آلیسا 30×30​

Previous
Next
alisa-white کاشی استخری آلیسا سفید
آلیسا ساده
alisa-light کاشی استخری آلیسا روشن
آلیسا آبی روشن
alisa-versace کاشی استخری آلیسا ورساچی
آلیسا ورساچی
alisa-dark کاشی استخری آلیسا تیره
آلیسا آبی تیره
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletinboxsize / format
1824112X1128.21041.0819961230X30
Size / format30X30
inbox12
in pallet96
weight19
area1.08
area pallet104
thickness8.2
size of pallet112X112
weight pallet1824

آلیسا

کاشی آلیسا آبی استخری محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر و مختص پوشش فضای استخر و آب‌نما تولید شده است. آلیسا در طیف‌های مختلف رنگ آبی و در یک رنگ سفید تولید شده است. براق و رستیک بودن و همچنین پرسلان بودن از دیگر خصوصیات این محصول است.

آلیسای استخری دارای چهار رنگ و تایل است. رنگ سفید این محصول با نام آلیسا ساده عرضه شده است. دو قالب دیگر این محصول در دو رنگ آبی تیره و آبی روشن و تایل دیگر آن با نام آلیسا ورساچی تولید و عرضه می‌شود.

همانطور که در تصاویر نیز پیداست سطح این کاشی‌ها مانند صفحه شطرنج از خانه‌های مربع‌شکل زیادی تشکیل شده است. ابعاد این خانه‌های کوچک ۵/۲ در ۵/۲ سانتیمتر است. در واقع هر مربع کوچکی که روی سطح کاشی وجود دارد جداگانه تولید شده و سپس روی یک قالب ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر در کنار دیگر مربع‌های کوچک قرار گرفته و یک تایل کاشی آلیسا را تشکیل داده‌اند.

قالب‌های کوچک آلیسا در ۹ ردیف ۹ تایی روی هر بدنه ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر قرار گرفته‌اند. در واقع هر کاشی آلیسا استخری تشکیل شده از ۸۱ عدد قالب مربعی کوچک است. رستیک یا برجسته بودن این محصول نیز باعث شده است که این مربع‌ها همگی به صورت برجسته و برآمده باشند.

قالب‌های آبی روشن و آبی تیره آلیسا دارای طیف رنگی آبی هستند ولی آلیسا ورساچی قالبی است که ترکیبی از این دو رنگ در آن به کار رفته است. بیشتر مربع‌های کوچک موجود روی سطح آلیسای ورساچی آبی روشن هستند ولی چند مربع که در ردیف‌های افقی و عمودی قرار دارند به رنگ آبی تیره هستند و حضور آن‌ها در کنار هم تشکیل یک فرم هندسی روی سطح کاشی را داده است.

طبق تصاویری که مشاهده می‌کنید هر چهار تایل یا قالب آلیسا در محیط یک استخر یا آب‌نما استفاده می‌شوند تا زیبایی و ترکیب رنگی جذابی به آن محیط بدهند.

این محصول به دلیل کاربردی که دارد هم مختص استفاده در دیواره‌ي یک استخر یا آب‌نما است و هم مختص استفاده در کف آن. همچنین به دلیل تماس دائمی این محصول با آب قطعاً کاشی آلیسا آبی استخری محصولی پرسلان است. کاشی و سرامیک‌های پرسلان آن دسته از محصولات هستند که جذب آن‌ها نزدیک به صفر بوده و مقاومت بسیار بالایی دارند.

براق و رستیک بودن این کاشی نیز کمک می‌کند که محیطی که پوشش می‌دهد زیباتر، پر نورتر و وسیع‌تر به نظر برسد. همچنین باید توجه داشت که به دلیل خطر سُر خوردن افراد در محیط‌هایی که رطوبت و آب هست، کاشی‌هایی که برای پوشش دادن آن نواحی استفاده می‌شود حتماً باید رستیک یا برجسته باشند تا افراد بتوانند تعادل خود را حفظ کنند.

ضخامت این محصول ۸.۲ میلی‌متر بوده و تمام ویژگی‌های یک کاشی و سرامیک پرسلان را نیز دارد. آلیسای آبی استخری محصولی خاک سفید است. محصولات خاک سفید در دمای بالا و مدت زمان زیاد پخت می‌شوند به همین خاطر مقاومت زیاد و جذب آب کمی دارند. در ضمن در ترکیب مواد اولیه آن‌ها خاک رس قرمز وجود ندارد و یا مقدار آن اندک است که این موضوع سبب می‌شود قالب پایه آن‌ها سفید باشد.

مقاومت مطلوب در برابر یخ زدن یا درجه حرارت بالا مزیت دیگر کاشی آلیسا است. در ضمن این کاشی در برابر ایجاد لکه و آلودگی نیز مقاومت خوبی دارد.

کالیبره یا رکتیفای بودن نیز مزیت بزرگ کاشی آلیسای آبی استخری است. کاشی‌های کالیبره به دلیل نحوه تولید و برش مخصوصی که خورده‌اند در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و به راحتی کنار یکدیگر چفت می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود که آن‌ها محیط را یکدست و بزرگ‌تر نشان بدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش این کاشی لوکس می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید.