ایزابل 60×30​

Previous
Next
Izabell Dark ایزابل تیره
ایزابل تیره
Izabell Light - ایزابل روشن
ایزابل روشن
Izabell Decor ایزابل دکور
ایزابل باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ ایزابل براق می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

ایزابل براق

کاشی ایزابل براق با اندازه‌ی ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر از جمله محصولات گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که تحت برند «بیوتی» به تولید رسیده است. این کاشی که مختص پوشش دادن فضای دیوار عرضه شده است دارای سه تایل یا قالب در پکیج خود است. دو قالب ساده و یک تایل دکور یا باند که همگی دارای طیفی از رنگ کرم هستند.

کاشی ایزابل کرم براق واجد برخی از ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که آگاهی از آن‌ها در هنگام خرید بسیار به افراد کمک خواهد کرد. داشتن ضخامت استاندارد، خاک قرمز و تک‌پخت بودن، برخی از این ویژگی‌های فنی هستند.

کاشی‌های خاک قرمز آن دسته از محصولات کاشی و سرامیک هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها مقدار خاک رس از مقدار فلدسپات و ماسه بیشتر بوده و همین عامل موجب شده است که رنگ پایه‌ی بدنه این محصولات متمایل به قرمز باشد.

دیگر ویژگی‌ای که این محصول داشته و باید به آن اشاره کرد تک‌پخت بودن کاشی ایزابل است. هنگامی که بدنه کاشی و لعابی که روی ‌آن را پوشش داده است در یک مرحله وارد کوره شده و از آن خارج می‌شوند، اصطلاحاً گفته می‌شود که کاشی مد نظر تک‌پخت است. این محصولات در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

داشتن ضخامت ۹.۸ میلی‌متر این قابلیت را به ایزابل داده است که برای نصب شدن در ارتفاع (دیوار) مناسب بوده و در طول زمان با خطر لق شدن یا سقوط مواجه نباشد.

اما مهم‌ترین مزیتی که پکیج کاشی ایزابل کرم دارد رکتیفاید یا کالیبره بودن این کاشی‌ها است. کاشی‌هایی که رکتیفای شده یا لیزری باشند در هنگام نصب نیازی به بندکشی‌ نداشته و به راحتی تایل‌ها یا قالب‌های آن‌ها در کنار یکدیگر چفت می‌شود.

کاشی‌ها در هنگام تولید امکان پیدا کردن قناسی یا ناهمواری در لبه‌های خود را دارند زیرا لعابی که روی سطح محصول را می‌پوشاند می‌تواند شُره کردن و روی لبه‌های کاشی و سرامیک ایجاد ناهمواری کند. با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی مانند واترجت برش‌های لیزری ظریف و دقیقی روی لبه‌های محصول ایجاد شده و ناهمواری‌ها یا قناسی‌های احتمالی رفع می‌شوند. این کار موجب رکتیفاید شدن کاشی خواهد شد و لبه‌های آن نیز گونیا می‌شود.

مزیت استفاده از این محصولات کالیبره این است که در هزینه و زمان بندکشی صرفه‌جویی شده و همچنین محیط کاشی شده زیباتر و یکدست‌تر خواهد بود. در ضمن استفاده از کاشی رکتیفاید باعث می‌شود فضا بزرگ‌تر و وسیع‌تر به نظر برسد. عدم نمایان شدن آلودگی و نظافت با فواصل زمانی طولانی نیز از مزیت‌های دیگر استفاده از این محصولات است.

پکیج کاشی ایزابل کرم براق دارای دو تایل یا قالب ساده و تخت بوده و یکی از قالب‌های آن دکور یا باند است که حالتی رستیک یا برجسته نیز دارد. ایزابل تیره و ایزابل روشن دو تایل ساده و تخت این پکیج هستند. یکی از تایل‌ها به رنگ کرم تیره و دیگری به رنگ کرم روشن است. رگه‌های طبیعی سنگ روی هر دو محصول نمایان بوده و به زیبایی آن‌ها افزوده است.

ایزابل باند رستیک، قالب دکور این پکیج نیز دارای رنگی ترکیبی است. اکثر قسمت‌های این کاشی به رنگ کرم روشن بوده و برخی از قسمت‌ها نیز به رنگ کرم تیره هستند. فرم‌های هندسی متقارنی که ترکیبی از استوانه و مستطیل هستند سطح کاشی را پوشانده و درون آن‌ها صرفاً رگه‌های طبیعی سنگ مشاهده می‌شود. فقط پنج خانه یا شبکه است که نقش گیاهی گل دارند. یک خانه یا شبکه نیز نقشی پرکار و هندسی را داراست که نشان‌دهنده مَدارهایی شکل گرفته حول یک مرکز هستند.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی شیک ایزابل دارید لطفاً با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های ما در شهرهای مختلف نیز آماده بازدید مشتریان محترم از دکور واقعی محصولات هستند.