استیلو مشکی 120×60​

Previous
Next
استیلو مشکی فیس 1
استیلو مشکی فیس 1
استیلو مشکی فیس 2
استیلو مشکی فیس 2
استیلو مشکی فیس 3
استیلو مشکی فیس 3
استیلو مشکی فیس 4
استیلو مشکی فیس 4
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

استیلو مشکی

کاشی استیلو مشکی ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد دارد و یک محصول اسلب یا سایز بزرگ محسوب می‌شود. استیلو در گروه کاشی و سرامیک پرنیان و ذیل برند «استایل» تولید و عرضه شده است. این کاشی در پکیج خود دارای ۴ تایل یا قالب است که فِیس ۱ تا فیس ۴ استیلو مشکی نام دارند. زمینه مشکی هر تایل با رگه‌های طبیعی سنگ منقش شده‌اند که رنگ درون این رگه‌ها سفید است. همنشینی مشکی و سفید در تایل‌های استیلو بسیار زیبا و چشم‌نواز بوده و ترکیب استیلو مشکی با کاشی استیلو سفید که ترکیب رنگی آن برعکس استیلو مشکی است، بسیار پرطرفدار و محبوب است.

کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ نظیر استیلو قابلیت این را دارند که همزمان کف و دیوار یک محیط داخلی را پوشش دهند. همچنین پوشش فضاهای خارجی نیز از جمله مزیت‌ها و قابلیت‌های این محصول است. در کنار سایز بزرگ بودن، خاک سفید بودن نیز دلیل مهم داشتن چنین قابلیت‌ها و مزیت‌هایی است.

کاشی و سرامیک‌های خاک سفید نظیر کاشی استیلو مشکی، مقاومت و کیفیتی شبیه به سرامیک‌های پرسلان دارند و از طرفی ظرافت و زیبایی آن‌ها هم‌رده بهترین کاشی‌های دیواری است. زمانی که کاشی روی دیوار (در ارتفاع) نصب می‌شود ظرافت و زیبایی آن بسیار حائز اهمیت است. سپس وزن و ضخامت آن مهم است زیرا این محصول نباید بر اثر گذشت زمان لق شده یا سقوط کند. ضخامت ۱۲ میلیمتری و وزن استاندارد استیلو این کاربردها را ممکن کرده است.

زمانی که همین محصول قرار است که در کف محیط داخلی نصب شود باید مقابل عواملی مثل جابه‌جایی‌های زیاد وسایل، خراش، ضربه، تردد، مواد شیمیایی شوینده، آب، رطوبت و … نیز مقاوم باشد. استیلو این مزیت را نیز دارد.

نصب شدن در فضای خارجی نیز نیاز به این دارد که یخیندان، باد، برف، اشعه خورشید، باران و … نتوانند روی کیفیت و سلامت کاشی اثر بگذارند. کاشی استیلو مشکی را می‌توان با خیال راحت در فضاهای خارجی نظیر پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان، حیاط و … نصب کرد.

کاشی‌های خاک سفید به دلیل داشتن سیلیس فراوان در ترکیب مواد اولیه خود این قابلیت را پیدا می‌کنند که بسیار مقاوم و همچنین نفوذناپذیر باشند. زیرا تراکم سطح آن‌ها بالا بوده و در نتیجه تخلخل پایینی دارند. در ضمن زمانی که مقدار سیلیس در مقایسه با مقدار فلدسپات، خاک رس مخصوص، ماسه دانه‌ریز، گرانیت و … بیشتر باشد موجب سفیدرنگ شدن بدنه کاشی و سرامیک شده و دلیل نام خاک سفید روی این محصولات نیز همین موضوع است.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی فنی استیلو مشکی است. بدنه این کاشی و لعاب سطح آن وارد کوره شده در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخت و تثبیت شده‌اند به همین دلیل به این محصول تک‌پخت می‌گویند.

رکتیفاید یا لیزری بودن دیگر مزیت مهم استیلو است. در آخرین مرحله تولید و برای رفع نواقص احتمالی به خصوص شُره کردن لعاب، با دستگاهی به نام واترجت برش‌های ظریفی روی لبه‌ی تایل‌ها اعمال می‌شود و این قالب‌ها تراز یا گونیا می‌شوند. این موضوع موجب می‌شود که در هنگام نصبِ کاشی‌های کالیبره نیازی به بندکشی نباشد و قالب‌ها به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت شوند. عدم بندکشی و استفاده از کاشی اسلب مثل کاشی استیلو مشکی، تعداد خطوط عمودی و افقی در محیط را کاهش داده به کمک می‌کند که فضا وسیع‌تر به نظر برسد. در ضمن زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط نیز از مزایای استفاده از کاشی‌های رکتیفای شده است. استفاده از این کاشی‌ها علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بندکشی باعث می‌شود که محیط بین کاشی‌ها که مکان مناسبی برای تجمیع آلودگی‌ها است نیز از بین برود.

کاشی سایز بزرگ استیلو بسیار محبوب و پرطرفدار است؛ اگر اطلاعات بیشتری در مورد آن نیاز دارید حتما با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف آماده بازدید شما هستند.