آواریو طوسی تیره مات 120×60​

Previous
Next
آواریو طوسی تیره فیس 1
آواریو طوسی تیره پرسلان فیس 1
آواریو طوسی تیره فیس 2
آواریو طوسی تیره پرسلان فیس 2
آواریو طوسی تیره فیس 3
آواریو طوسی تیره پرسلان فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

آواریو طوسی تیره مات

کاشی آواریو طوسی تیره مات در اندازه ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر و تحت برند «لوکس» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. پرنیان این کاشی اسلب یا سایز بزرگ را در یک پکیج سه عددی یا در سه فِیس ارائه داده است. پرسلان بودن و اسلب بودن مهمترین مزیت و ویژگی کاشی آواریو هستند.

محصولات اسلب کاشی‌هایی هستند که سایزهایی بزرگتر از حد معمول کاشی‌های قدیمی دارند و طراحی و تولید آن‌ها به گونه‌ای بوده است که می‌توان همزمان این محصولات را هم در ارتفاع (روی دیوار) و هم در کف یک محیط مورد استفاده قرار داد.

پرسلان بودن دیگر مزیت و ویژگی آواریو است. کاشی و سرامیک‌های پرسلان به دلیل استحکام و مرغوبیت زیادی که دارند امکان به کارگیری در فضاهای خارجی را نیز دارند. فضاهایی مثل پارکینگ‌ها، حیاط، نمای ساختمان و … می‌توانند با کاشی‌های پرسلان و اسلب پوشش داده شوند.

محصولات پرسلان در برابر خراش، ضربه، فشار، آتش، تغییرات زیاد آب و هوایی، برف، باران، اشعه خورشید و … بسیار مقاوم بوده و حتی رنگ‌باختگی در آن‌ها روی نمی‌دهد.

کاشی آواریو طوسی تیره یک محصول خاک سفید است. هنگامی که در ترکیب مواد اولیه ساخت کاشی و سرامیک مقدار سیلیس از مقدار موادی مثل خاک رس مخصوص، فلدسپات، گرانیت، ماسه ریزدانه و … بیشتر باشد درون کوره و در دمای ۱۲۰۰ درجه به بالا، سیلیس حالتی شیشه‌ای پیدا کرده و علاوه بر این که سطح کاشی را صیقلی می‌کند تراکم آن را بالا برده و تخلخل محصول را به حداقل می‌ر‌‌ساند.

وجود سیلیس همچنین باعث می‌شود که بدنه اصلی کاشی به رنگ سفید درآید. به همین دلیل به این محصولات خاک سفید می‌گویند.

کاشی‌های خاک سفید در برابر نفوذ آب، مواد شیمیایی به خصوص شوینده‌ها و رطوبت بسیار مقاوم هستند به همین دلیل در کف محیط به کار می‌روند. هنگامی که این محصولات تبدیل به کاشی و سرامیک‌های پرسلان می‌شوند این مقاومت افزایش یافته و میزان نفوذ‌پذیری آب در آن‌ها تقریبا صفر می‌شود به همین خاطر استفاده از این محصولات در فضاهای خارجی متداول است.

کاشی آواریو طوسی تیره مات یک محصول تک‌پخت است. این ویژگی بدان معنا است که بدنه این کاشی به همراه لعابی که سطح آن را پوشانده است؛ در یک مرحله وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده و سپس از کوره خارج شده است.

ضخامت ۱۲ میلیمتری کاشی آواریو به این کاشی اسلب این مزیت را بخشیده است که هم برای نصب در دیوار و ارتفاع مناسب باشد و هم برای نصب در کف محیط. کاشی‌ای که روی دیوار نصب می‌شود باید از لحاظ وزن و ضخامت به گونه‌ای باشد که در اثر مرور زمان لق نشده و سقوط نکند. حال همان کاشی وقتی در کف محیط نصب می‌شود باید از لحاظ ضخامت و استقامت به گونه‌ای باشد که در برابر فشار، مواد شوینده شیمیایی، رطوبت و آب، جابه‌جایی وسایل و تردد زیاد نیز مقاوم باشد. کاشی آواریو طوسی تیره مات تمامی این موارد را به بهترین نحو ممکن پوشش می‌دهد.

کالیبره یا لیزری بودن دیگر مزیت مهم آواریو است. روی لبه‌های کاشی‌های کالیبره یا رکتیفاید برش‌های بسیار دقیقی ایجاد شده است. این برش‌ها باعث شده‌اند که در زمان نصب، تایل‌های کاشی به راحتی کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت شوند. این موضوع موجب می‌شود که در نصب کاشی‌های رکتیفای شده نیازی به بندکشی نباشد. عدم بندکشی باعث زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط و همچنین وسیعتر به نظر رسیدن آن می‌شود.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش کاشی لوکس آواریو دارید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس حاصل فرمایید. در ضمن شوروم‌های تخصص پرنیان در شهرهای مختلف کشور میزبان شما هستند تا دکور زنده کاشی آواریو طوسی تیره مات و دیگر محصولات ما را از نزدیک مشاهده بفرمایید.