استیلو سفید 120×60​

Previous
Next
استیلو سفید فیس 1
استیلو سفید فیس 1
استیلو سفید فیس 2
استیلو سفید فیس 2
استیلو سفید فیس 3
استیلو سفید فیس 3
استیلو سفید فیس 4
استیلو سفید فیس 4
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

استیلو سفید

کاشی استیلو سفید یکی از جذاب‌ترین محصولات پرنیان است که ابعاد آن ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و یک محصول سایز بزرگ یا اسلب به حساب می‌آید. گروه کاشی و سرامیک پرنیان استیلو را تحت برند «استایل» و در یک پکیج ۴ عددی تولید و عرضه کرده است. تایل‌های درون پکیج فِیس ۱ تا فیس ۴ نام دارند.

زمینه هر قالب یا تایل، سفید بسیار خوشرنگی است که روی آن رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است. این رگه‌ها به رنگ مشکی پر رنگ بوده که روی سطح سفید نقش شده‌اند. تقابل رگه‌های سیاه روی زمینه سفید کاشی استیلو را به یکی از محبوب‌ترین و زیباترین محصولات پرنیان تبدیل کرده است.

استیلو دارای ضخامت ۱۲ میلیمتر است. توجه به ضخامت این کاشی از این جهت مهم است که با توجه به سایز بزرگ بودن این محصول، استیلو دارای دو کاربری است. یعنی این‌که می‌توان آن را روی دیوار (در ارتفاع) نصب کرد و همچنین قابلیت استفاده در کف یک محیط داخلی را نیز دارد. قطعا آن محصولی که روی دیوار نصب می‌شود باید از لحاظ ضخامت و وزن به گونه‌ای باشد که در طی گذر زمان لق نشده و سقوط نکند و در ضمن زیبایی و ظرافت هم داشته باشد. ضخامت ۱۲ میلیمتری استیلو این قابلیت را به آن داده است که به طور همزمان هم کاشی دیوار باشد و هم سرامیک کف.

کاشی یا سرامیکی که در کف محیط استفاده می‌شود در مواجهه دائمی با رطوبت، مواد شیمیایی شوینده، تردد، آب، جابه‌جایی وسیله‌ها و … است. بنابراین نیاز است که در عین زیبایی و جذابیت بسیار مقاوم هم باشد. کاشی استیلو سفید این قابلیت‌ها را دارد.

استحکام و مرغوبیت استیلو به گونه‌ای است که امکان کار کردن آن در فضاهای خارجی نیز وجود دارد. شما می‌توانید از این محصول برای پوشش نمای ساختمان، محوطه، حیاط یا پارکینگ نیز استفاده کنید. استفاده در چنین محیط‌هایی یعنی این‌که ما از مقاومت محصول‌مان در مقابل عوامل جوی و تغییرات دمایی نظیر اشعه خورشید، باران، باد، برف، یخبندان و … مطمئن هستیم.

این استحکام و مرغوبیت کاشی استیلو به دلیل خاک سفید بودن این محصول است. کاشی و سرامیک‌های خاک سفید از لحاظ مرغوبیت و کیفیت، نزدیکترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند. هنگامی که در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی یا سرامیک، مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه نظیر ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص، فلدسپات، گرانیت و … بیشتر باشد رنگ بدنه کاشی سفید خواهد شد. دلیل خاک سفید نامیدن این محصولات نیز همین مسئله است. افزون بودن میزان سیلیس باعث استحکام بالای بدنه کاشی و تراکم سطح محصول می‌شود. با افزایش تراکم تخلخل سطح کاشی پایین آمده و نفوذ‌پذیری آن نسبت به مایعات تقریبا به صفر می‌رسد. به همین خاطر است که محصولات خاک سفید مثل کاشی استیلو سفید از بهترین گزینه‌ها برای پوشش فضاهای خارجی و کف فضاهای داخلی هستند.

کالیبره بودن یا رکتیفای بودن استیلو نیز مزیت مهم دیگری است که باید به آن اشاره کرد. برش‌های ظریف و دقیقی که روی لبه‌های محصولات کالیبره اعمال می‌شود باعث شده است که تایل‌ها یا قالب‌های کاشی‌های رکتیفاید تراز یا گونیا شود. این مزیت موجب می‌شود در هنگام نصب آن‌ها نیازی به بندکشی نباشد. بندکشی نکردن یک فضا و همزمان استفاده از کاشی‌های اسلب، باعث کمتر شدن خطوط افقی و عمودی آن محیط شده و در نتیجه مکان مد نظر زیباتر و یکدست‌تر خواهد شد و در ضمن وسیع‌تر نیز جلوه خواهد کرد. بندکشی نکردن باعث غیاب پودر سنگ و سیمان سفید، بین تایل‌ها شده و از تجمع آلودگی‌ها در این فواصل نیز جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش کاشی اسلب استیلو دارید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی در شهرهای مختلف کاشی استیلو سفید و دیگر محصولات ما را در دکور زنده به نمایش گذاشته‌اند و آماده بازدید شما هستند.