سانتیاگو طوسی تیره 120×60​

Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
کاشی سانتیاگو طوسی تیره ۴
سانتیاگو طوسی تیره فیس 1
کاشی سانتیاگو طوسی تیره ۴
سانتیاگو طوسی تیره فیس 2
کاشی سانتیاگو طوسی تیره ۲
سانتیاگو طوسی تیره فیس 3
کاشی سانتیاگو طوسی تیره
سانتیاگو طوسی تیره فیس 4
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

سانتیاگو طوسی تیره

کاشی سانتیاگو طوسی تیره یک کاشی اسلب یا سایز بزرگ بوده که در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این کاشی را تحت برند «استایل» عرضه کرده است. کاشی‌های سایز بزرگ یا اسلب این مزیت را دارند که می‌توان از آن‌ها همزمان هم در کف یک محیط استفاده کرد و هم در دیوار آن فضا. در واقع این محصولات هم کاشی محسوب می‌شوند و هم سرامیک.

افرادی که قصد دارند از این کاشی یا محصولات مشابه آن استفاده کنند بهتر است که قبل از خرید محصول با برخی از مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی آن آشنا شوند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشند.

اگر بخواهیم ویژگی‌های فنی سانتیاگو را ذکر کنیم باید به مواردی مثل خاک سفید بودن، ضخامت استاندارد و تک‌پخت بودن آن اشاره کنیم. مهم‌ترین مزیت این محصول نیز کالیبره یا رکتیفاید بودن آن است. در ادامه این موارد را توضیح خواهیم داد.

ضخامت استاندارد یا مناسب به این معنی است که این کاشی با ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتری که دارد و کاربردی که در کف و دیوار به صورت همزمان دارد، هم ظرافت یک کاشی دیوار و هم استقامت یک کاشی کف را داراست. ۱۲ میلی‌متر ضخامت کاشی سانتیاگو طوسی تیره است که برای یک محصول نصب شونده در ارتفاع (دیوار) استاندارد است؛ زیرا موجب می‌شود که این کاشی بر اثر گذشت زمان لق نشده یا سقوط نکند. از طرفی به دلیل استفاده در کف یک محیط، کاشی یا سرامیک مد نظر باید تردد زیاد، وزن وسیله‌ها و جابه‌جایی آن‌ها را نیز تاب بیاورد. داشتن ضخامت ۱۲ میلي‌متری و خاک سفید بودن موجب شده است که سانتیاگو در این موضوع نیز محصولی مناسب و استاندارد باشد.

خاک سفید بودن ویژگی‌ای است که به ترکیب مواد اولیه و سازنده آن بازمی‌گردد. سیلیس، خاک رس، فلدسپات و گرانیت ترکیب اصلی سازنده این کاشی‌ها هستند که به دلیل ترکیب ‌آن‌ها رنگ بدنه محصول سفید یا متمایل به سفید خواهد بود. جذب آب پایین‌تر و مقاومت بیشتر در مقایسه با کاشي‌های خاک قرمز ویژگی کاشی‌های خاک سفید است. فشار و حرارت بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد باعث مقاومت بالای این محصول و محصولات مشابه آن شده است.

ویژگی دیگر سانتیاگو تک‌پخت بودن آن است. در مواقعی که بدنه کاشی به همراه لعابی که سطح آن را می‌پوشاند به صورت همزمان درون کوره قرار گرفته، پخت شده و از ‌آن خارج شوند، می‌گویند که محصول نهایی یک کاشی تک‌پخت است.

و اما مزیتی که کاشی سانتیاگو طوسی تیره دارد رکتیفای یا لیزری بودن آن است. این ویژگی موجب می‌شود که این محصول در هنگام نصب نیازی به بندکشی‌ نداشته باشد و تایل‌ها یا قالب‌های آن به راحتی کنار یکدیگر چفت شوند.

این مزیت به این دلیل ایجاد شده است که این کاشي‌های بعد از اتمام فرایند تولید برای انجام مرحله برش لیزری با دستگاه واترجت، فرستاده می‌شوند. از آنجایی که در مرحله لعاب‌زنی امکان دارد که بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های محصول را بپوشاند و ایجاد قناسی کند، کاشی و سرامیک‌ها را برش می‌زنند تا لبه‌های آن‌ها اصطلاحاً گونیا شود.

استفاده کردن از کاشي‌های کالیبره در هزینه و زمان بندکشی نیز صرفه‌جویی کرده و موجب می‌شود که آلودگی‌ها دیرتر خودشان را نشان دهند که در نهایت باعث می‌شود که فواصل زمانی نظافت محیط نیز افزایش پیدا کند. در ضمن محیطی که با کاشی‌های رکتیفای شده پوشش داده می‌شود یکدست‌تر و زیباتر خواهد بود. همچنین بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید.

در مورد ظاهر و جلوه این محصول هم همانطور که در تصاویر مشخص است سطحی ساده دارد که رگه‌های طبیعی سنگ روی آن کاملاً قابل مشاهده هستند.

برای ثبت سفارش این کاشی سایز بزرگ می‌توانید با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید. در ضمن پرنیان با تاسیس شوروم‌های تخصصی در شهرهای مختلف دکور زنده این محصول و دیگر محصولات خود را در معرض نمایش علاقه‌مندان قرار داده است.