لومانو 60×30​

Previous
Next
لومانو - تیره
لومانو کرم تیره
لومانو - روشن
لومانو کرم روشن
لومانو - باند
لومانو باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ لومانو می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

لومانو کرم مات

کاشی لومانو کرم مات تولید شده در برند «بیوتی» و در گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که با ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر عرضه شده است. این محصول مختص پوشش دادن فضای دیوار ارائه شده و پکیج آن شامل سه تایل یا قالب کاشی است. دو تایل این پکیج ساده و تخت هستند و یک قالب، نقش و طرح داشته و رستیک یا برجسته است.

این محصول واجد ویژگی‌هایی فنی و مزیت‌هایی است که دانستن آن‌ها به انتخاب دقیق‌تر کاشی کمک خواهد کرد. یکی از ویژگی‌های فنی کاشی لومانو ضخامت استاندارد آن است. لومانو دارای ضخامت ۹.۸ میلی‌متر بوده که این اندازه برای محصولی که قرار است روی دیوار (در ارتفاع) نصب شود، ضخامتی مناسب است زیرا کاشی با خطر لق شدن یا سقوط بر اثر مرور زمان مواجه نخواهد شد.

ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی و سرامیک شامل فلدسپات، ماسه و خاک رس می‌شود. هنگامی که مقدار خاک رس در این ترکیب از بقیه مواد بیشتر باشد رنگ پایه‌ی کاشی تولید شده متمایل به قرمز خواهد بود. به همین دلیل به این محصولات خاک قرمز می‌گویند. کاشی لومانو کرم مات نیز یک محصول خاک قرمز است که در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده است.

تک‌پخت بودن لومانو ویژگی فنی دیگر این محصول است. هنگامی به یک کاشی تک‌پخت می‌گوییم که قالب یا بدنه آن به همراه لعابی که روی سطح آن را پوشانده است همزمان وارد کوره شده و سپس از ‌آن خارج شود.

اما در مورد مهم‌ترین مزیتی که لومانو دارد نیز توضیحاتی نیاز به ارائه است. کالیبره یا رکتیفاید بودن مزیت این محصول است. کاشی و سرامیک‌های رکتیفاید یا لیزری در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند؛ زیرا این محصولات در هنگام تولید برش‌های بسیار ظریفی خورده و لبه‌های آن‌ها به اصطلاح گونیا شده است. هنگامی که یک محصول کاشی یا سرامیک روی خط تولید است احتمال دارد در هنگام لعاب زدن روی سطح آن، مقداری از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های محصول را بپوشاند، این اتفاق منجر به این می‌شود که لبه‌های محصول دارای ناهمواری و قناسی شود.

بر‌ش‌های لیزری موجب می‌شوند که این ناهمواری‌ها برطرف شود و محصول اصطلاحاً رکتیفاید شود. کاشی‌های رکتیفاید چون نیاز به بندکشی ندارند محیط را زیباتر و یکدست‌تر خواهند کرد و همچنین موجب می‌شوند که فضا وسیع‌تر به نظر برسد. نظافت این محصولات هم راحت‌تر بوده و به دلیل کمتر نمایان شدن آلودگی روی آن‌ها، در بازه‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت دارند. صرفه‌جویی در وقت و هزینه بندکشی را نیز باید به مزایای استفاده از این محصولات استفاده کرد.

بعد از برشمردن ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی که کاشی لومانو کرم مات دارد در ادامه توصیفی از ظاهر و جلوه این محصول را نیز ارائه خواهیم داد. همانطور که گفته شد پکیج کاشی لومانو شامل دو تایل یا قالب ساده و یک قالب دکور یا باند است.

تایل‌های ساده این پکیج دارای دو رنگ کرم روشن و کرم تیره بوده و سطحی تخت دارند. سطح این محصولات دارای رگه‌های پرشمار سنگ طبیعی است که جلوه بسیار زیبایی به آن‌ها داده است. این رگه‌ها به خصوص روی قالب کرم تیره بسیار خودنمایی می‌کنند.

تایل باند یا دکور کاشی لومانو کرم، رستیک یا برجسته است. سطح این کاشی با ۳۲ مربع هم‌اندازه شبکه‌بندی شده و درون هر مربع نقوش ظریف و پرکاری قرار دارد که برخی از آن‌ها گیاهی و برخی دیگر نقوش هندسی هستند. کرم روشن رنگ غالب این محصول است.

در صورتی که تمایل دارید در مورد این کاشی جذاب اطلاعات بیشتری داشته باشید یا این محصول را سفارش دهید با کارشناسان ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان در تماس باشید. در ضمن با بازدید از شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور می‌توانید از نزدیک دکور واقعی این محصول و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.