براندون طوسی 60×30​

Previous
Next
براندون طوسی تیره
براندون طوسی روشن
براندون طوسی باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ براندون طوسی می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

براندون طوسی براق

کاشی براندون طوسی براق در اندازه‌های ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر و مختص فضای دیوار تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان براندون را در قالب یک پکیج ۳ عددی عرضه کرده است. دو قالب این پکیج ساده و تخت بوده و یک قالب آن رستیک با برجسته است.

خاک قرمز بودن یکی از ویژگی‌های فنی این محصول محسوب می‌شود. کاشی‌های خاک قرمز به دلیل این‌که رنگ پایه قرمز دارند به آن‌ها این اسم را داده‌اند. خاک رس، فلدسپات و ماسه سه ماده اصلی اولیه‌ی تولید کاشی و سرامیک هستند. هنگامی که مقدار خاک رس در ترکیب مواد اولیه محصول از دیگر مواد بیشتر باشد، قرمز شدن رنگ بدنه اصلی کاشی رخ خواهد داد.

کاشی براندون طوسی براق محصولی تک‌پخت نیز هست؛ یعنی این‌که در هنگام تولید بدنه کاشی به همراه لعابی که روی آن را پوشانده است همزمان درون کوره قرار گرفته و در دمایی بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخته شده و سپس از کوره خارج شده است.

داشتن ضخامت استاندارد ۹.۸ میلي‌متر یکی دیگر از ویژگی‌های فنی کاشی براندون است. داشتن چنین ضخامتی برای محصولی که قرار است روی سطح دیوار و در ارتفاع نصب شود کاملاً مناسب و استاندارد است؛ زیرا کاشی با خطر لق شدن یا سقوط مواجه نخواهد بود.

در کنار ذکر ویژگی‌های فنی براندون براق باید به مهم‌ترین مزیت آن یعنی کالیبره بودن این پکیج کاشی نیز اشاره کرد. کاشی‌های کالیبره یا رکتیفاید آن دسته از محصولاتی هستند که بعد از اتمام فرایند تولید دوباره روی خط گرفته و توسط دستگاه‌هایی مانند واترجت برش‌های دقیق و ظریفی می‌خورند. این برش‌ها موجب می‌شوند که لبه‌های این محصولات تیز و اصطلاحاً گونیا شود.

برش‌های لیزری به این خاطر انجام می‌شوند که قناسی و ناهمواری‌های احتمالی را از لبه‌های کاشی‌ها رفع کنند. در هنگام تولید محصول و به‌خصوص در زمان لعاب‌زنی روی سطح کاشی، ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌ها را بپوشاند. این اتفاق موجب ایجاد قناسی در محصول خواهد شد. کاشی‌های لیزری یا رکتیفای شده در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و به راحتی کنار یکدیگر چفت خواهند شد. استفاده از این محصولات در زمان و هزینه بندکشی صرفه‌جویی کرده و نظافت محیط را نیز آسان‌تر خواهد کرد. استفاده از کاشی کالیبره موجب می‌شود که محیط یکدست‌تر و زیباتر شده و بزرگ‌تر نیز به نظر برسد.

بعد از برشمردن ویژگی‌های فنی پکیج محصول کاشی براندون طوسی براق در مورد ظاهر و جلوه این کاشی نیز توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

همانطور که گفته شد دو تایل یا قالب ساده و تخت پکیج بدون طرح و نقش هستند و تفاوت آن‌ها صرفاً در طیف رنگ طوسی‌ای است که در تولید آن‌ها استفاده شده است. طوسی تیره و طوسی روشن رنگ این دو قالب ساده است. البته رگه‌های طبیعی سنگ روی هر دو تایل قابل مشاهده است که زیبایی دوچندانی به آن‌ها بخشیده است.

تایل یا قالب دیگر پکیج براندون کاشی دکور باند این محصول است که حالتی برجسته یا رستیک دارد. دکور باند سطحی پوشیده شده از نقوش گیاهی ظریف دارد که آن را تبدیل به یک تابلو تذهیب یا نگارگری کرده است. گل‌های شاه‌عباسی یا ترنج در مرکز کاشی قابل مشاهده هستند و بندهای اسلیمی و ختایی نیز این گل‌ها را دربرگرفته است. پر کار بودن و ظرافت استفاده شده در خلق این محصول یادآور آثار هنری اصیل و نفیس ایرانی است.

برای ثبت سفارش کاشی جذاب و شیک براندون طوسی براق می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس گرفته و از آن‌ها اطلاعات بیشتری را دریافت کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به شوروم‌های گروه کاشی و سرامیک پرنیان در شهرهای مختلف کشور از نزدیک دکور زنده کاشی براندون طوسی براق و دیگر محصولات ما را مشاهده کنید تا تصمیم‌گیری برای انتخاب و خرید کاشی برایتان آسان‌تر و مطمئن‌تر شود.