کی استون طوسی 90×30

Previous
Next
کی استون طوسی تیره تخت فیس 1
کی استون طوسی تیره تخت فیس 1
کی استون طوسی تیره تخت فیس 2
کی استون طوسی تیره تخت فیس 2
کی استون طوسی روشن تخت فیس 1
کی استون طوسی روشن تخت فیس 1
کی استون طوسی روشن تخت فیس 2
کی استون طوسی روشن تخت فیس 2
دکور کوبیک کی استون طوسی روشن
دکور کوبیک کی استون طوسی روشن
دکور کوبیک کی استون طوسی تیره
دکور کوبیک کی استون طوسی تیره
دکور باری کی استون طوسی تیره
دکور باری کی استون طوسی تیره
دکور جاوا کی استون طوسی
دکور جاوا کی استون طوسی
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

کی استون طوسی

کاشی کی استون طوسی براق با اندازه ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تحت برند «لوکس» و مختص پوشش دادن فضای دیوار تولید شده است.

کی استون طوسی دارای دو رنگ تیره و روشن و در هر رنگ دارای دو فیس است. همچنین این محصول دارای چهار کاشی دکور به نام‌های کوبیک طوسی روشن، کوبیک طوسی تیره، باری طوسی تیره و جاوا نیز هست. لازم به ذکر است که دکورهای کاشی کی استون طوسی همگی رستیک یا برجسته هستند.

کی استون طوسی تیره که در دو فیس عرضه شده است زمینه‌ای ساده و بدون نقش دارد ولی رگه‌های طبیعی سنگ روی آن به خوبی قابل مشاهده است. همچنین کی استون طوسی روشن نیز همینطور بوده و هر دو فیس آن بدون نقش و نگار و همراه با رگه‌های طبیعی سنگ‌ها هستند.

دکور کوبیک طوسی روشن و البته طوسی تیره از لحاظ ظاهری و فرم‌های هندسی‌ای که روی آن‌ها نقش شده است کاملاً مشابه هم هستند و تنها تفاوتی که با یکدیگر دارند صرفاً تیره و روشن بودن رنگ بدنه آن‌ها است.

نوارهایی اریب سطح هر دو محصول را به مربع یا لوزی‌هایی کوچک و هم‌اندازه تقسیم کرده‌اند و باعث شده‌اند که فرمی شبیه به آلت موسیقی آکاردئون روی این کاشی شکل بگیرد.

دکور دیگر کاشی کی استون طوسی دکور «باری» است که به رنگ طوسی تیره عرضه شده است. وجود رگه‌های طبیعی سنگ روی این محصول مشهود بوده و خطوط منحنی‌ای که به صورت مواج روی باری نقش شده‌اند همزمان امواج دریا و تپه‌ماهورهای کویری را به ذهن متبادر می‌کنند. استفاده از دکور باری در فضای دیوار منزل حس همنشینی با کویر و دریا را به ارمغان خواهد آورد.

دیگر کاشی دکور کی استون طوسی جاوا نام دارد که در نگاه اول ما را به یاد عکس‌های مرحوم عباس کیارستمی از درختان در فضای برفی زمستان می‌اندازد. جاوا زمینه‌ای سفید دارد ولی نوار‌هایی که به شکل درخت هستند به رنگ طوسی تیره و روشن، زمینه سفید و برفی این تابلوی زیبا را منحصربه‌فرد و جذاب ساخته‌اند.

جنگل‌های انبوه بامبو در انیمه‌های ژاپنی نیز چنین چینشی از ساقه‌های درختان بامبو را زیاد به تصویر کشیده‌اند. در نهایت باید گفت جاوا صرفاً یک کاشی رستیک نیست و می‌توان آن را یک اثر هنری قلمداد کرد.

در کنار توصیف ظاهری کاشی کی استون طوسی براق بهتر است به برخی از مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی این محصول نیز اشاره کنیم. کی استون با ضخامت ۱۱ میلي‌متر تولید و عرضه شده و یک کاشی خاک سفید به حساب می‌آید. کاشی‌های خاک سفید آن دسته از محصولات هستند که در ترکیب مواد اولیه تشکیل دهنده آن‌ها خاک رس قرمز بسیار اندک بوده یا اصلاً وجود ندارد. این موضوع باعث می‌شود که این محصولات رنگ پایه سفید داشته باشند. کاشی‌های خاک سفید با جذب آب پایین و مقاومت بسیار بالا شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند.

دو پخت بودن دیگر ویژگی‌ کاشی کی استون طوسی است. کاشی‌های دو پخت از لحاظ زیبایی و مقاومت به نسبت کاشی‌های تک‌پخت باکیفیت‌تر هستند؛ زیرا این کاشی‌ها بعد از پخته شدن بدنه یا قالب پایه یک بار دیگر در کوره قرار می‌گیرند و این بار لعاب اضافه شده به آن‌ها تثبیت می‌شود.

مزیت مهم کی استون طوسی که نباید از آن غافل شد رکتیفای بودن یا کالیبره بودن این محصول است. کاشی‌هایی که رکتیفای شده هستند هنگام تولید برش‌های دقیق و ظریفی خورده‌اند که باعث می‌شود در هنگام نصب این محصولات نیازی به بندکشی نباشد و آن‌ها به خوبی در کنار یکدیگر چفت شده و فضایی یکدست و بدون حائل را ایجاد کنند. یکدست بودن کاشی‌ها سطح دیوار را زیباتر و وسیع‌تر نشان خواهد داد.

برای ثبت سفارش این کاشی لاکچری و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن شما می‌توانید به مراجعه به نزدیک‌ترین شوروم کاشی و سرامیک پرنیان به محل زندگی خود از نزدیک نمونه‌های کار شده‌ی محصولات ما را نیز ببینید.