی‌ها موجب می‌شود که در هنگام نصب تایل‌ها به خوبی کنار هم قرار گرفته و چفت شوند و در نتیجه نیازی به بندکشی بین کاشی‌ها و سرامیک‌ها نباشد. علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان بندکشی با حذف مواد اولیه این کار مکان تجمع آلودگی‌ها نیز رفع شده و محیط هر بار در فواصل زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت.

در ضمن استفاده کردن از کاشی‌های رکتیفای شده مانند کاشی برایسون طوسی روشن باعث می‌شود که آن محیط وسیع‌تر به نظر برسد. زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط هم دیگر مزیت استفاده از کاشی و سرامیک‌های کالیبره یا لیزری است.

خاک سفید بودن ویژگی دیگر برایسون است. زمانی که در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی نظیر گرانیت، خاک رس مخصوص، فلدسپات، سیلیس، ماسه ریزدانه و … مقدار سیلیس از دیگر مواد این ترکیب بیشتر باشد، رنگ بدنه کاشی سفید خواهد شد به همین خاطر به این محصولات خاک سفید می‌گویند.

پرسلان بودن کاشی برایسون طوسی روشن مات نیز با خاک سفید بودن آن ارتباط مستقیم دارد. مقدار زیاد سیلیس وقتی در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شود، به سطح کاشی حالتی صیقلی، سفت، کم‌تخلخل و متراکم خواهد داد. این ویژگی‌ها نشان از مقاومت بالای محصول در برابر عواملی مانند خراش، فشار، ضربه، تردد زیاد، جابه‌جایی وسایل، رطوبت و آب، مواد شوینده شیمیایی و … است. همین مزیت‌ها است که کاشی‌های پرسلان را به بهترین گزینه برای مکان‌هایی که احتمال آسیب دیدن کاشی و سرامیک در آن‌ها بالا است، تبدیل می‌کند.

ضخامت ۱۲ میلیمتری این محصول نیز مزید بر علت است تا بتوان هم آن را در دیوار نصب کرد و از لق نشدن و سقوط نکردن آن مطمئن بود؛ هم بتوان آن را در کف محیط استفاده کرد و مطمئن بود که فشارها و ضربات را تاب خواهد آورد. ضخامت مناسب و پرسلان بودن باعث شده است که کاشی برایسون را در محیط‌های خارجی نیز بتوان استفاده کرد از مقاومت بالای آن در برابر عوامل محیطی نظیر برف و باران، یخبندان، اشعه خورشید و … نیز مطمئن بود.

تک‌پخت بودن نیز یک دیگر از ویژگی‌های برایسون است که نشانگر پخت همزمان بدنه کاشی به همراه لعاب سطح آن در یک مرحله و در کوره‌ای با دمای بیش از ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد است.

اگر شما هم از این محصول منحصربه‌فرد شگفت‌زده شده‌اید و می‌خواهید که اطلاعات بیشتری در مورد این کاشی لاکچری داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن بازدید از شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف با دکور زنده کاشی برایسون طوسی روشن مات و دیگر محصولات ما نیز توصیه‌ای جذاب به شما است.