مارمور 90×30​

Previous
Next
مارمور تخت فیس 1
مارمور تخت فیس 1
مارمور تخت فیس 2
مارمور تخت فیس 2
دکور بایون مارمور
دکور بایون مارمور
دکور باری مارمور
دکور باری مارمور
دکور جاوا مارمور
دکور جاوا مارمور
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

مارمور براق

کاشی مارمور براق از جمله محصولات مختص دیوار گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید شده و جلوه‌ای براق نیز دارد.

مارمور دارای دو فیس و سه کاشی دکور است. کاشی‌های دکور این محصول شامل بایون، باری و جاوا هستند که همگی کاشي‌هایی برجسته یا رستیک به حساب می‌آیند.

فیس‌های شماره یک و دو کاشی مارمور براق دارای زمینه‌ای سفید هستند که رگه‌های طبیعی سنگ با رنگ‌هایی تیره روی این زمینه نقش انداخته‌اند. تضاد رنگی این رگه‌ها با رنگ سفید زمینه مارمور بسیار چشم‌نواز است.

قالب دکور بایون کاشی مارمور براق نیز یک محصول رستیک یا برجسته است که زمینه و برجستگی‌های آن سفید هستند ولی حضور رگه‌های طبیعی سنگ با رنگ تیره باعث شده است که این محصول نیز زیبایی خاصی پیدا کند. دکور بایون پوشیده شده از ۴۸ مربع کوچک است که توسط سه خط افقی و یازده خط عمودی روی این محصول ایجاد شده‌اند.

دیگر دکور کاشی مارمور براق دکور باری است. باری محصولی منحصربه‌فرد است که سطح آن با خطوطی مواج و افقی پوشیده شده است. این خطوط به نحوی ایجاد شده‌اند که انگار سطح کاشی دارای پستی‌وبلندی و عمق میدان است. تپه‌های شنی در کویر و همچنین امواج دریا هنگامی که از پی هم به سمت صخره‌ها می‌آیند دقیقاً منظره‌ای دارند که روی دکور باری نقش شده است. این محصول هم با رنگ پایه سفید و حضور رگه‌های طبیعی سنگ با رنگ‌های تیره جلوه‌ای جذاب به خود گرفته است.

دکور سوم کاشی مارمور براق نیز جاوا نام دارد. جاوا مانند حضور در میان درختان سپیدار در روزی برفی است. رنگ سفید زمینه یادآور دشتی برفی و نوارهای عمودی ناهمسان که دارای رنگ‌های تیره‌تر هستند هر کدام یادآور تنه درختان سپیدار در یک جنگل انبوهِ حاشیه دشت هستند. وجود رگه‌های طبیعی سنگ روی این تابلوی نقاشی شبیه به پیچش باد در بین درختان جنگل برفی است.

بعد از ذکر ویژگی‌های ظاهری کاشی مارمور براق در سطرهای بعدی نگاهی به ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی این محصول خواهیم داشت. با پرنیان همراه باشید.

ضخامت کاشی مارمور ۱۱ میلی‌متر است که این ضخامت برای محصولی که مختص پوشش دیوار است، ضخامتی مناسب و استاندارد محسوب می‌شود. دو پخت بودن دیگر ویژگی مارمور است. کاشی‌های دو پخت آن دسته از محصولاتی هستند که بعد از پخته شدن قالب بدنه آن‌ها در کوره و بیسکوییت شدن، برای بار دوم درون کوره می‌روند تا لعاب اضافه شده به آن‌ها نیز پخت شود. این کار موجب افزایش استقامت و زیباتر شدن محصول می‌شود.

رکتیفای بودن یا کالیبره بودن مزیت مهم این محصول گروه کاشی و سرامیک پرنیان است. کاشی‌های که به کالیبره معروف هستند در هنگام تولید برش‌های مخصوص و ظریفی خورده‌اند که این کار باعث شده است تا هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته باشند.

کاشی‌های کالیبره به خوبی کنار یکدیگر چفت می‌شوند و فضای دیوار را یکدست و وسیع نشان می‌دهند. زیباتر شدن محیط و صرفه‌جویی در زمان و هزینه از دیگر مزیت‌های استفاده از کاشی‌های کالیبره مانند مارمور براق است.

خاک سفید بودن کاشی مارمور براق مورد دیگری است که باید به آن اشاره کرد. کاشی‌های خاک سفید از لحاظ استقامت و میزان جذب آب شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند. میزان جذب آن‌ها اندک و مقاومتشان بسیار بالا است. نام خاک سفید نیز از این جهت به این محصولات داده شده است که از خاک رس قرمز در ساخت آن‌ها یا استفاده نشده است یا مقدار آن بسیار اندک بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی مارمور براق و همچنین ثبت سفارش این محصول می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت پرنیان ارتباط برقرار کنید. شماره‌های تماس ما در بخش «تماس با ما» وب‌سایت درج شده است. در ضمن شما امکان این را دارید که به نزدیک‌ترین شوروم پرنیان به محل زندگی خود مراجعه کرده و از نزدیک دکور زنده و کار شده‌ی این کاشی لوکس و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.