اسپرینگ کرم 30×30​

Previous
Next
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1824112X1128.21041.0819961230X30
Size / format30X30
inbox12
in pallet96
weight19
area1.08
area pallet104
thickness8.2
size of pallet112X112
weight pallet1824

اسپرینگ کرم

کاشی اسپرینگ کرم رندوم مات ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر دارد و دارای دو کاربریِ فضاییِ کف و دیوار و دو کاربری محیطیِ داخلی و خارجی است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول منحصر‌به‌فرد را تحت برند «لوکس» تولید و عرضه کرده است.

اسپرینگ کرم دارای ویژگی‌ها، مشخصات و مزایایی نظیر پرسلان بودن، خاک‌سفید بودن، کالیبره یا لیزری بودن و داشتن ضخامت استاندارد، است.

کاشی‌های کالیبره یا رکتیفاید محصولاتی هستند که در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی نداشته و همین عامل موجب می‌شود که محیط وسیع‌تر به نظر آمده، زیباتر و یکدست‌تر شود. بندکشی نکردن علاوه بر مزیت صرفه‌جویی در زمان و هزینه این کار، از تجمع آلودگی‌ها در فضای بین تایل‌ها یا قالب‌های کاشی جلوگیری کرده و به این ترتیب نظافت محیط در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری اتفاق خواهد افتاد.

در زمان تولید کاشی و سرامیک به ویژه در مرحله لعاب‌زنی امکان آن وجود دارد که بخشی از لعاب شُره کرده و لبه‌های محصولات را دچار ناهمواری و قناسی نماید؛ در این هنگام با دستگاهی به نام «واترجت» لبه‌های کاشی و سرامیک برش لیزری ظریفی می‌خورد که همین عامل باعث گونیا یا تراز شدن هر تایل یا قالب می‌شود. با داشتن این ویژگی در هنگام نصب کردن، قالب‌ها به راحتی در کنار یکدیگر چفت شده و نیازی به بندکشی نخواهند داشت.

خاک‌سفید بودن ویژگی و مزیت بعدی کاشی اسپرینگ کرم است. کاشی‌های خاک سفید به آن دسته از محصولات گفته می‌شود که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها مقدار سیلیس از مقدار دیگر مواد اولیه مثل خاک رس، فلدسپات، گرانیت و … بیشتر است. درصد بیشتر سیلیس موجب می‌شود که رنگ بدنه کاشی سفید شود.

پرسلان بودن این محصول نیز در ارتباط با خاک‌سفید بودن آن است. با وجود مقدار بیشتر سیلیس، در هنگام پخت در حرارت و فشار بالا، بدنه محصول متراکم و سخت می‌شود. این تراکم موجب می‌شود که محصول پرسلان در برابر فشار و ضربه بسیار مستحکم باشد. همچنین در برابر نفوذ آب و مواد شیمیاییِ مخصوص نظافت نیز به دلیل تخلخل پایین بسیار مقاوم خواهد بود.

داشتن چنین ویژگی‌ها و مزیت‌های مهمی است که باعث می‌شود کاشی اسپرینگ کرم قابلیت این را داشته باشد که هم در کف یک محیط قرار بگیرد و هم در فضای خارجی استفاده شود. کف هر محیطی به دلیل تردد زیاد، جا‌به‌جایی وسایل و ابزار و تماس مداوم با آب و مواد شیمیایی، نیاز به کاشی یا سرامیکی دارد که در برابر این عوامل بسیار مقاوم باشد. کاشی اسپرینگ این مزیت را داراست. همچنین اگر این محصول در فضای خارجی نصب شود باید عوامل محیطی بیشتر و عوامل جوی نظیر باران، برف، سرما و گرما را نیز متحمل شود. یک کاشی پرسلان مانند اسپرینگ به خوبی تمامی این موارد را پوشش خواهد داد.

ضخامت استانداردی که در مورد این محصول بیان شد هم شامل مواد ذکر شده فوق می‌شود. وقتی یک کاشی روی ارتفاع (فضای دیوار) نصب می‌شود باید ضخامت و وزنی داشته باشد که در طی گذشت سالیان لق نشده و از دیوار جدا نشود. ضخامت ۸.۲ میلیمتری اسپرینگ کرم برای این منظور ضخامتی استاندارد است. حال اگر همین محصول را در کف محیط نصب کنیم نیاز به استفامت آن در برابر عوامل ذکر شده داریم که باز هم ضخامت کاشی اسپرینگ کرم شامل این موارد می‌شود. در هنگام نصب در فضای باز نیز این موارد آسیب‌زا توسط کاشی اسپرینگ به خوبی تحمل و خنثی می‌شوند.

هر تایل کاشی اسپرینگ دارای نقوش هندسی، گیاهی یا تلفیقی از هر دو است که به صورت رندوم تولید و به همین صورت نیز نصب می‌شوند.

در صورتی که تمایل دارید این کاشی لاکچری را ثبت سفارش کنید با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن برای دیدن این محصول و دیگر محصولات در دکور زنده می‌توانید از شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف کشور بازدید نمایید.