برایسون طوسی تیره مات 120×60​

Previous
Next
برایسون طوسی تیره مات فیس 1
برایسون طوسی تیره مات پرسلان فیس 1
برایسون طوسی تیره مات فیس 2
برایسون طوسی تیره مات پرسلان فیس 2
دکور برشی برایسون طوسی تیره و روشن
دکور برشی برایسون طوسی تیره
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

برایسون طوسی تیره مات

کاشی برایسون طوسی تیره مات تحت برند «لوکس» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان با ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید شده است. پکیج این کاشی پرسلان دارای سه تایل یا قالب بوده که دو قالب آن ساده و تخت هستند که با فِیس یک و فِیس دو از یکدیگر مجزا شده‌اند و قالب سوم این پکیج را می‌توان دکور برشی آن نامید. برش‌هایی مثلثی شکل از برایسون طوسی تیره و برایسون طوسی روشن که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و قالب دکور کاشی برایسون را تشکیل می‌دهند.

پرسلان بودن، خاک سفید بودن، تک‌پخت بودن، ضخامت استاندارد ۱۲ میلیمتری، کالیبره یا لیزری بودن، دو کاربره بودن و … از جمله مزایا و ویژگی‌های کاشی برایسون طوسی تیره هستند.

در مورد کاشي‌های خاک سفید باید به رنگ بدنه آن‌ها اشاره کرد. وجود مقدار بیشتر سیلیس نسبت به دیگر مواد اولیه حاضر در ترکیب سازنده کاشی، موجب می‌شود که رنگ بدنه کاشی سفید باشد. به همین دلیل است که به این محصولات خاک سفید می‌گویند.

به غیر از سیلیس، خاک رس مخصوص، ماسه ریزدانه، گرانیت و فلدسپات از دیگر مواد اولیه تشکیل‌دهنده کاشی هستند. اما وجود مقدار بیشتر سیلیس علاوه بر رنگ سفید بدنه، باعث سفت و محکم‌تر شدن آن و همچنین متراکم شدن سطح کاشی می‌شود.

پرسلان بوده کاشی برایسون طوسی تیره نیز بدان معنا است که این محصول مرغوب‌ترین نوع کاشی و سرامیک بوده که در هنگام پخت در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد به عمل آمده و بسیار مقاوم است. در ضمن سطح محصولات پرسلان در برابر آب نفوذ‌پذیری تقریبا صفر دارند، مقابل مواد شوینده شیمیایی و عواملی از این دست نیز بسیار کارکرد مطلوبی خواهند داشت.

کاشی برایسون می‌تواند هم فضاهای داخلی را تحت پوشش داشته باشد و هم فضاهای خارجی نظیر نمای ساختمان، اطراف استخر، کف حیاط، محوطه‌ها، پارکینگ و … این موراد نشانگر این است که محصولات پرسلان در مقابل تغییرات دمایی، اشعه خورشید، سرما و گرما، برف و باران و یخبندان بسیار مقاوم هستند.

کاشی اسلب یا سایز بزرگ این ویژگی را دارد که در فضای داخلی نیز؛ هم در کف محیط به کار می‌رود و هم در روی دیوار آن محل. ضخامت ۱۲ میلیمتری این محصول می‌تواند وزن و ضخامت مناسبی برای نصب شدن روی دیوار باشد و این اطمینان را ایجاد کند که در اثر مرور زمان لق نشده و سقوط نمی‌کند. در ضمن برای استفاده در کف محیط نیز محصولی مناسب است زیرا به خوبی میزان فشار تردد و جابه‌جایی وسایل و ادوات، خراش، مواجهه دائم با روطوبت و مواد شوینده و … را تاب می‌آورد.

تک‌پخت بودن کاشی برایسون طوسی تیره نیز بدین معنا است که بدنه کاشی به همراه لعابی که سطح آن را پوشش داده است در یک مرتبه وارد کوره شده و در دمای بالای ۱۱۰۰درجه سانتیگراد پخته شده و سپس از کور خارج شده است.

برایسون محصولی کالیبره یا رکتیفاید نیز هست. این مزیت بدان معنا است که بعد از اتمام مراحل تولید این محصول، روی لبه‌های آن برش‌های ظریفی ایجاد شده است تا لبه‌های کاشی تراز یا گونیا شود. این ویژگی موجب شده است که در هنگام نصب این کاشی نیازی بندکشی کردن بین تایل‌ها نباشد و قالب‌های کاشی به خوبی کنار یکدگیر چفت شوند.

برایسون دارای دو تایل ساده با رنگ طوسی تیره هستند که تنالیته رنگی آن‌ها با یکدیگر متفاوت بوده و یک تایل یا قالب برش خورده دارد که دکور این پکیج محسوب می‌شود. قطعات کوچک مستطیل‌شکل به رنگ طوسی تیره و طوسی روشن برش‌های قالب دکور برایسون را تشکیل داده‌اند.

برای خریداری این کاشی لوکس می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی ما با دکور زنده کاشی برایسون طوسی تیره مات و دیگر محصولات گروه کاشی و سرامیک پرنیان آماده بازدید شما عزیزان هستند.