آمستردام کرم 90×30

Previous
Next
آمستردام کرم فیس 1
آمستردام کرم فیس 2
دکور زبرا آمستردام کرم رستیک
دکور داماسک آمستردام کرم رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1728112X1121186.41.352764530X90
Size / format30X90
inbox5
in pallet64
weight27
area1.35
area pallet86.4
thickness11
size of pallet112X112
weight pallet1728

آمستردام کرم

کاشی آمستردام کرم با جلوه‌ای مات و مختصِ پوشش دادن فضای دیوار تولید شده است. ابعاد این محصول ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر بوده و تحت برند «لوکس» توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان عرضه شده است.

آمستردام کرم محصولی است که دارای دو فیس و دو دکور بوده که ترکیب این تایل‌های ساده و منقوش فضایی جذاب و منحصربه‌فرد خلق می‌کنند.

فیس‌های یک و دو آمستردام کرم قالب‌هایی ساده و بدون طرح و نقش هستند که روی آن‌ها صرفاً رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است. رنگ این فیس‌ها نیز کرم روشن است.

اما دو قالب دکور این محصول شامل دکور داماسک آمستردام و دکور زبرا آمستردام می‌شود. این دو قالب دکور حالتی رستیک یا برجسته دارند.

کاشی دکور داماسک سطحی پوشیده شده از نقوش گیاهی ظریف دارد که در نگاه اول بیننده را به یاد ترنج‌های قالی‌های اصیل ایرانی می‌اندازد. زمینه این کاشی پوشیده شده از دایره و نیم‌دایره‌هایی است که فرمی شبیه به گلبرگ‌ دارند. روی این زمینه گل‌ها و نقوش گیاهی اصلی داماسک نقش شده‌اند که بسیار با جزییات و جذاب هستند.

برجسته بودن این نقوش هم با چشم قابل تشخیص است و هم با لمس کردن. این ویژگی موجب شده است که دیوار پوشش داده شده با داماسک بسیار جلب توجه کرده و زیبایی خود را به خوبی نمایان کند.

کاشی دکور بعدی از آمستردام کرم قالب زبرا است. زبرا در مقایسه با دکور داماسک قالبی ساده‌تر بوده که زمینه آن شبیه به دو فیس ساده‌ي این محصول است. همان رنگ کرم روشن به همراه رگه‌هایی پراکنده روی آن. تفاوت زبرا با فیس شماره یک و فیس شماره دو این محصول وجود ۶ نوار عریض عمودی است که سطح زبرا را به صورت راه‌راه درآورده‌اند. رنگ درون این نوارها اندکی تیره‌تر از رنگ زمینه بوده و برجسته بودن این محصول نیز به این تفاوت رنگی دامن زده است. البته باید توجه داشت تفاوت رنگی زبرا به این معنی نیست که با یک کاشی دو رنگ مواجه هستیم. بلکه رنگ درون نوارها و زمینه‌ی این قالب تنالیته‌هایی از رنگ کرم هستند.

در ادامه برخی از ویژگی‌های فنی کاشی آمستردام کرم را نیز ذکر می‌کنیم تا شما علاوه بر آشنایی با خصوصیات ظاهری این محصول با مزیت‌های فنی و کاربردی آن نیز آشنا شوید.

این کاشی در ضخامت ۱۱ میلی‌متر تولید می‌شود که نشان‌دهنده ظرافت و سبکی این محصول است. داشتن چنین ضخامتی باعث می‌شود آمستردام گزینه‌ای مناسب برای پوشش دیوار باشد.

این کاشی یک محصول دو پخت است. دو پخت بودن به این معنا است که کاشی در مرحله‌ي اولی که درون کوره قرار گرفته است صرفاً بدنه یا قالبی ساده بوده و بعد از پخته شدن در کوره و اصطلاحاً بیسکوییت شدن، روی آن لعاب قرار گرفته است. برای پخته شدن این لعابِ اضافه شده به بیسکوییت، آمستردام کرم بار دیگر درون کوره رفته و بعد از آن محصول نهایی و آن چیزی که ما می‌بینیم و استفاده می‌کنیم از کوره خارج شده است. دو پخت بودن کاشی موجب می‌شود استقامت و زیبایی آن افزایش پیدا کند.

خاک سفید بودن دیگر ویژگی و مزیت آمستردام است. هنگامی که خاک رس قرمز در ترکیبات اولیه سازنده کاشی وجود نداشته باشد به آن محصول اصطلاحاً خاک سفید می‌گویند و رنگ قالب پایه آن نیز سفید خواهد بود. کاشی‌های خاک سفید از لحاظ استقامت و جذب آب بسیار به سرامیک‌های پرسلان شبیه هستند. مقاومت بالا و جذب آب اندک برای یک کاشی ویژگی‌ای منحصربه‌فرد محسوب می‌شود.

کالیبره یا رکتیفای بودن کاشی آمستردام کرم نیز دیگر مزیت قابل‌توجه این محصول گروه کاشی و سرامیک پرنیان است. کاشی‌هایی که کالیبره هستند در واقع در هنگام تولید برش‌هایی دقیق و ریز خورده‌اند تا در هنگام نصب به راحتی در کنار تایل کناری خود چفت شوند. کاشی‌ای که رکتیفای شده باشد در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و این ویژگی موجب می‌شود که فضای تحت پوشش آن یکدست‌تر و بزرگ‌تر به نظر برسد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش کاشی لوکس آمستردام کرم با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های پرنیان آماده بازدید شما عزیزان هستند.