اینویشن طوسی 90×30​

Previous
Next
اینویشن طوسی روشن
اینویشن طوسی تیره
دکور فلوید اینویشن طوسی رستیک
دکور باربادوس اینویشن طوسی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

اینویشن طوسی

کاشی اینویشن طوسی تولید شده در گروه کاشی و سرامیک پرنیان و زیرمجموعه برند لوکس است. اینویشن در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید شده و کاربری آن مختص به دیوار است. جلوه این محصول نیز مات بوده و حالت براق یا درخشنده نخواهد داشت.

کاشی اینویشن طوسی در دو قالب ساده با رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره به همراه دو قالب دکور با نام‌های فلوید و باربادوس عرضه می‌شود. قابل ذکر است که دکورهای این محصول اصطلاحاً رستیک یا برجسته هستند.

کاشی ساده طوسی روشن و طوسی تیره طرح یا نقش خاصی روی خود ندارد و صرفاً ظاهری ساده با تنالیته‌ای از رنگ طوسی دارند که در ترکیب با کاشی‌های دکور پوشش هر محیطی را منحصربه‌فرد خواهند کرد.

دکور فلویدِ این محصول دارای سطحی نقشدار است که با خطوط افقی تزیین شده است. این خطوط افقی به صورت یکی در میان با هم تفاوت دارند. اولین خط که روی سطح کاشی وجود دارد در واقع شیاری است که از دو خط نزدیک به هم و موازی شکل گرفته است. در ردیف بعدی خط روی کاشی یک تک‌خط است و به همین ترتیب با خط‌هایی دو تایی و تکی تا انتهای قالب کاشی دکور فلوید طرحدار شده است.

دکور دیگر کاشی اینویشن طوسی باربادوس نام دارد. باربادوس نسبت به فلوید دارای طرح‌ها و نقش‌های بیشتری است. اولین چیزی که روی سطح کاشی دکور باربادوس جلب توجه می‌کند یک خط افقی جداکننده است که درست از مرکز این محصول را به دو قسمت مساوی تقسیم کرده است.

دو قسمت بالایی و پایینی هر کدام با ۴۲ نوار اریب پوشانده شده‌اند. این ۴۲ نوار که به صورت اریب از حاشیه کاشی تا خط افقی وسط محصول کشیده شده‌اند در اندازه‌های مختلف از لحاظ پهنا تعبیه شده‌اند. درون هر کدام از این نوارهای عریض و باریک، طرح یا رنگ متفاوتی کار شده است. البته لازم به ذکر است که تمامی رنگ‌ها تنالیته‌ای از طوسی هستند. رنگ برخی از نوارها طوسی روشن و تنالیته‌های مختلف آن و برخی دیگر از نوارها طوسی تیره و تنالیته‌های مختلف آن است.

نوارهای قسمت بالایی کاشی دکور باربادوس با نوارهای پایینی آن به نحوی روی یکدیگر چیده شده‌اند که شکل یک پیکان یا فِلِش را پیدا کرده‌اند و از دور، محصول به شکل سر یک پیکان به نظر می‌رسد.

از آنجایی که دو قالب ساده اینویشن طوسی با دکور ‌آن دارای رنگ طوسی هستند و طوسی نیز جزو رنگ‌های خنثی محسوب می‌شود، می‌توان اینویشن طوسی را با انواع طراحی داخلي‌ها و دکوراسیون‌ منازل و ادارات هماهنگ یا اصطلاحاً سِت کرد. مزیت رنگ طوسی این است که قابلیت هماهنگ شدن با اکثر محیط‌ها و رنگ‌ها را دارد.

در سطرهای قبل ویژگی‌های ظاهری کاشی اینویشن طوسی را برشمردیم حال در ادامه ویژگی‌های فنی این محصول پرنیان را نیز بخوانید. ضخامت ۱۱ میلی‌متری ویژگی مهم فنی این محصول است که به مقاومت بیشتر آن نیز کمک کرده است.

اینویشن طوسی دو پخت و خاک سفید است. دو پخت بودن یا خاک سفید بودن به چه معناست؟

کاشی‌های دو پخت آن دسته از محصولات هستند که بعد از پخته شدن بدنه یا قالب اولیه، یک بار دیگر درون کوره‌های مخصوص قرار می‌گیرند تا لعاب اضافه‌شده به آن‌ها نیز پخته شود. این کار باعث بالا رفتن کیفیت محصول نسبت به کاشی‌های تک‌پخت می‌شود.

کاشی خاک سفید محصولی است که در ترکیبات سازنده آن خاک رسی که رنگ قرمز داشته باشد، نیست و بدنه این محصول به نسبت کاشی‌های خاک قرمز رنگ روشن‌تری دارد. کاشی‌های خاک سفید از لحاظ ویژگی‌ها و کیفیت شبیه به کاشی‌های پرسلان هستند که این موضوع مزیت بزرگی برای این محصولات محسوب می‌شود.

کاشی اینویشن طوسی یک محصول کالیبره یا رکتیفای شده به حساب می‌آید که نشانه کیفیت و زیبایی آن است. کالیبره بودن به این معنا است که کاشی در کارخانه برش‌های ظریفی خورده و به راحتی در کنار قالب‌های دیگر چفت می‌شود. این ویژگی موجب می‌شود که کاشی‌های کالیبره در هنگام نصب نیاز به بندکشی نداشته باشند. بندکشی نشدن یا بندکشی خیلی ظریف، فضا را یکدست‌تر و شیک‌تر نشان می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کاشی اینویشن طوسی و هر کاشی لوکس دیگری می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن پرنیان محصولات خود را در شوروم‌های مختلف به صورت دکور زنده در معرض دید مراجعه‌کنندگان محترم قرار داده است.