کارینو کرم 30×30​

۳۰x30-B-ss کاشی کارینو کرم ۲
کارینو کرم فیس 1
۳۰x30-B کاشی کارینو کرم ۴
کارینو کرم فیس 2
۳۰x30-Cکاشی کارینو کرم ۵
کارینو کرم فیس 3
۳۰x30-D کاشی کارینو کرم ۱
کارینو کرم فیس 4
۳۰x30-D کاشی کارینو کرم
کارینو کرم فیس 5
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1824112X1128.21041.0819961230X30
Size / format30X30
inbox12
in pallet96
weight19
area1.08
area pallet104
thickness8.2
size of pallet112X112
weight pallet1824

کارینو کرم

کاشی کارینو کرم اندازه‌ای برابر با ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر دارد و در یک پکیج پنج عددی یا با پنح فِیس تولید شده است. یک تایل ساده و چهار قالب منقوش. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول مرغوب پرسلان را تحت برند «لوکس» عرضه کرده است. این کاشی همزمان می‌تواند در فضای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار بگیرد و در فضای داخلی نیز می‌تواند همزمان در کف محیط و روی دیوار نصب شود.

کارینو کرم یک کاشی خاک سفید است. کاشی‌های خاک سفید در ترکیب مواد اولیه سازنده خود مقدار بیشتری سیلیس در مقایسه با مواد اولیه دیگر دارند. ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص، فلدسپات، گرانیت و … از جمله مواد اولیه تشکیل‌دهنده کاشی هستند. موقعی که مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد در دمای بالای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد و تحت فشار شدید، محصول نهایی با رنگ بدنه سفید تولید خواهد شد که به آن کاشی خاک سفید می‌گویند.

به دلیل فشار و حرارت بالا در تولید کاشی و سرامیک‌های پرسلان، محصول نهایی سطحی متراکم و سخت دارد که بسیار فشرده شده است. این اتفاق موجب می‌شود که کاشی در برابر فشار، ضربه، خراش و … بسیار مقاوم باشد. همچنین تراکم سطح و تخلخل پایین نیز از نفوذ رطوبت و مواد شیمیایی نظافت و … به درون ساختار کاشی جلوگیری خواهد کرد.

ضخامت استاندارد و مناسبی که کاشی کارینو کرم دارد موجب می‌شود که این محصول برای استفاده در تمامی سطوح و تمامی محیط‌ها گزینه‌ای ایده‌ئال باشد. این محصول برای نصب روی دیوار وزنی مناسب و ضخامت ۸.۲ میلی‌متری دارد. این ویژگی‌ها و مزایا موجب خواهد شد که کاشی کارینو در اثر گذشت زمان لق نشود و یا سقوط نکند. کاشی کارینو کرم برای نصب در کف محیط نیز مناسب است زیرا مقاومت بالای آن از آسیب دیدن در برابر فشار تردد، جا‌به‌جا کردن وسایل، برخورد مدوام با مواد شوینده و … جلوگیری خواهد کرد.

در مواردی که این کاشی در محیط خارجی نصب شود هم با توجه به افزایش موارد آسیب‌رسان، باز هم می‌توان از کارکرد درست آن مطمئن بود.

کاشی کارینو کرم لیزری یا کالیبره است. کاشی‌های لیزری یا رکتیفاید از جمله مرغوب‌ترین محصولات بازار کاشی و سرامیک هستند. زیرا با نصب آن‌ها محیط زیباتر و یکدست‌تر شده و در ضمن وسیع‌تر نیز به نظر خواهد رسید. این موارد به این دلیل است که در هنگام نصب کاشی کالیبره نیاز به بندکشی بین تایل‌ها نخواهد بود.

لبه‌های این محصولات به وسیله برش‌های لیزری ظریفی تراز یا گونیا شده است. به همین دلیل در هنگام نصب به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت می‌شوند. استفاده نکردن از مواد بندکشی –  که محل تجمع آلودگی‌ها هستند – باعث خواهد شد که محیط مد نظر در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت پیدا کند. همچنین در زمان و هزینه‌های بندکشی هم صرفه‌جویی خواهد شد.

پکیج کاشی کارینو کرم دارای پنج فِیس یا تایل است که یکی از آن‌ها ساده و به رنگ کرم است. قالب یا فیس دوم این محصول یک مربع بزرگ در وسط دارد و در حاشیه‌های آن؛ چهار ضلع مربع، یک فرم گیاهیِ گل رو به بیرون نقش شده است.

فیس سوم کاشی کارینو کرم سطحی پوشیده شده از نقوش اسلیمی دارد که گیاهان پیچان و تاب‌دار در سراسر آن مشاهده می‌شوند. تایل سوم پکیج سطحی تقسیم شده به چهار مربع کوچک‌تر دارد که درون هر مربع فرم گیاهی پیچانی نقش شده است و درون این فرم مربعی دیگر طراحی و اجرا شده است. و در نهایت تایل پنجم پکیج کارینو مشابه تایل چهارم بوده با این تفاوت که به جای نقوش گیاهی، نقوش هندسی روی آن قرار گرفته است.

در صورت تمایل به ثبت سفارش کاشی لاکچری کارینو کارشناسان پرنیان در خدمت شما خواهند بود. همچنین می‌توانید برای بازدید از این محصول و دیگر محصولات ما در دکور زنده به نزدیک‌ترین شوروم تخصصی پرنیان در محل زندگی خود سر بزنید.