نیوآرت 60×30​

Previous
Next
نیوآرت - تخت
نیو آرت روشن تخت
کاشی نیو آرت ساده رستیک ۳۰ در۶۰
نیو آرت روشن رستیک
نیوآرت - باند
نیو آرت باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ نیوآرت می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

نیوآرت مات

کاشی نیو آرت مات یکی از محصولات مدرن و پرطرفداری است که تحت برند «بیوتی» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان به تولید رسیده است. ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر این محصول موجب شده است که نیو آرت مناسب پوشش فضای دیوار باشد. پکیج این کاشی شامل یک قالب ساده و تخت و دو قالب برجسته یا رستیک است.

کاشی نیو آرت ضخامتی به اندازه ۹.۸ میلی‌متر دارد. داشتن این ضخامت باعث شده است که این محصول جهت نصب در ارتفاع (فضای دیوار) گزینه‌ای بهینه و مناسب باشد؛ زیرا خطر لق شدن یا سقوط در مورد آن وجود نخواهد داشت.

نیو آرت به لحاظ مواد اولیه ساخت جزو کاشی‌های خاک قرمز محسوب می‌شود. فلدسپات، ماسه و خاک رس ماده‌های اصلی و اولیه‌ی ساخت کاشی هستند. هنگامی که خاک رس به نسبت مواد دیگر مقدار بیشتری داشته باشد، رنگ پایه‌ی کاشی متمایل به قرمز خواهد بود به همین خاطر به این محصولات خاک قرمز می‌گویند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فنی کاشی نیو آرت مات تک‌پخت بودن این محصول است. بدنه کاشی و لعابی که روی آن زده شده است به صورت همزمان وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده و سپس از کوره خارج می‌شوند. به چنین محصولاتی کاشی‌های تک‌پخت می‌گویند.

مهم‌ترین مزیتی که نیو آرت مات دارد و باید حتماً به آن اشاره کرد لیزری یا رکتیفاید بودن این محصول است. کاشی‌های رکتیفای شده یا کالیبره در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و تایل‌های آن‌ها به راحتی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند.

در زمان تولید و روی خط تولید لعابی که سطح کاشی را می‌پوشاند امکان شُره کردن و قرار گرفتن روی لبه‌های محصول را دارد. قرار گرفتن لعاب روی لبه‌های کاشی و سرامیک موجب بروز ناهمواری و قناسی می‌شود. این ضایعات اجازه نخواهند داد که تایل‌ها در هنگام نصب به خوبی در کنار یکدیگر چفت شوند.

برای رفع این مشکل با دستگاه‌هایی مانند واترجت سعی می‌کنند برش‌های بسیار دقیق و ظریفی روی لبه‌های کاشی و سرامیک ایجاد کنند. این برش‌ها لبه‌ها را تیز کرده و اصطلاحاً کاشی یا سرامیک را گونیا می‌کنند.

استفاده کردن از کاشی‌های کالیبره این مزیت را دارد که افراد می‌توانند در هزینه‌ها و زمان مربوط به بندکشی صرفه‌جویی کنند. همچنین سطحی که با این محصولات پوشش داده می‌شود به دلیل نداشتن بندکشی دیرتر آلوده شده و فاصله زمانی نظافت آن طولانی‌تر خواهد بود. در ضمن نظافت این کاشی‌ها نیز بسیار راحت‌تر خواهد بود.

بعد از ذکر مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی کاشی نیو آرت مات مطالبی را هم در مورد جلوه ظاهری این محصول بیان خواهیم کرد.

همانطور که گفته شد یک قالب این پکیج تخت و ساده است. رنگ این قالب خاکی روشن بوده و رگه‌های طبیعی سنگ هم روی آن قابل مشاهده است. قالب بعدی نیو آرت نیز رنگ خاکی روشن دارد ولی حالتی رستیک یا برجسته دارد.

با دقت روی طرح و نقش‌های این کاشی می‌توان الهام از طبیعت را در طراحی آن دید. فرم‌های هندسی شبیه به مستطیل که به صورت اُریب حول یک خط عمودی چیده شده‌اند، خوشه گندم را به ذهن متبادر می‌کنند. ریتم و نظمی که این فرم‌ها دارند یادآور نظم ازلی طبیعت و زیبایی‌های آن است.

نیو آرت باند نیز قالب سوم پکیج کاشی نیو آرت مات است که آن هم حالتی رستیک یا برجسته دارد. تفاوت این قالب با تایل دیگر پکیج رنگ‌های جذابی است که سطح کار را پوشانده است. همان فرم‌های هندسی مستطیلی که یادآور دانه‌ها و ساقه‌های گندم هستند انگار تبدیل به یک پالت رنگ‌گذاری شده‌اند. طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها مستطیل‌ها را رنگ‌آمیزی کرده‌اند؛ مانند پالت نقاشی که طیف رنگ‌های مختلف روی ‌آن قابل مشاهده است روی نیو آرت باند هم این موضوع قابل رویت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی شیک و جذاب با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن با مراجعه به شوروم‌های ما در شهرهای مختلف دکور واقعی و زنده این محصول و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.