کی استون قهوه ای کرم براق 90×30

Previous
Next
کی استون کرم فیس 1
کی استون کرم فیس 2
کی استون قهوه ای فیس 1
کی استون قهوه ای فیس 2
کوبیک کی استون کرم رستیک
کوبیک کی استون قهوه ای رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

کی استون قهوه ای کرم براق

کاشی کی استون قهوه‌ای کرم برای پوشش دادن فضای دیوار و در سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید شده است. جلوه این کاشی براق بوده و تحت برند «لوکس» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید و عرضه می‌شود.

کی استون قهوه‌ای – کرم دارای چهار فیس بوده که دو فیس آن کرم و دو فیس دیگر قهوه‌ای هستند. همچنین این محصول دو قالب یا تایلِ دکور نیز دارد. یک دکور کرم رنگ و یک دکور قهوه‌ای رنگ.

شما می‌توانید ترکیب رنگ جذاب قهوه‌ای با کرم را در عکس‌هایی که در همین صفحه وجود دارد مشاهده بفرمایید.

قالب‌های کرم رنگ که با فیس یک و فیس دو مشخص شده‌اند کاشی‌هایی ساده و بدون نقش و نگار هستند که تنها رگه‌هایی طبیعی از سنگ روی آن‌ها قابل مشاهده است. قالب‌های قهوه‌ای فیس یک و فیس دو نیز چنین ویژگی‌ای دارند و آن‌ها هم کاشی‌هایی ساده به همراه رگه‌های طبیعی سنگ هستند.

اما دو کاشی دکور کی استون قهوه‌ای – کرم طرح کوبیک نام دارند که آن‌ها هم با دو رنگ کرم و قهوه‌ای عرضه شده و در ضمن رستیک یا برجسته نیز هستند.

طرح کوبیک کرم تشکیل شده از نقوش هندسی مربع است که به صورت اریب در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. هنگامی که این محصول را از روبه‌رو تماشا کنید لوزی‌هایی را می‌بینید که روی یکدیگر قرار دارند. با دقت بیشتر می‌توان پی برد که هر چهار مربع یا لوزی کوچک درون یک مربع یا لوزی بزرگ‌تر محاط شده‌اند.

از آنجایی که رنگ زمینه این تایل کرم است خطوط اریبی که سطح کاشی را تقسیم‌بندی کرده‌اند به رنگ قهوه‌ای هستند. این تفاوت و البته همنشینی رنگ‌ها باعث شده است که فرم‌های هندسی روی کاشی کوبیک کرم برجستگی خاصی داشته باشند.

در ضمن باید گفت که نوارهای قهوه‌ای رنگی که به صورت اریب سطح کوبیک کرم را پوشش داده‌اند در درون خود نقاط مربع شکل کوچکی دارند که این نقاط به رنگ کرم هستند. در واقع تقاطع اضلاع هر مربع یا لوزی یک مربع کوچک کرم رنگ قرار دارد.

کاشی کی استون قهوه‌ای – کرم یک دکور دیگر نیز دارد که کوبیک قهوه‌ای است. این محصول از لحاظ شکل و فرم‌های نقش شده بر آن مشابه دکور کوبیک کرم بوده با این تفاوت که این بار رنگ زمینه کاشی قهوه‌ای و رنگ نوارهای اریبی که اضلاع مربع یا لوزی‌ها را تشکیل داده‌اند کرم است.

در ادامه به برخی از ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی این محصول اشاره خواهیم کرد. همانطور که در سرهای قبل توضیح داده شد کاشی کی استون قهوه‌ای – کرم جلوه‌ای براق دارد و با سایز ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر مختص فضای دیوار تولید شده است. ضخامت این محصول نیز ۱۱ میلی‌متر است.

کی استون محصولی کالیبره یا رکتیفای نیز محسوب می‌شود. کاشی‌های کالیبره به دلیل برش‌های ظریف و دقیقی که خورده‌اند در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و به راحتی به یکدیگر چفت می‌شوند. این مزیت باعث می‌شود که فضای دیواری که با کی استون پوشش داده می‌شود یکدست‌تر و زیباتر به نظر رسیده و همچنین محیط وسیع‌تر نشان داده شود.

دو پخت بودن دیگر مزیتی است که کاشی کی استون از آن بهره‌مند است. کاشی‌های دو پخت آن دسته از محصولاتی هستند که یک بار بدنه یا کاشی پایه آن‌ها درون کوره پخته شده و بار دوم بعد از اضافه شدن لعاب به درون کوره رفته‌اند. پخت دوم باعث می‌شود که زیبایی و استقامت کاشی افزایش پیدا کند.

خاک سفید بودن کاشی کی استون قهوه‌ای – کرم ویژگی دیگر این محصول است. کاشی‌های خاک سفید در ترکیب مواد اولیه سازنده خود خاک رس قرمز ندارند یا مقدار بسیار کمی از این ماده را دارند. همین عامل باعث می‌شود که رنگ پایه آن‌ها سفید باشد.

در ضمن کاشی‌های خاک سفید از نظر جذب آب و مقاومت شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند. محصولاتی با جذب آب کم و مقاومت بسیار بالا.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش این کاشی لوکس با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن شما می‌توانید با مراجعه به نزدیک‌ترین شوروم گروه کاشی و سرامیک پرنیان به محل زندگی خود دکور زنده این محصولات را مشاهده بفرمایید.