پالاسیوم طوسی 90×30

Previous
Next
پالاسیوم طوسی روشن
پالاسیوم طوسی تیره
دکور پالاس پالاسیوم طوسی رستیک
دکور مالاگا پالاسیوم طوسی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

پالاسیوم طوسی

کاشی پالاسیوم طوسی مات محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان در سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و مختص کاربری دیوار تولید شده است. پالاسیوم در دو رنگ و دو قالب دکور رستیک عرضه شده است.

رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره کاشی‌های پایه‌ی این محصول هستند که ظاهری ساده و بدون نقش و نگار دارند. البته روی این تایل‌ها رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است که به زیبایی محصول اضافه کرده‌اند.

دکور پالاس یکی از دو قالب دکور کاشی پالاسیوم است که نقش و نگار روی آن بسیار جذاب و منحصربه‌فرد طراحی و اجرا شده است. فرم‌های هندسی به همراه نقوش گیاهی طرح و نقش این کاشی را تشکیل داده‌اند. زمینه این محصول به‌وسیله هشت‌ضلعی‌های بزرگ و مربع‌هایی کوچک پوشش داده شده است. درون این فرم‌های هندسی نیز با نقوش گیاهی پرکاری پر شده که در نگاه اول تفکیک آن‌ها از یکدگر دشوار است ولی با اندکی دقت به همنشینی جذاب این نقوش و فرم‌ها پی خواهیم برد.

در واقع باید گفت فرم‌های مربع نقطه اتصال فرم‌های هشت‌ضلعی به یکدیگر هستند؛ و با توجه به چفت شدن مربع در بین اضلاع چهار هشت‌ضلعی، کاملاً در هماهنگی و همنشینی با یکدیگر قرار دارند. با دقت به نقوش گیاهی کاشی دکور پالاس متوجه می‌شویم چهار نوع نقش گیاهی گل با فرم دایره در هشت‌ضلعی‌های بزرگ کار و محاط شده‌اند. گل‌هایی با نقوش ریز به همراه گل‌هایی با حالت گلبرگی و جزییات کمتر.

همچنین درون مربع‌ها نیز گل‌های کوچک‌تری با فرم دایره محاط شده که آن‌ها نیز چهار گل مختلف هستند. این گل‌های کوچک درون مربع‌ها در مقایسه با گل‌های درون هشت‌ضلعی‌ها نقوش ساده‌تری دارند.

در نهایت باید گفت دکور پالاس کاشی پالاسیوم طوسی نقش و نگاری شبیه به فرش‌های اصیل ایرانی دارد و در عین این‌که یادآور سنت است، کاربردی مدرن در محیط خواهد داشت. ترکیب این دکور با تایل‌های ساده این کاشی فضایی مدرن خلق می‌کند. با توجه به رستیک یا برجسته بودن این محصول این نقوش بسیار جذاب جلوه خواهند کرد.

دکور بعدی کاشی پالاسیوم طوسی دکور مالاگا نام دارد. مالاگا قالبی است که در نگاه اول شبیه به دیواری آجرکاری شده با آجر‌ها و سنگ‌های افقی به نظر می‌رسد. در واقع باید گفت که سطح این محصول با چهار خط عمودی به چهار بخش مساوی تقسیم شده است و در هر کدام از این بخش‌ها نوارهایی افقی با عرض‌های متفاوت کار شده‌اند. متفاوت بودن اندازه نوارها باعث شده است که کاشی دکور مالاگا نمایی شبیه به دیوارهای سنگ‌چین نیز داشته باشد. در ضمن باید اشاره کرد که رنگ هر کدام از این نوارها متفاوت با نوار دیگر است و همین عامل به جذابیت رنگی این محصول اضافه کرده است. البته قابل ذکر است که تمامی رنگ‌ها تنالیته‌ای از طوسی هستند. رستیک یا برجسته بودن دکور مالاگا وجهی فاخر به این کاشی بخشیده است.

حال سوای از ذکر ویژگی‌های ظاهری کاشی پالاسیوم طوسی به بیان برخی از ویژگی‌های فنی این محصول نیز می‌پردازیم. همانطور که در ابتدای این متن اشاره شده پالاسیوم در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و با جلوه‌ای مات به تولید رسیده است. ضخامت ۱۱ میلیمتری پالاسیوم این محصول را مناسب نصب روی دیوار کرده است.

این محصول دو پخت بوده و به همین دلیل لعاب روی آن با کیفیت عالی به محصول اولیه اضافه شده است. کالیبره یا رکتیفای بودن نیز دیگر مزیت کاشی پالاسیوم طوسی است. کاشی‌هایی که کالیبره هستند به دلیل برش‌های ظریف و دقیقی که دارند در هنگام نصب نیاز به بندکشی نداشته و به راحتی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود که فضای دیوار یکدست‌تر و بزرگ‌تر به نظر برسد.

خاک سفید بودن نیز دیگر ویژگی ظاهری این کاشی است. کاشی‌های خاک سفید از لحاظ ساختار و مزیت بسیار به سرامیک‌های پرسلان شبیه هستند. داشتن مقاومت بالا و جذب آب پایین از جمله این مزیت‌ها است.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش کاشی لاکچری پالاسیوم طوسی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شوروم‌های پرنیان با دکور زنده محصولات آماده بازدید مراجعه‌کنندگان محترم هستند.