آتریانو طوسی 120×60​

Previous
Next
آتریانو طوسی فیس 2
آتریانو طوسی پرایم رستیک
آتریانو طوسی فیس 1
آتریانو طوسی دکور لاگوست رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

آتریانو طوسی

کاشی آتریانو طوسی یک محصول سایز بزرگ یا اسلب است که با ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر در گروه کاشی و سرامیک پرنیان و با برند «لوکس» تولید شده است. پرنیان این کاشی منحصربه‌فرد را در پکیجی با دو تایل رستیک به نام پرایم و لاگوست عرضه کرده است. پرایم ساده و بدون نقش بوده و لاگوست قالب دکور این پکیج و دارای نقوشی روی سطح خود است.

کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ محصولاتی جذاب هستند که می‌توان از آن‌ها هم در کف فضا استفاده کرد و هم روی دیوار. در ضمن استفاده در محیط‌های خارجی نیز جزو مزیت‌ها و ویژگی‌های بی‌نظیر این محصول مرغوب است.

تک‌پخت بودن، رکتیفای بودن، خاک سفید بودن و ضخامت استاندارد از دیگر مزیت‌ها و ویژگی‌های کاشی آتریانو طوسی هستند.

کاشی‌های تک‌پخت آن دسته از محصولات هستند که بدنه آن‌ها به همراه لعابی که سطح محصول را می‌پوشاند به صورت همزمان وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده و سپس از کوره خارج می‌شوند.

کاشی‌های کالیبره یا لیزری یا همان رکتیفاید محصولاتی هستند که لبه‌های آن‌ها با برش‌های بسیار ظریف لیزری تراز یا گونیا شده‌اند. داشتن این مزیت موجب شده است که در هنگام نصب کردن آن‌ها نیازی به بندکشی کردن بین کاشی‌ها نباشد و تایل‌ها به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت شوند.

وقتی یک محیط بندکشی نشود یکدست‌تر و زیباتر خواهد شد. همچنین بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید. در ضمن مواد مورد استفاده در بندکشی امکان تجمع آلودگی‌ها را فراهم می‌کنند. در غیاب این مواد و امکان، محیط مد نظر ما در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت. همچنین صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بندکشی را نیز باید به مزایای استفاده از کاشی رکتیفاید اضافه نمود.

خاک سفید بودن یک کاشی یا سرامیک به معنای این است که آن محصول شبیه‌ترین کاشی و سرامیک به سرامیک‌های مرغوب پرسلان است. سطح متراکم، کم‌تخلخل و مستحکمِ کاشی‌های خاک سفید موجب مرغوبیت و محبوبیت این محصولات شده است. وجود مقدار زیاد سیلیس در ترکیب مواد اولیه این کاشی‌ها باعث شده است که رنگ بدنه آن‌ها بعد از پخت سفید باشد و به هیمن دلیل به آن‌ها خاک سفید بگویند.

خاک رس مخصوص، ماسه ریز دانه، فلدسپات، گرانیت و سیلیس پایه‌های اصلی سازنده کاشی‌های خاک سفید هستند و مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر بوده و موجب رنگ سفید و استحکام مطلوب این محصول را فراهم می‌کند.

ضخامت ۱۲ میلیمتری به اضافه‌ی مزایای خاک سفید بودن یعنی استحکام محصول، استفاده از کاشی آتریانو طوسی را در کف یک فضا و به طور همزمان روی دیوار آن امکان‌پذیر کرده است. وقتی کاشی در کف محیط نصب می‌شود باید در برابر عواملی نظیر فشار، ضربه، خراش، مواد شوینده، رطوبت و … مقاوم باشد همچنین فشار جابه‌جایی وسایل سنگین را تحمل کند؛ ضخامت استاندارد به این ویژگی کمک می‌کند. حال همان محصول وقتی که روی دیوار نصب می‌شود باید آنچنان سنگین و قطور نباشد که در اثر گذشت زمان لق بشود یا سقوط کند. آتریانو طوسی پوشش‌دهنده تمامی این سطوح و رفع‌کننده چالش‌های آن است.

در ضمن هنگام استفاده در محیط خارجی نیز نیاز به مقاومت و استحکام بیشتر در مقابل تغییرات دمای محیط، بارش برف، باران و نور خورشید باشد؛ که با استفاده از کاشی آتریانو می‌توان این موارد را نیز با موفقیت پوشش داد.

پکیج کاشی آتریانو طوسی دو تایل یا قالب دارد یکی پرایم رستیک که ساده و بدون نقش است و دیگری تایل دکور آن به نام لاگوست رستیک که سطح آن با پیکان‌هایی منظم منقوش شده است.

در صورتی که کاشی لاکچری آتریانو مد نظر شما قرار گرفته است برای ثبت سفارش با پرنیان و کارشناسان آن تماس بگیرید. همچنین دکور زنده آتریانو و دیگر محصولات ما را در شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور از نزدیک نظاره کنید.