آی پد بک گراند مات 30×30​

Previous
Next
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1824112X1128.21041.0819961230X30
Size / format30X30
inbox12
in pallet96
weight19
area1.08
area pallet104
thickness8.2
size of pallet112X112
weight pallet1824

آی پد بک گراند مات

کاشی آی پد بک گراند مات یک کاشی مرغوب پرسلان است که با ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر تحت برند «لوکس» تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این کاشی را با دو کاربری کف و دیوار، مناسب دو محیط داخلی و خارجی عرضه کرده است. پکیج کاشی آی پد شامل آی پد دکور و آی پد بک گراند است.

از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌هایی که آی پد بک گراند دارد می‌توان به ضخامت مناسب و استاندارد برای دو کاربری، پرسلان بودن، خاک سفید بودن وهمچنین کالیبره یا لیزری بودن این محصول اشاره کرد.

هنگامی که یک کاشی مانند آی پد برای کاربرد در فضای دیوار و کف استفاده می‌شود و حتی مهم‌تر برای کاربرد در فضای داخلی و خارجی به کار گرفته می‌شود، نیاز است که استقامت و ضخامت آن برای هر دوی این محیط‌ها و فضاها مناسب‌سازی شده باشد.

هنگامی که کاشی روی دیوار نصب می‌شود باید وزن و ضخامت آن به گونه‌ای باشد که در اثر گذشت زمان لق نشده و در نهایت سقوط نکند. حال همان محصول قرار است که در کف محیط نیز کار گذاشته شود؛ در اینجا فشار و ضربه‌هایی در اثر تردد و جابه‌جایی وسایل سنگین به آن وارد می‌شود و مواد شیمیایی‌ای که برای نظافت استفاده می‌شود نیز مداوم با این کاشی برخورد دارند؛ ضخامت استاندارد ۸.۲ میلیمتری آی پد در این مورد هم آسیبی ندیده و به بهترین نحو کارکرد خودش را ایفا می‌کند.

در ضمن وقتی این کاشی به محیط خارجی منتقل شود نیز سرما، گرما، برف و باران نیز عواملی هستند که می‌توانند به آن آسیب بزنند اما پرسلان بودن و داشتن ضخامت مناسب باعث استحکام این محصول خواهد شد.

کاشی‌های پرسلان چون در درجه حرارت بالا و فشار زیاد تولید می‌شوند بسیار متراکم هستند. این تراکم استقامت آن‌ها را در برابر ضربه و فشار بالا برده و همچنین موجب می‌شود که این محصولات تخلخل کمی داشته باشند و رطوبت نتواند به سادگی در ‌آن‌ها نفوذ کند.

خاک سفید بودن ویژگی دیگر کاشی آی پد بک گراند مات است که دلیل آن هم رنگ بدنه سفید این کاشی است. مقدار سیلیس در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی‌های خاک سفید از مواد دیگر نظیر خاک رس، فلدسپات، گرانیت و … بیشتر است و همین دلیلی بر سفید بودن بدنه کاشی است.

لیزری یا کالیبره بودن آی پد مزیت مهم این محصول است. کاشی‌های لیزری در واقع برش لیزری هستند. در هنگام تولید و به‌خصوص مرحله لعاب‌زنی ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده  و روی لبه‌های محصول ایجاد ناهمواری کند برای رفع این نقیصه با دستگاهی به نام واترجت لبه‌های کاشی و سرامیک‌ها را برش‌های ظریفی می‌زنند. به همین دلیل به این محصولات کالیبره یا لیزری یا رکتیفاید می‌گویند.

استفاده کردن از این کاشی‌ها موجب می‌شود که فضا یکدست شده و زیباتر باشد. همچنین آن محیط وسیع‌تر نیز جلوه خواهد کرد. عدم استفاده از مواد بندکشی نیز در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و به دلیل نبود مواد بندکشی بین تایل‌های کاشی‌ها، مکان تجمع آلودگی برای آن‌ها نیز وجود نخواهد داشت. این مزیت باعث می‌شود محیط کاشی شده با محصولات رکتیفای شده، در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت داشته باشد.

کاشی آی پد بک گراند که به عنوان مکمل آی پد دکور استفاده می‌شود دارای سطحی است که به هشت قسمت مساوی تقسیم شده است. این سطوح صاف و بدون نقش و طرح هستند اما خطوط جدا کننده این بخش‌ها، سطح کلی کاشی را از صاف بودن خارج کرده و باعث برجستگی محیط درونی سطوحِ جدا شده، شده‌اند.

در صورتی که تمایل دارید تا کاشی آی پد بک گراند را ثبت سفارش نمایید یا اطلاعات بیشتری در مورد این کاشی لاکچری نیاز دارید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن پرنیان با راه‌اندازی شوروم‌های تخصصی کاشی و سرامیک در شهرهای مختلف کشور این محصول و دیگر محصولات خود را به صورت دکور زنده در معرض نمایش قرار داده است.