فلوگریس طوسی 120×60​

Previous
Next
فلوگریس طوسی فیس 1
فلوگریس طوسی فیس 1
فلوگریس طوسی فیس 2
فلوگریس طوسی فیس 2
فلوگریس طوسی فیس 3
فلوگریس طوسی فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

فلوگریس طوسی

کاشی فلوگریس طوسی اسلب یا سایز بزرگ است. این محصول دارای ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و تحت برند «استایل» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید و عرضه شده است. پکیج فلوگریس دارای سه تایل یا قالب است که فِیس یک تا فیس سه نام دارند. رنگ تایل‌های پکیج این کاشی ترکیبی از قهوه‌ای و طوسی است که میزان رنگ طوسی در آن غالب است. سطح کاشی فلوگریس شبیه به پالت نقاشی بوده و انگار رنگ‌ها روی آن به وسیله کاردک و قلم‌مو نقاشی به طرز هنرمندانه‌ای در هم ترکیب شده‌اند.

کاشی فلوگریس طوسی محصولی خاک سفید است. کاشی‌های خاک سفید از لحاظ استقامت و کیفیت شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های مرغوب پرسلان هستند. مقدار سیلیس در ترکیب مواد اولیه این محصولات در مقایسه با دیگر مواد اولیه مثل گرانیت، ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص و فلدسپات، بیشتر بوده و همین عامل موجب شده است که استقامت بدنه و تراکم سطح کاشی بالا برود. در ضمن افزون بودن مقدار سیلیس به نسبت دیگر مواد اولیه، باعث سفیدرنگ شدن بدنه کاشی شده و دلیل خاک سفید نامیدن این محصولات نیز به همین موضوع ارتباط دارد.

تراکم بالای سطح و تخلخل پایین آن، از نفوذ آب، رطوبت، مواد شوینده و … به درون کاشی یا سرامیک جلوگیری کرده و استقامت بالای بدنه نیز از آسیب دیدن و ضربه خوردن محصول ممانعت به عمل می‌آورد. این مزیت‌ها و ویژگی‌ها در فلوگریس طوسی موجب شده است که این کاشی سایز بزرگ را بتوان هم در دیوار و هم در کف فضا به کار برد. در ضمن جهت استفاده در محیط خارجی نیز می‌توان از این محصول استفاده کرد.

ضخامت ۱۲ میلیمتری فلوگریس و وزن مناسب آن موجب می‌شود که هنگام نصب روی دیوار علاوه بر ظرافت و زیبایی مقاومت محصول نیز بالا باشد و در اثر مرور زمان لق نشده یا سقوط نکند. قابل ذکر است که فلوگریس امکان کار شدن در کف محیط را نیز دارد. برای نصب در کف کاشی باید مقابل عواملی مثل تردد زیاد، مواد شوینده شیمیایی، آب و رطوبت دائمی، جابه‌جا کردن وسایل و … مقاوم باشد. فلوگریس چنین قابلیت‌هایی را دارد.

حال برای پوشش دادن فضاهای خارجی نظیر پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان، حیاط و … محصول مورد استفاده باید مقابل عوامل جوی و تغییرات دمایی مثل باران، اشعه خورشید، برف، باد، یخبندان و … مقاوم باشد و زیبایی خود را نیز حفظ کند. کاشی فلوگریس طوسی محصولی با چنین مزیت‌ها و ویژگی‌هایی است.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که فلوگریس یک کاشی کالیبره یا رکتیفاید است. کاشی‌هایی که در انتهای مرحله تولید با دستگاهی به نام واترجت برش می‌خورند تا لبه‌های آن‌ها گونیا شود، کاشی‌های لیزری یا رکتیفای شده نام دارند. این محصولات هنگامی که نصب می‌شوند به آسانی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند به همین خاطر برای نصب آن‌ها نیازی به استفاد از بندکشی نیست. عدم بندکشی علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان باعث یکدستی و زیبایی محیط نیز می‌شود. اسلب بودن و کالیبره بودن باعث می‌شود که خطوط افقی و عمودی محیط کمتر بشود و آن فضا وسیع‌تر نیز به نظر برسد.

عدم استفاده از مواد بندکشی مثل پودر سنگ و سیمان سفید امکان تجمع را از آلودگی‌ها گرفته و باعث می‌شود که فضا در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت داشته باشد.

تک‌پخت بودن دیگر ویژگی کاشی فلوگریس طوسی است. زمانی که بدنه و لعاب سطح کاشی وارد کوره شده و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته و تثبیت شوند، محصول نهایی یک کاشی تک‌پخت خواهد بود.

در صورتی که تمایل به سفارش کاشی سایز بزرگ فلوگریس دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید و همچنین از شوروم‌های تخصصی ما که کاشی در دکور زنده در آن‌ها کار شده است می‌توانید بازدید کنید.