لندآرت طوسی 90×30​

Previous
Next
لندآرت طوسی
دکور آندو لندآرت طوسی رستیک
دکور تریکو لندآرت طوسی رستیک
دکور ارجینال لندآرت طوسی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

لند آرت طوسی

کاشی لند آرت طوسی از محصولات سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که زیرمجموعه برند «لوکس» بوده و مختص استفاده در محیط دیوار تولید می‌شود. این محصول جلوه‌ای مات دارد که باعث می‌شود لغزنده و بازتاب‌دهنده نور نباشد.

لندآرت طوسی شامل یک کاشی ساده طوسی‌رنگ و سه نوع کاشی دکور بوده که این چهار محصول در کنار و در ترکیب با یکدیگر می‌توانند دیوار هر محیطی را زیباتر و فاخرتر جلوه دهند. دکور آندو، دکور تریکو و دکور ارجینال سه نوع دکور لندآرت هستند که همه آن‌ها رستیک هستند. اصطلاح رستیک به معنی برجسته بودن سطح کاشی و همچنین نقوش و طرح‌های روی آن است.

همانطور که ذکر شد این محصول یک مدل ساده و طوسی‌رنگ دارد که نقش و فرم خاصی در آن مشاهده نمی‌شود ولی سه مدل دکور آن دارای طرح و نقش‌های متنوعی هستند.

کاشی دکور آندو طرح و نقشی شبیه به دیوارهای آجری دارد و رنگ آن تنالیته‌ای از طوسی است که در بعضی از سطوح پر رنگ‌تر و در برخی دیگر از سطوح کمرنگ‌تر دیده می‌شود. طرح آجری روی این محصول مانند دیوارهای آجری دارای بندکشی یا خطوط افقی فرو رفته‌ای است. نکته جالبی که در مورد طرح روی آندو وجود دارد این است که یک سری بندکشی عمودی نیز روی این کاشی کار شده است که مانند دوخت روی پارچه به صورت یک گره زیرِ کار و یک گره روی کار ایجاد شده است. این نوع بندکشی این ذهنیت را ایجاد می‌کند که روی سطح محصول بافت ایجاد شده است و کاشی را شبیه به حصیر و بامبوهای بافته شده نشان می‌دهد.

در کاشی دکور آندو از لندآرت طوسی با محصولی مواجه هستیم که شبیه به یک دیوار آجری است که با تکنیک حصیر و بامبوبافی به هم بافته شده است. این زیبایی و ظرافت می‌تواند دیوار هر محیطی را جذاب و خیره‌کننده نماید. رستیک یا برجسته بودن هم به دیده شدن و جذابیت این محصول اضافه کرده است.

کاشی دکور تریکو دیگر محصول دکوری است که مختص لندآرت تولید شده است. تریکو با خط جداکننده‌ای از وسط به دو مستطیل کوچک‌تر تقسیم شده است. تفاوت این دو مستطیل در تنالیته رنگ آن‌ها است. در مستطیل راست رنگ‌ها تنالیته‌هایی از طوسی پر رنگ بوده و در مستطیل سمت چپ رنگ‌ها تنالیته‌هایی از طوسی کم‌رنگ هستند.

سطح هر مستطیل را پنج نوار افقی پوشانده است. نواری که در بالاترین قسمت کاشی وجود دارد با شیارهایی عمودی پوشانده شده است؛ و تفاوت آن در دو مستطیل صرفاً تفاوت رنگی‌ای است که این نوارها و شیارهای روی آن‌ها با هم دارند. نوار دوم کاملاً ساده و بدون نقش و طرح بوده و تفاوت این نوار در دو مستطیل نیز تلورانس رنگی آن‌ها است.

نوار سوم در مستطیل سمت راست بدون طرح و نقش است ولی به نسبت نوار ساده‌ی بالایی خود، رنگ طوسی روشن‌تری دارد؛ اما نوار ادامه دهنده آن در مستطیل سمت چپ این کاشی، داری سطحی مقعر است. سطح این نوار با دایره‌هایی کوچک به طور یکدست دارای فرورفتگی است.

همین نوار این بار در تنالیته طوسی تیره، در نوار چهارم سمت راست تکرار شده است. نوار مقابل آن هم یک نوار ساده و بدون طرح است؛ و در آخر نوار پنجم در مستطیل سمت راست سطحی ساده و به رنگ طوسی روشن دارد و نوار روبه‌رویی آن دوباره با فرورفتگی‌های دایره مانند قرار گرفته است.

دکور سومی که در کاشی لندآرت طوسی وجود دارد دکور ارجینال این محصول است. دکور ارجینال که مانند دو دکور دیگر رستیک یا برجسته نیز هست، سطحی پوشیده شده از نقوش گیاهی بسیار ظریف است که یادآور نقوش «اسلیمی» در فرش ایرانی است. ظرافت گل‌های کار شده در مرکز این کاشی و نقوش گیاهی حاشیه و زمینه در این محصول مثال‌زدنی است.

لندآرت طوسی محصولی خاک سفید است که به ضخامت ۱۱ میلي‌متر عرضه می‌شود این کاشی مختص پوشش دیوار بوده و می‌توان از آن در انواع فضاهای داخلی نظیر حمام، آشپزخانه، اتاق‌خواب، نشیمن، سرویس بهداشتی و … استفاده کرد.

این محصولِ دو پخت دارای لعاب باکیفیتی است و همچنین برش آن به صورت کالیبره یا رکتیفای انجام شده است. این ویژگی باعث می‌شود که در هنگام نصب قطعات این کاشی به راحتی کنار هم چفت شوند و نیازی به بندکشی نداشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش این کاشی لوکس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در ضمن شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف پذیرای بازدیدکنندگان محترم هستند.