اسپانتیک کرم 90×30​

Previous
Next
اسپانتیک کرم روشن
اسپانتیک کرم تیره
دکور مالاگا اسپانتیک کرم رستیک
دکور پالاس اسپانتیک کرم رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

اسپانتیک کرم

کاشی اسپانتیک کرم در اندازه ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر، دو رنگ کرم روشن و کرم تیره و دو مدل کاشی دکور مالاگا رستیک و پالاس رستیک تولید شده و کاربری آن مختص فضای دیوار در منازل به خصوص فضای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام است. این کاشی حالتی مات دارد و به همین خاطر لغزندگی و بازتاب نور آن اندک است. این ویژگی سبب می‌شود افرادی که تمایل دارند نور محیط مدنظرشان کنترل شده باشد بتوانند با انتخاب این محصول از گروه کاشی و سرامیک پرنیان به تعادل نوری مورد نظر خود برسند.

این کاشی دارای دو رنگ کرم تیره و کرم روشن است. این کاشی‌ها هیچگونه طرحی نداشته و صرفاً نقش و نگاری که روی آن دیده می‌شود مانند رگه‌های طبیعی سنگ‌ها بوده که حالتی شبیه به نقاشی‌های سبک «ابر و باد» دارد.

دکور مالاگای کاشی اسپانتیک کرم ظاهری شبیه به دیوارهای آجرکاری شده داشته و با توجه به رستیک بودن آن، برجستگی‌های روی محصول کاملاً قابل دیدن و قابل لمس هستند. سطح این محصول دارای نوارهایی کشیده و نامتوازن، در طیفی از رنگ‌های روشن است که حالت آجری بودن یا برجسته بودن سنگ را به این محصول داده است.

دیگر دکور کاشی اسپانتیک، کرم پالاس نام دارد که این محصول نیز به صورت رستیک تولید شده و به همین دلیل نقوش و طرح‌هایی که روی سطح آن وجود دارد کاملاً برجسته هستند. زمینه دکور پالاس با نقوش هندسیِ چندضلعی و مربع‌های کوچک به قطعات مختلف تقسیم‌بندی شده است. این اضلاع هندسی هر کدام درون خود نقوش گیاهیِ دایره مانند، (مشخصاً گل) خاصی را جای داده‌اند؛ و درون مربع‌های کوچک نیز گل‌های کوچک چهارپَر و در برخی دیگر گل‌های کوچک هشت‌پَر نقش شده است. این مربع‌های کوچک و گل‌های درون آن‌ها در واقع در نقش واگیره یا موتیف در این اثرِ جذاب قرار گرفته‌اند و نقطه اتصال فرم‌های هندسی بزرگ‌تر هستند.

نکته جالب در مورد گل‌های پُرکار و ظریفی که در چندضلعی‌ها محاط شده‌اند این است که این گل‌ها در سه طرح مختلف کار شده‌اند ولی این تکراری بودن نقوش در نگاه اول به چشم نمی‌آید. دلیل این زیبایی بصری این است که این نقوش به صورت فضای مثبت و منفی روی سطح کاشی اسپانتیک کرم نقش شده‌اند. بدین‌صورت که یک نقشِ احاطه شده در یک چندضلعی، دارای گلبرگ‌ها و نقوش برجسته به رنگ سفید بوده و فضای زمینه آن همان رنگ کرم کاشی است؛ و در یک چندضلعی دیگر همین نقش با برعکس شدن فضای مثبت و منفی، دارای زمینه‌ای سفید شده و نقوش و گلبرگ‌های آن هستند که به رنگ کرم درآمده‌اند.

داشتن چنین ویژگی‌های منحصربه‌فردی باعث شده است که این محصول بسیار جذاب و چشم‌نواز باشد و در هر نقطه‌ای از فضاهای داخلی و دیوارها که کار شود، چشم‌ها را به خود خیره کند. گروه کاشی و سرامیک پرنیان مفتخر است کاشی اسپانتیک کرم و دکورهای مالاگا و پالاس آن را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می‌کند.

تمامی دیوارهایی که نیاز به پوشش کاشی دارند می‌توانند از این محصول بهره‌مند شوند. دیوارهای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام و همینطور با توجه به مدرن بودن این کاشی، فضاهای اتاق‌خواب و نشیمن نیز در صورتی که با اسپانتیک کرم پوشش داده شوند دارای دکوری منحصربه‌فرد خواهند شد.

لازم به ذکر است نیاز نیست که از محصول دکور مالاگا یا پالاس حتماً به نسبت کمتری با کاشی‌های ساده اسپانتیک استفاده شود بلکه می‌توان بنا به سلیقه و دیزاین محیط، فضای بیشتری را با کاشی دکور پوشش داده و باقی فضاها را با کاشی‌های ساده کرم روشن یا کرم تیره کاشی کرد.

اسپانتیک کرم یک محصول دو پخت بوده و این ویژگی نشانه کیفیت لعاب آن است. خاک سفید بودن و کالیبره یا رکتیفای بودن نیز ویژگی‌های دیگر این کاشی هستند. کالیبره یا رکتیفای به محصولی گفته می‌شود که لبه‌های آن برش‌های ظریفی خورده‌اند و به راحتی در محیط کنار هم چفت می‌شوند. با استفاده از کاشی‌های کالیبره دیگر نیازی به بندکشی بین کاشی‌ها نبوده و فضا یکدست‌تر و زیباتر خواهد بود. در ضمن باید اشاره کنیم که ضخامت هر کاشی اسپانتیک کرم نیز ۱۱ میلي‌متر است

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا سفارش این کاشی لوکس می‌توانید با کارشناسان پرنیان در ارتباط باشید. همچنین شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف آماده بازدید مشتریان محترم هستند.