اسپانتیک طوسی 90×30​

Previous
Next
اسپانتیک طوسی روشن
اسپانتیک طوسی تیره
دکور اسکوئری اسپانتیک طوسی رستیک
دکور لاینری اسپانتیک طوسی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

اسپانتیک طوسی

کاشی اسپانتیک طوسی با سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که مختص استفاده در فضای دیوار تولید شده است و حالت آن نیز از نوع کاشی‌های مات است. اسپانتیک طوسی در دو رنگ طوسی روشن و طوسی تیره عرضه می‌شود و دو نوع دکور اسکوئری رستیک و دکور لاینری رستیک نیز تکمیل‌کننده پکیج آن هستند.

این محصول در رنگ روشن و تیره ظاهری ساده و بدون طرح دارد ولی مدل‌های دکور آن هر کدام طرح و نقوش منحصربه‌فردی دارند که استفاده‌ی ترکیبی از این رنگ‌ها و مدل‌ها می‌تواند جذابیت را به هر محیطی اضافه کند. کاشی دکور اسکوئری ترکیبی چهارخانه و شطرنجی دارد اما این ترکیب‌بندی به صورت سه‌بعدی است. در واقع خانه و صفحه آن برجسته به نظر می‌رسد و این صفحات در کنار یکدیگر یک سطح سه‌بعدی را ایجاد کرده‌اند. طرح‌ها و نقوش روی دکور اسکوئری نیز ترکیبی از خطوط، نقوش هندسی و نقوش گیاهی هستند که همنشینی جذابی را ایجاد کرده‌اند. با توجه به رستیک بودن این محصول تمامی این نقوش و خطوط به صورت برجسته روی این کاشی کار شده‌اند.

دکور لاینری اسپانتیک نیز رنگ پایه‌ی طوسی داشته و نقوش، طرح‌ها و خطوط به صورت نوارهایی موازی روی یکدیگر قرار گرفته و کل سطح کاشی را پوشش داده‌اند. شکل هندسی لوزی به صورت لوزی‌های کوچک با نقطه‌ای برآمده در مرکز هر لوزی، در ردیف اول نقوش دکور لاینری اجرا شده‌اند. این فرم و شکل و نحوه چینش آن یادآور «ماز» یا «هزارتو» است که در افسانه‌های فرهنگ‌های مختلف وجود داشته است.

در ردیف دوم خطوط ساده‌ی موازی کار شده‌اند که با رنگ طوسی روشن از باقی ردیف‌های این محصول مجزا شده‌اند. در ردیف بعد از آن نقاط دایره مانندِ برآمده، کل ردیف را پوشش داده و بعد از آن دو ردیف یکسان با خطوط موازی ولی این بار با رنگ طوسی تیره قرار گرفته است. ردیف دایره‌دار و برجسته و ردیف خطوط موازی طوسی روشن بعد از ‌آن‌ها تکرار شده‌اند و دوباره در انتهای کاشی با هزارتوی اولیه مواجه هستیم.

این طراحی منحصربه‌فرد زیبایی خاصی به این محصول افزوده و با توجه به رستیک بودن کل کار، برجستگی نقوش، خطوط و طرح‌ها با لمس کاشی کاملاً قابل مشاهده و حس کردن است. از کاشی اسپانتیک طوسی به همراه دکورهای طراحی شده برای آن می‌توان در محیط‌هایی مثل سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده کرد و این فضاها را با پوششی جذاب تزیین کرد.

باید اشاره کنیم که نحوه استفاده از رنگ‌های ساده و دکورهای اسپانتیک صرفاً به این صورت نیست که مساحت بیشتر را با کاشی‌های ساده پوشش داده و فضاهای بین آن‌ها یا فضاهای خاص را با دکورها پر کرد. بلکه بنا به سلیقه می‌توان تمام مساحت یک دیوار را نیز با دکورها کاشی کرد. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که در ترکیب‌های مختلف، رنگ‌ها و دکورهای آن با هم همخوانی داشته و نیازی نیست که نسبت ثابتی از مساحت دیوارها را به رنگ یا دکور خاصی اختصاص دهید.

کاشی اسپانتیک طوسی دارای ضخامت ۱۱ میلی‌متر و از نوع کاشی‌های خاک سفید است. کاشی‌های خاک سفید آن دسته از محصولات هستند که مشابه محصولات پرسلان بوده ولی در مقایسه با آن‌ها مقاومت کمتر و جذب آب بیشتری دارند.

این محصول دو پخت است یعنی این‌که ابتدا یک بار کاشی به صورت بیسکوئیت پخت شده و سپس بعد از لعاب خوردن بار دیگر در کوره‌ای مخصوص پخته شده است. ویژگی دیگری که باید به آن اشاره کرد رکتیفای یا کالیبره بودن این محصول است. این ویژگی موجب می‌شود که هنگام نصب این کاشی نیاز به بندکشی نباشد و سطحی که کاشیکاری می‌شود یکدست‌تر و زیباتر به نظر برسد.

داشتن رنگ طوسی باعث شده است که این محصول به راحتی در هر محیطی قرار بگیرد و با رنگ‌های مختلف قابلیت سِت شدن و هماهنگی را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی لوکس می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف آماده بازدید شما عزیزان هستند.