آتریانو کرم 120×60​

Previous
Next
آتریانو کرم فیس 2
آتریانو کرم پرایم رستیک
آتریانو کرم فیس 1
آتریانو کرم دکور لاگوست رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
2280112X1121285.21.423860260X120
Size / format60X120
inbox2
in pallet60
weight38
area1.42
area pallet85.2
thickness12
size of pallet112X112
weight pallet2280

آتریانو کرم

کاشی آتریانو کرم در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تحت برند «لوکس» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. این محصول اسلب یا سایز بزرگ دارای ۲ تایل یا قالب کاشی است که یکی پرایم رستیک و دیگری لاگوست رستیک نام دارد. کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ این مزیت را دارند که امکان استفاده از آن‌ها در کف و دیوار هر محیطی امکان‌پذیر است.

ویژگی‌ها و مزیت‌های آتریانو کرم موارد بسیاری را شامل می‌شود که برخی از آن‌ها نظیر ضخامت استاندارد ۱۲ میلیمتری، تک‌پخت بودن، خاک سفید بودن ، رکتیفای بودن و قابل استفاده بودن در محیط‌های داخلی و خارجی را به اختصار شرح خواهیم داد.

کاشی آتریانو دارای ضخامت ۱۲ میلیمتر است. این ضخامت استاندارد موجب شده است که این محصولِ سایز بزرگ هنگامی که در ارتفاع (روی دیوار) نصب می‌شود؛ وزن و ضخامتی داشته باشد که در اثر گذشت مدت زیاد لق نشده و سقوط نکند. حال همین محصول اسلب در کف همان فضا اگر نصب شود باید مقاومت زیادی در مقابل فشار تردد، مواجهه همیشگی با رطوبت و مواد شیمیایی شوینده، ضربه در اثر جابه‌جایی وسایل و … را داشته باشد. آتریانو کرم دارای این مزیت هست و همین عامل آن را به گزینه‌ای مطلوب برای افرادی که به دنبال محصولی شیک و مقاوم هستند تبدیل می‌کند.

کاشی آتریانو کرم در فضای خارجی نیز قابلیت نصب و استفاده را دارد. در یک محیط خارجی عوامل آسیب‌رسان به کاشی و سرامیک بیشتر هستند. از جمله تغییرات دمایی زیاد و در معرض برف و باران بودن؛ اما کاشی آتریانو با توجه به ضخامت استاندارد و خاک سفید بودن در چنین محیطی نیز کارایی مطلوبی دارد.

کاشی‌های خاک سفید آن دسته از محصولات هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها مقدار سیلیس از مقدار خاک رس مخصوص، فلدسپات، گرانیت، ماسه دانه‌ریز و … بیشتر بوده و همین عامل موجب سفید بودن بدنه کاشی شده است. کاشی‌های خاک سفید شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند. زیرا این کاشی‌ها نیز در دمای بسیار بالا و تحت فشار و حرارت زیادی پخت شده‌اند. این موضوع موجب شده است که سطح آن‌ها سخت و متراکم شود. استحکام در برابر فشار، خراش و ضربه و همچنین مقاومت در مقابل نفوذ آب و سایر مایعات به دلیل تخلخل پایین سطح کاشی، آتریانو را تبدیل به محصولی زیبا، مستحکم و کاربردی کرده است.

این کاشی محصولی تک‌پخت است. کاشی‌های تک‌پخت تولیداتی هستند که بدنه آن‌ها به همراه لعابی که سطح آن‌ها را می‌پوشاند در یک مرحله وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

مزیت مهم دیگری که کاشی آتریانو کرم دارد رکتیفای یا لیزری بودن این محصول است. روی خط تولید و به‌خصوص در مرحله لعاب‌زنی ممکن است بخشی از لعاب از سطح کاشی شُره کرده و روی لبه‌های تایل ایجاد قناسی و ناهمواری کند. برای رفع این نقیصه با دستگاهی به نام واترجت برش‌های بسیار ظریفی روی لبه کاشی و سرامیک ایجاد می‌کنند تا لبه‌های آن تراز یا گونیا شود. به کاشی و سرامیک‌های برش خورده کالیبره یا رکتیفاید می‌گویند.

بندکشی نشدن در هنگام نصب، زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط و وسیع‌تر به نظر رسیدن آن از جمله مزایای استفاده از این محصولات است.

تایل پرایم رستیک کاشی آتریانو سطحی بدون نقش و طرح و حالتی رستیک یا برجسته دارد. تایل یا قالب دیگر این محصول که دکور آن محسوب می‌شود، لاگوست رستیک نام دارد که سطح آن با خطوطی شبیه به پیکان یا فِلِش پوشیده شده است که این خطوط رستیک یا برجسته هستند.

در صورتی که تمایل دارید این کاشی لوکس را ثبت سفارش نمایید می‌توانید با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف کشور با دکور زنده این محصول و دیگر محصولات پرنیان آماده بازدید علاقه‌مندان هستند.