پالپیس طوسی تیره 120×60​

Previous
Next
پالپیس طوسی تیره فیس 1
پالپیس طوسی تیره فیس 2
پالپیس طوسی تیره فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

پالپیس طوسی تیره

کاشی پالپیس طوسی تیره ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد داشته و از دسته کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را در گروه محصولات «استایل» خود تولید و عرضه کرده است. پکیج کاشی پالپیس دارای سه قالب یا تایل بوده که فِیس ۱ تا فیس ۳ کاشی پالپیس نام دارند. رگه‌های طبیعی سنگ روی سطح سه فیس پالپیس قابل مشاهده بوده و زیبایی شایان توجهی به این محصول بخشیده است.

سابز بزرگ یا اسلب بودن پالپیس آن را گزینه‌ای مناسب برای کاربرد همزمان در کف و دیوار محیط‌های داخلی و همچنین برای کار کردن در فضای خارجی کرده است. کاشی‌های اسلب به دلیل سایز بزرگ خود برای پوشش یک فضا به تعداد تایل یا قالب کمتری نیاز دارند. این مزیت باعث می‌شود که تعداد خطوط افقی و عمودی محیط کمتر شده و آن فضا زیباتر و یکدست‌تر به نظر برسد. در ضمن کاشی پالپیس طوسی تیره رکتیفاید یا لیزری است و همین عامل هم به چسبیدن و جفت شدن قالب‌ها کنار هم کمک کرده و به زیبایی محیط می‌افزاید. وسیع‌تر به نظر رسیدن محیط از مزایای جالب توجه استفاده از کاشي‌های اسلب و کالیبره یا لیزری است.

کاشی‌های رکتیفای شده روی لبه‌های خود برش‌های ظریفی خورده و به اصطلاح تراز یا گونیا شده‌اند. برای نصب کردن این محصولات نیازی به بندکشی بین قالب‌ها نبوده و آن‌ها به آسانی کنار هم چفت می‌شوند. عدم بندکشی علاوه بر صرفه‌جویی هزینه و زمان به زیبایی محیط نیز بسیار کمک می‌کند. در غیاب پودر سنگ و سیمان سفید که از مواد اصلی بندکشی هستند، آلودگی‌ها مکانی برای تجمع نداشته و در نتیجه محیط کاشی شده با کاشی‌های کالیبره سایز بزرگ، در فاصله‌های زمانی بیشتری نیاز به نظافت خواهند داشت.

خاک سفید بودن کاشی پالپیس طوسی تیره عامل استحکام و تراکم بالای این محصول است. داشتن این مزیت باعث شده است که بتوان از پالپیس هم در فضای خارجی و هم در فضای داخلی استفاده کرد. در خارج از ساختمان محیط‌هایی نظیر محوطه، حیاط، نما، پارکینگ و … از جمله فضاهایی هستند که به طور مداوم در معرض تغییرات دمایی و متغیرات جوی هستند. باران، باد، اشعه خورشید، برف، یخبندان و … عوامل آسیب‌رسان به کاشی و سرامیک هستند. خاک سفید بودن باعث شده است که پالپیس در برابر این عوامل به خوبی مقاومت کرده و آسیب نبیند.

ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی و سرامیک ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص، فلدسپات، گرانیت و سیلیس هستند. بیشتر بودن مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه موجب سفید رنگ شدن بدنه کاشی و اطلاق واژه خاک سفید به آن‌ها شده است. در ضمن سیلیس با افزایش تراکم سطح کاشی از نفوذپذیری آب، رطوبت و … جلوگیری می‌کند.

داشتن این مزیت‌ها موجب شده است که در فضای داخلی بتوان پالپیس طوسی را در کف محیط نیز به کار برد و از عدم تاثیر آب، مواد شوینده شیمیایی، رطوبت، تردد، خراش، فشار، جابه‌جا کردن وسایل و … روی کاشی مطمئن بود.

از طرفی کاشی پالپیس طوسی تیره برای این‌که روی دیوار کار شود ضخامت ۱۲ میلیمتری استاندارد داشته و وزن آن هم به‌گونه‌ای است که در اثر گذشت زمان کاشی لق نشده و سقوط نمی‌کند.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی این کاشی است. محصولات تک پخت یک بار درون کوره رفته و بدنه آن‌ها به همراه لعاب محصول در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخت شده است.

در صورتی که شما تمایل به ثبت سفارش کاشی اسلب پالپیس دارید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمت کاشی پالپیس طوسی تیره و دیگر محصولات تولیدی گروه کاشی و سرامیک پرنیان همراه با دکور زنده و نورپردازی حرفه‌ای در شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کشور و خارج از کشور به نمایش درآمده‌اند.