اینویشن کرم 90×30​

Previous
Next
اینویشن کرم روشن
اینویشن کرم تیره
دکور فلوید اینویشن کرم رستیک
دکور باربادوس اینویشن کرم رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

اینویشن کرم

کاشی اینویشن کرم محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر عرضه می‌شود. این کاشی مات بوده و مختص نصب روی دیوار تولید شده است.

اینویشن کرم دارای دو قالب ساده به رنگ‌های کرم روشن و کرم تیره بوده و دو قالب دکور نیز دارد که به نام فلوید و باربادوس عرضه می‌شوند. دو محصول دکور این کاشی دارای طرح و نقش بوده و برجسته یا رستیک هستند.

دو قالب ساده اینویشن کرم هیچ‌گونه طرح یا نقش خاصی نداشته و صرفاً کاشی‌ای ساده با تنالیته‌های تیره و روشن کرم هستند. این محصولات هنگامی که در ترکیب با قالب‌های دکور استفاده می‌شوند تلفیقی از سادگی و طرح و نقش را ایجاد کرده و فضای مد نظر را به طرز جذابی دچار تحول می‌کنند.

کاشی دکور باربادوس یکی از قالب‌های دکور کاشی اینویشن کرم است که سطح آن پوشیده از نوارهایی اریب با عرض‌‌ها و طول‌های متفاوت است. خطی افقی قالب کاشی را از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کرده است. سپس هر کدام از این دو قسمت بالایی و پایینی به وسیله‌ی نوارهای اریب پوشش داده شده‌اند که این نوارها همگی دارای رنگی از طیف کرم بوده و بعضاً دارای طرح نیز هستند.

نوارهای هر یک از دو قسمت قالب کاشی باربادوس ۴۲ عدد هستند که با نوارهای بخش دیگر شکل یک پیکان یا فِلِش را تشکیل داده‌اند.

دکور دیگر کاشی اینویشن کرم فلوید نام دارد. این محصول نیز با زمینه‌ای به رنگ کرم و خطوطی افقی روی سطح تولید شده است. خطوط عمودی ایجاد شده بر سطح کاشی دکور فلوید رستیک یا برجسته هستند.

خطوط افقی نقش شده بر سطح این محصول شامل دو خط موازی نزدیک به هم که یک نوار باریک را تشکیل داده‌اند و یک تک‌خط مجزا هستند. سطح کاشی یکی در میان با استفاده از این دو طرح پوشش داده شده است.

در ادامه باید بگوییم که تمام توضیحاتی که تا بدین جا از محصول اینویشن کرم داده شد مربوط به ظاهر و جلوه این محصول بود در ادامه این متن برخی از ویژگی‌های فنی کاشی اینویشن نیز بیان می‌شود.

اینویشن کرم محصولی دو پخت و خاک سفید است که ضخامت هر قالب یا تایل آن 11 میلی‌متر است. در ضمن این کاشی جزو کاشی‌های مدرنی محسوب می‌شوند که به آن‌ها کالیبره یا رکتیفای شده می‌گویند.

رکتیفای یا کالیبره بدین معنا است که محصول مورد نظر در هنگام پروسه تولید برش‌هایی ظریف و دقیق خورده است که موجب چفت شدن خیلی خوب محصولات هنگام نصب می‌شود. کاشی‌های کالیبره به دلیل برش‌های دقیق خود به راحتی با کاشی کناری خود چفت می‌شوند و عموماً نصب این محصولات نیازی به بندکشی ندارد. بندکشی‌ نکردن دیوار باعث می‌شود که آن دیوار یکدست به نظر رسیده و همچنین زیبایی بیشتری داشته باشد.

دو پخت بودن این محصول نیز به این معنی است که بدنه کاشی یک بار پخته شده و برای بار دوم بعد از لعاب خوردن و برای پخت لعابِ روی آن دوباره وارد کوره شده است. این پخت ثانویه موجب بالا رفتن کیفیت محصول نهایی می‌شود.

و اما خاک سفید بودن نیز ویژگی‌ای است که نشانه کیفیت و مرغوبیت محصول خواهد بود. کاشی‌های خاک سفید از نظر مقاومت و مقدار پایینِ جذب آب شباهت زیادی به سرامیک‌های پرسلان دارند. پرسلان‌ها به مقاومت بالا و جذب آب کم معروف هستند. کاشی خاک سفید در ترکیب سازنده خود آن مقدار گل رس سرخ رنگی که باعث خاک قرمز شدن کاشی می‌شود را ندارد و همین موجب مشود رنگ آن نیز سفید و شفاف باشد.

در انتها باید اشاره کنیم تنالیته‌ای از رنگ کرم که در این محصول به کار رفته است موجب می‌شود که از لحاظ زیبایی و هماهنگی با دیزاین و دکوراسیون داخلی، این کاشی به راحتی قابلیت هماهنگی و سازگاری را داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت این کاشی لاکچری و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن شورم‌های پرنیان در شهرهای مختلف جهت بازدید مراجعه‌کنندگان گرامی آماده هستند.